Saç Uzatma Yöntemleri Regl Dönemi ve Saç Uzaması

konu açılalı çok uzun yıllar geçmiş bende çok merak ediyorum :)
nedense benim saçlarım tüylerim bu dönemde coşuyor :)
hatta regl olmadan bir kaç gün öncesinde müthiş saç dökülmesi oluyor :KK70:
var mı bilimsel açıklaması olan
bilimsel açıklamasi varmi bilmiyorum ama daha once forumda sanırım siz yazmistiniz reglden sonra saclar uzuyor,diye kesinlikle katiliyorum cok takip ettim bu durumu hatta forumda sac uzatma asamasinda resim.eklerken ozellikle adetten 1 hafta sonrasi atarim ki uzama gercekten cok.oluyor ayni sekilde kuaförlerde agda icin reglden en az 4 gun sonra gelin der
veya etkisi bana oyledir bilmiyorum tabiki ama benim saclar reglden sonra fışkırma yasardi :)))

bilimsel açıklamasi varmi bilmiyorum ama daha once forumda sanırım siz yazmistiniz reglden sonra saclar uzuyor,diye kesinlikle katiliyorum cok takip ettim bu durumu hatta forumda sac uzatma asamasinda resim.eklerken ozellikle adetten 1 hafta sonrasi atarim ki uzama gercekten cok.oluyor ayni sekilde kuaförlerde agda icin reglden en az 4 gun sonra gelin der
veya etkisi bana oyledir bilmiyorum tabiki ama benim saclar reglden sonra fışkırma yasardi :)))
bende sizin gibi düşünüyorum genelde canım sıkıldıkça foto çekiyorum saçımı adetten 1 kaç gün öncesi ile adetten 1 kaç gün sonrası arasında uzama net bir şekilde görüyorum..
2 yıllık emzirme dönemi sonrasında müthiş şekilde adet düzensizliğim olmuştu.o dönemde saçımın uzamasını bırak mat ve aşırı kırılgandı saçlarım.
saç uzatma hevesim geldiğinden beridir düzenli bir şekilde besleniyorum ve vitamin hapları da kullanıyorum.
1 haftalık gecikmeleri saymazsam her ay adet oluyorum (önceden 1 ay oluyorsam 2 ay olmuyodum )
şimdi saçlarım olması gerektiği gibi uzuyor ve daha canlı en azından :)

X