Raporlu 10 kutu oksapar igneye 950 tl verdim ücretsiz olması gerekmiyormu? Bu igneyi kullanan varmi

Ben bu aralar eczanelerin aldığı fark adı altındaki fahiş paralara çok şaşırıyorum. Aile hekimine gidip rutin ilaçlarımı yazdirsam bile her seferinde saka gibi paralar veriyoruz

Bende raporlu alıyorum 3 den sonrası daha çok para alıyorlar.Bende kaç kez eczaneye sordum kimi para ödemeden aliyor kimi az para veriyor diye bende 3 kutuya 300 küsür para ödemiştim katkı payı alıyorlarmış anca emekli olman gerekiyormus anlamadim kafalarına göre para alıyorlar.

Bende raporlu alıyorum 3 den sonrası daha çok para alıyorlar.Bende kaç kez eczaneye sordum kimi para ödemeden aliyor kimi az para veriyor diye bende 3 kutuya 300 küsür para ödemiştim katkı payı alıyorlarmış anca emekli olman gerekiyormus anlamadim kafalarına göre para alıyorlar.
Yeni mi değişti bu peki?Ben en son aldığımda 3 aylık iğneye çok az bir para ödedim..bitiyor hatta, bu hafta tekrar alacağım merak ettim şimdi

Rapor kodları farklı olduğu için fiyat çıkıyor arkadaşım. Doktor önlem amaçlı verdiyse elbette para ödemeniz lazım. Bende kullanıyorum, doktorum düşüklerimden sonra önlem amaçlı oksapar raporu yazdı. E nabıza girip rapor kodunuza bakmanızı tavsiye ederim.

Yeni mi değişti bu peki?Ben en son aldığımda 3 aylık iğneye çok az bir para ödedim..bitiyor hatta, bu hafta tekrar alacağım merak ettim şimdi
Mrblar bnm de almam gerekiyor ama nasıl raporlu alırım hangi doktora gitmem gerekiyor şuan özel muayene gittiğim için tekrardan sağlık ocagında yazdırıyorum o bile pahalı geliyor 3 aylık rapor nasıl alıcam yardımcı olur musunuz

Mrblar bnm de almam gerekiyor ama nasıl raporlu alırım hangi doktora gitmem gerekiyor şuan özel muayene gittiğim için tekrardan sağlık ocagında yazdırıyorum o bile pahalı geliyor 3 aylık rapor nasıl alıcam yardımcı olur musunuz
Merhaba benim iki gebeliğimde de kadın doğum uzmanı çıkardı raporu.Doktorunuzun anlaşmalı olduğu hastaneden yardımcı olacaklardır bizim öyle olmuştu

X