Ramzi teorisi doğru mu? Keseye göre cinsiyet tahmini yapar mısınız?

Aay bu tahminler neye gore yapılıyor cok mersk ediyorum bakıyorum bisey göremiyorum
Ben kesenin konumuna, ultrason çeşidine göre flaan bakıyorum naçizane görebildiğim kadar söylüyorum tabiki yüzde yüz kesin demiyorum ama bikac teorik bilgisi var o kriterlere göre bakınca kız veya erkek biri daha öne cikiyo:)

Merhaba bu 6+4 kenki görüntüsü kız gibi mi

Bu da 9+3 kenki görüntüsü. Sanki konumu değişmiş gibi değil mi?

Bize de bakar mısınız lütfeen ilk haftalarda vajinadan bakıldı

Eklentiler

• 1716356848702733970075040843372.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 4
Meraba hanımlar bende bugün gittim doktora 7 haftalık hamileyim karından usg ile görüntümü atıyorum tahminde bulunurmusunuz

Eklentiler

• IMG_2752.jpeg
    91,1 KB · Görüntüleme: 9
Selisay Merhabalar karından ultrason ile 7+3 yorumlarsanız sevinirim hisleriniz benim için önemli teşekkür ediyorum şimdiden

Eklentiler

• 1000091510.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 6
Merhabalar Selisay ,
Ben de bakıp anlamaya çalışıyorum ama bir türlü anlayamadım. Herkesle tek tek ilgilenip yorumlamışsınız ve doğru da çıkmış bence. Benim 6+1 vajinal ultrason. Bana da bakabilir misiniz? Çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Eklentiler

• 1000109512.jpg
    158,5 KB · Görüntüleme: 5
Kızlar 6hafta 4 gün hatta 2 gün olarak güncellebiliriz dedi doktor. Karından. Sağ tarafımdan baktı. Benim içinde bi yorumda bulunabilir misiniz

Merhaba sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah, erkek olabilir

Aynı yere tutunmuş aynı zamanda çekilmiş ultrason resmine baktım şimdi benimki oğlan oldu canım . Sanırım seninki de erkek bu teoriye göre z

Merhaba kızlar, Selisay soundoffreedom
Beklenen an geldi Cinsiyet belli oldu.
son yorumlara dogru kız olabilir yengeminkiyle aynı demişti. Onu alıntılayamadım. Çoğunluk hep erkek dediği için erkek firkrini iyice kanıksamışız. doktor kız diyince bizde haliyle cok sasırdık.

İnsan başında çok merak ediyor. Ama cinsiyet ile ilişkili olan hicbirşey yok yaptığım araştırmalara göre hicbiri tutmuyor tamamen tesadüf %50 ihtimalle tutarsa işte. Aşerme ve kusma olayıda tutmuyor arkadasım ekşi yiyordu sürekli midesi bulanıp kusuyordu erkek oldu. Hatta sende benim gibisin erkek olacak dedi kız cıktı karnın sivri yuvarlak olması olayını test edemeden zaten cinsiyet belli oluyor. Merak eden annelere bilgi derlemesi olmuş olsun.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…