Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz(2023)

Evet evet temizliği kolay, pisirmesi cidden çok iyi. Annemlere arkadaşlarımıza hep tavsiye ettik aldılar memnunlar. Hatta suan koydeyiz kayinvalidemlerede sipariş ettik 😁 özellikle tavuk sis Adana Urfa için bu boyu çok ideal. İnce uzun iki cekmece.
güle güle kullansınlar 🥰
dün bir mağazaya girdim. oradaki görevli fakir markasının iki bölmelisini de gösterdi. onu da tavsiye etti. performansı çok iyi dedi.
benim için de hayırlısı olsun. bir yere gidicem o nedenle sipariş veremedim evde olmayacağım bir süre. artık karar verip gelince alıcam Allahın izniyle.

güle güle kullansınlar 🥰
dün bir mağazaya girdim. oradaki görevli fakir markasının iki bölmelisini de gösterdi. onu da tavsiye etti. performansı çok iyi dedi.
benim için de hayırlısı olsun. bir yere gidicem o nedenle sipariş veremedim evde olmayacağım bir süre. artık karar verip gelince alıcam Allahın izniyle.
Şimdiden hayırlı olsun💗💗

Herkese selamlar
Gidiyor gönlümüzün sultanı 🙁
ilk defa dahil olduğum bu grupta çok güzel bir ramazan geçirdim Allah hepinizden razı olsun, ibadetler dualar kabul olsun. Ölmüşlerimizin Cemil cümlesine rahmet olsun.
Bir yanımız buruktu tüm depremzede kardeşlerimin acılarını kalben hissettim dualarımda hepsine yer vermeye çalıştım. Allahım tekrar yaşatmasın inşallah.
Allahım seneye de tekrardan ramazana kavuşmayı ve hakkıyla görevlerimizi yerine getirmeyi nasip etsin.
Bugün mağfiret günü bol dua edelim. Yola çıkacak arkadaşlarıma da ailelerine de selametle varmak nasip olsun inşallah.
Seneye inşallah rabbim yine burada buluşmayı nasip etsin Amin 🌸🌺🤲🏻
Bugün hamburger sözüm var kuzuma patates kızartması ve ayran. Herkese afiyet olsun .
bende bu sene ilk defa bu gruba geldim. ve gerçekten çok güzel geçti ramazan benim içinde inşallah seneye yine hepimiz buralarda oluruz, herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun bayramda yazamadım. :KK200:

X