Ramzi teorisi doğru mu? Keseye göre cinsiyet tahmini yapar mısınız?

Selam bizede bakarmısınız 7+3 karından bakıldı

Eklentiler

• 45a639a2-0c77-4877-8f07-fa6d62c7beef.jpeg
    45a639a2-0c77-4877-8f07-fa6d62c7beef.jpeg
    78,8 KB · Görüntüleme: 36
Rüyada ne gormustun
Merhaba anca gördüm kusura bakmayın sık giremiyorum buraya.Test yaptığım sabahın gecesinde rüyamda çarşıdan pembe pembe kiyafetler aldığımı görmüştüm 🥹🧿 Allah'ım nasip etti o kıyafetleri almayı.Darisi bekleyenlerin olsun inşallah

Merhaba anca gördüm kusura bakmayın sık giremiyorum buraya.Test yaptığım sabahın gecesinde rüyamda çarşıdan pembe pembe kiyafetler aldığımı görmüştüm 🥹🧿 Allah'ım nasip etti o kıyafetleri almayı.Darisi bekleyenlerin olsun inşallah
Selam benim usg de yorumlar mısınız acaba?

Mrb banada bakarmisin karından ulturoson. 6+7 haftalık

Eklentiler

• IMG-20240201-WA0014.jpeg
    IMG-20240201-WA0014.jpeg
    67,1 KB · Görüntüleme: 32
Yorumunuz için teşekkürler bir kızım var Buda farklı olsun isterim ama tabiki öncelikle sağlıklı olması 🫶
Yaa öyle mi Allah bağışlasın benim de bı kızım var, illa ki öyledir evet her iki evladı da tatmak istiyo insan ben de oğlum olsun çok isterim Allah nasip ederse tabi sağlıklı olsunlar da önemli olan o 🌺💕 iki prenses annesi olmak da çok tatlıdır eminim Allah yokluklarini göstermesinnn

Yaa öyle mi Allah bağışlasın benim de bı kızım var, illa ki öyledir evet her iki evladı da tatmak istiyo insan ben de oğlum olsun çok isterim Allah nasip ederse tabi sağlıklı olsunlar da önemli olan o 🌺💕 iki prenses annesi olmak da çok tatlıdır eminim Allah yokluklarini göstermesinnn
Hayırlısı olsun inşallah 🙏 kimse tahminden sonra teori tuttu veya tutmadı diye yazmamış daha çok küçüğüz öğrendiğimde unutmazsam yazarım ☺️

Nasıl anlıyorsunuz acaba ☺️
Yüzlerce ultrason görseli görmüş olabilirim sanırım edindiğim tecrubelerden, kesenin şekli ve bulunduğu konumuna bakarak az çok tahminde bulunabiliyorum naçizane:) kızımın ultrasonlari da benzerdi genelde kız oluyor bu konumda ama tabi net drunuz paylaşır

Hayırlısı olsun inşallah 🙏 kimse tahminden sonra teori tuttu veya tutmadı diye yazmamış daha çok küçüğüz öğrendiğimde unutmazsam yazarım ☺️
Vajinal de sağda duruyor o yüzden acaba erkekmidir diye düşündüm aslında tek yumurta ikiziydi ama maalesef birinin gelişimi durdu

Vajinal de sağda duruyor o yüzden acaba erkekmidir diye düşündüm aslında tek yumurta ikiziydi ama maalesef birinin gelişimi durdu
Öyle mi çok üzüldüm ama vardır bı hayır elbet, Allah ahirette kavuştursun ,diğer yavrunuz sizi bırakmamış 💕🧿 aslında kesedeki konumdan ziyade rahimde nereye yerlestigiyle alakalı biraz da. Vajinal de ultrason kağıdının neresindeyse sizin vucudunuzda da orda .Ama karından ultrason ayna etkisiyle görsel sunuyo yani fotoğrafta kese sagdaysa aslında bebek solunuzda gibi gibi bikac detay var kısacası.Saglikla gelsin minik, sonucu bekliyorum 😌♥️

Öyle oldu evet benimde tesellim diğerinin beni bırakmaması rabbim herkese gönlündekini nasip etsin inşallah sağlıklı bir şekilde tabiki 🙏 benim vajinalde sağda karından solda görünüyor ama ben çok anlayamıyorum hatta ikisini de attım size tekrardan yorumunuz için teşekkür ederim ☺️ sonucu paylaşırım

Yüzlerce ultrason görseli görmüş olabilirim sanırım edindiğim tecrubelerden, kesenin şekli ve bulunduğu konumuna bakarak az çok tahminde bulunabiliyorum naçizane:) kızımın ultrasonlari da benzerdi genelde kız oluyor bu konumda ama tabi net drunuz paylaşır
Bizim biraz küçük 5 hafta bize de söyleyin bari biraz riskli benim ki ama teselli olur inş bakalım

Eklentiler

• 43CD33D0-C821-4585-9B23-F3CAD973681C.jpeg
    43CD33D0-C821-4585-9B23-F3CAD973681C.jpeg
    73,8 KB · Görüntüleme: 26
X