Ramzi teorisi doğru mu? Keseye göre cinsiyet tahmini yapar mısınız?

Vajinal evet ama kanamam var 3 gündür düşük riskim devam ediyor kesilmedi Progestan kullanıyorum bakalım nasip inş bişi olmaz
Olmaz Allah'ın izniyle kanamasiz hamilelik geçiren mı var kii :)) stres yapmayın benim de öyleydi kanamaya takılıp moral bozunca daha da artiyo, bol dinlenme ve stressiz kafayla atlatılır ♥️♥️♥️

Ha bu arada aklıma geldi belki enfeksiyon olabilir hafif ağrınız falan var mıydı bazen idrarda enfeksiyon da kanama yapiyo ama bebeğe bı zararı olmuyo Dr hamileler için ilaçla tedavi ediyolar
İdrar testi verdim bi şey çıkmamıştı kanama alanı falan da yoktu nedeni ni bizde bilmiyoruz dedi doktor o korkutmuştu ama nasip bakalım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    132,2 KB · Görüntüleme: 50
Benimkine de bakar msiniz 6+1 karından

Eklentiler

• 17112804719628535810472540490816.jpg
    17112804719628535810472540490816.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 31
Merhaba kizlar,10 haftalık hamileyim,karından bakıldı sizce cinsiyyet nedir
Eki Görüntüle 3405785

Ay İnşallah erkektir,bir kızım var bir oğlum olsun çok istiyorum,vallahi doğru çıksın size hediye yollamak isterim cani gönülden söylüyorum
Ay çok mutlu oldum ♥️🥲 göndermiş kadar oldum canım benim Allah bağışlasın kızını, benim de bı kızım var erkek evladı da tatmayi ben de çok istiyorum 🥹 Allah gonlumuze gore, sağlıklı evlat versin

Merhaba kizlar,10 haftalık hamileyim,karından bakıldı sizce cinsiyyet nedir
Eki Görüntüle 3405785

Ay İnşallah erkektir,bir kızım var bir oğlum olsun çok istiyorum,vallahi doğru çıksın size hediye yollamak isterim cani gönülden söylüyorum
Hatta belirtiler yaşıyorum hamilelik şüphem var biliyo musun ve ilk suphelendigimden beri erkek hissediyorum 🥹 daha hamileliği bile kesin ogrenmemisken cinsoyeti bile hissettim umarım dogrudur hislerim

Hatta belirtiler yaşıyorum hamilelik şüphem var biliyo musun ve ilk suphelendigimden beri erkek hissediyorum 🥹 daha hamileliği bile kesin ogrenmemisken cinsoyeti bile hissettim umarım dogrudur hislerim
Insallah canim hamilesiniz ve ikimizinde bebeği erkek olur,galiba sizinde 1 kızınız var,burcunuz ne?genelde hisleriniz doğru cikarmi?benim usg kağıdıma bebegin konumuna göremi yoksa hislerinize goremi erkek dediniz?

X