Reflü

Semaskk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2015
224
109
27
Kardeşlerim, Bugün bisiler atistirdiktan sonra midemde yanma oldu sol gogusume vurdu ve sonra birazcık boğazıma vurdu yanma, araştırdığıma göre bu reflü oluyormuş. Reflü olup bitkisel şekilde biseyler yapıp iyileşmiş birileri varmı acaba içinizde evde yapabileceğim türden🤦🏼‍♀️

Aile hekimi bakmaz zaten dahiliyeye randevu almaniz lazim. Evet zor maalesef 1 ayda gidebildim bende endoskopi icinden 1.5 ay sonrasina randevu alabildim😒😒 yinede kafaniza gore bitki kullanmayın bence
Ankara da gerçekten çok zor bu pandemi doneminde 🤦🏼‍♀️ endoskopiden de korkuyorum yaa🤦🏼‍♀️ geçmiş olsun sizede

Benim henuz yapılmadi ama kendim girmistim operasyona. Hafif bir anestezi yapılıyor agizdan mideye kamerali hortum sokuluyor. En fazla 30dk sürüyor agrili acılı bir islem degil en fazla mideniz bulanir
Memnun oldum yaa işte bende daha önce anestezi gibi birşey yaşamadım bayılma falan o yüzden ufak bir tırstım ama gitmem şart oldu artık. Şimdide randevu sıkıntılı. Hemsiresiniz galiba hangi şehirde görev yapıyorsunuz 😊

Benim de reflu problemim vardi. Ilacda kullandım herşeyi de denedim ama bana cozum olan kilo vermem oldu. Ondan sonra baya rahatladim cok şükür.
Çok geçmiş olsun, fazla bir kilom yokki zaten 58 kiloyum😞 domates falanda yemiyorum ama ne yersem yanma yapıyor neredeyse, RABBİM şifa versin hepimize

X