Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz(2023)

Ne çabuk geçmiş, seneye Allah kerim... Rabbim yeniden kavuşmayı nasip etsin inşallah. Boynum tutulmuş sabah kalktığımda, memleket işi yarına kaldı. Ne yalan söyleyeyim zaten yarın gidesim vardı. Evde kahvaltı yapmayı özledim çok. Yarın sabah kahvaltı, hazırlık, 2 saat yolculuk, demesi çok zor mezar ziyareti anneme, sonra bizimle olan büyüklerimize... Bir zamanlar hepsi bizimleydi, o zamanlar ne zenginmişiz, anlamamışım.
İftar bu akşam kocamdan, tavuk kızartacakmış, pilav istesim yanıma, salata da olur. Fanta var bir de. Seneye burada görüşmek üzere. Mutlu iftarlar, mutlu bayramlar ❤️
Allah rahmet eylesin. Nur içinde uyusunlar🤲

Sizlerle birlikte bu ramazan-ı şerifi geçirdiğim için çok mutlu oldum görmesekte birbirimize arkadaş olduk kardeş olduk ..... bugünkü menüm:arabaşı çorbası dünden kaldı ....et sote ...sade pirinç pilavı...mantı.....yeşil salata ......tabiki tatlı olarak baklava .....Allah tüm sofralara bereket versin inşallah 🤲🏻

Merhabalar iyi akşamlar.
Bitirdik he?
Yıllardır bu topiği hevesle bekliyor, hüzünle uğurluyorum.
Güzel ramazanımız da gidiyor, tekrarına erişmek nasip olsun inşallah.
Aileniz sevdiklerinizle sağlıklı hayırlı bayramlar dilerim.
Bu yıl bayramı acıyla geçirecek olan insanlarımızın hüznünü yüreğimde yaşıyorum. Ama bayramın gelişine sevinmek lazım diye buruk da olsa heyecanımız var, çocuklarımız bayramları mutlu geçirsin.
Ağlamak geldi içimden. Allahım sabır versin yakınlarını kaybeden herkese.
Her ne nedenle olursa olsun tüm ölmüşlerinize rahmet olsun arkadaşlar.
Kalanlara da selamet dilerim.

Hayırlı bayramlar 🍬🍬🍬
Seneye yine görüşelim inşallah 🌺

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

IMG-20230421-WA0000.jpg

Mercimek çorbası
Kavurma
Tereyağlı mısırlı bezelyeli havuçlu pirinç pilavı
Zeytinyağlı barbunya
Roka salatası (domatesli soğanlı salatalikli eksili ve zeytinyağli )
Sumaklı maydanozlu soğan salatası
Gül böreği (dünden kaldı)
Turşu,ayran ve fanta
Muzlu yaş pasta
Bayramınız mübarek olsun

Günaydın canım arkadaşlarım. :KK68:

Bayram sabahına kavuşturan Rabbime sonsuz şükürler olsun inşallah…:KK200:

Allahım sen çok büyüsün,her şeye kadirsin.:KK200:

Öncelikle Peygamberimiz Hz.Muhammet (sav) sonra tüm kayıplarımızın ve ailemizle beraber buradaki sevdiklerinizin bayramımız hep birlikte mübarek olsun inşallah.:KK200:

Burası da benim ailem.:KK74:

Rabbim nice mutlu ve sağlıklı bayramlar görmeyi nasip etsin inşallah dünyamıza…:KK68:

Kayıplarımıza cennette sarılmak nasip olsun inşallah.:KK42:

Her zamanki gibi çenem çok düştü.:KK22:

Hepinize kocaman sarılıyorum çok öpüyorum.:KK60:

şimdi biraz inceledim. yorumları falan okudum. 3-5 yorum hariç herkes çok memnun görünüyor. alıp hemen yorum yapanlar değil de kullanıp yazanlara baktım genelde.
pişirmesi falan iyi değil mi, temizliği kolay?
Evet evet temizliği kolay, pisirmesi cidden çok iyi. Annemlere arkadaşlarımıza hep tavsiye ettik aldılar memnunlar. Hatta suan koydeyiz kayinvalidemlerede sipariş ettik 😁 özellikle tavuk sis Adana Urfa için bu boyu çok ideal. İnce uzun iki cekmece.

X