Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Merhaba kizlar.
Sahura uyanamadik. Iftara da ne yapicaz bilmiyorum.

Sabaha karsi 4.25'te babannem vefat etti Ramazanda doğmuş ramazanda öldü babannecim

Müsait olanlarınız bir fatiha okur mu? Ismi Hatice.
Başınız sağ olsun. Mekanı cennet olsun inşallah teyzenin.

Merhaba kizlar.

Sabaha karsi 4.25'te babannem vefat etti Ramazanda doğmuş ramazanda öldü babannecim

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Rabbim peygamber efendimize komşu eylesin inşallah sizlerede sabırlar versin

Merhaba kizlar.

Başınız sağ olsun.Allah rahmet eylesin.Allah kalanlara sabırlar versin

Hayırlı sahurlar hanımlar.

Biz saHurları erken yapıyoruz birazcık

Sahura kadar çalışıyorum. Sahuru eşim hazırlıyor. Sonrasinda namaz kılıp kitap okuyorum. Şu an Reşat Nuri Güntekin okuyorum. En sevdiğimdir❤

Sahurda eşimin fix menüsü vardı. 1 damla yağda kızarrtığıni iddia ettiği patates patates her şekil güzel oluyor bana hiç fark etmiyor.

Sonrası klasik süzme peynir, dolgulu yeşil zeytin,kapya biber,salatalık, domates ve tabiki çay❤

Allah iftara kavuştursun arkadaşlar ❤

Hayırlı günler herkese Bugün iftarı kahvaltı olarak yapacağız İnşaAllah. Biz çok seviyoruz akşam kahvaltılarını
Önden birer kase tarhana çorbası
Patatesli yumurta, mırtoke (kuymak gibi birşey), kahvaltılık çeşitleri ve çay..
İftar sonrası için bol çikolatalı mozaik pastamız da var..
Rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı ve ibadetlerimizi kabul etsin, evimizden ve soframızdan bereketi eksik etmesin, Rabbim durumu olmayanlara bol bol rızık versin İnşaAllah. Huzurlu iftarlar

Hepimize sağlık dolu haftalar olsun inşallah.

Dün biraz zor geçti. Çok özledim, çok bekledim, oturup dualar ettim... Gelir sandım gene... Gene gelmedi...
Zar zor uyumaya çalıştık.
Kocam kalkıp anneciğimin sahur menüsünü hazırlamış. Annemin vesilesi ile sahura kalkmak nasip oldu.
Ramazan pidesinin arasına kaşar ve tereyağ koyup tost makinasında ısıtmış.
Yanına da kaynamış yumurta.
Bu anneciğimin bana gençliğimde hazırladığı sahur menüsüydü.

Dün gece yatsıdan sonra çok bunalınca kalktım, kendimi toparlamak için bu akşamki iftara hazırlık yaptık.

Anneciğimin tencerelerinden birine yaprak sarması diğerine de biber dolması pişirdik.

Kuru biber,patlıcanı annem varken bitirmiştik, ona yedirebilmiştim az da olsa.

Sarmayı bile o zaman sarmışım en son. 3 küçük sarma yemişti, ne mutlu bana.

Çok konuştum gene başınızı ağrıttım, affedin.

Herkesin ellerine kollarına sağlık.
Allahım olmayanlara da versin inşallah.
Allahım hepimizin oruçlarımızı, namazlarımızı, tesbihlerimizi, ibadetlerimizi,dualarımızı kabul etsin inşallah en yakın zamanda.

Hayirli gunler kizlar

Bugunki menum domates soslu karisik kizartma patlican biber patates
Yanina peynirli makarna yaparim belki de salcali karar vermedi henuz
Dun yaptigim biskuvi pastasindan da var esim onu yer cok seviyor
Annemlere gullac yapmak istiyordum yapmisken kendimize de yaptim ufak paketlerden aldim 2 tane cok guzel oldu . Tadina aksm bakacagz artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…