Regl olamama...

Verirsiniz sizde yeterki azim olsun duzenli beslenmek sanirim en onemli sey ac kalmak gercekten kilo verdirmiyor bunu anladimm ben hic ara ogun yiyen birisi degilimdir hatta ogle yemegide yemem direk aksam yemegini yerim cok ac oldugum icinde cok yerim. Ama sabah ogle aksam yeyip ara ogunlerdede meyve veya yogurt gibi hafif seyler yemek cok faydali oluyo. Yesilcay odem atiyomus. Suyu çok icmek gerekiyo ve icine limon sıkarsanız birazda ılık olursa yaglari eritiyo. Ekmeği agziniza surmeyin. Ben hic yemeklerde yemiyorum artik. Mesela patlican yemegi yapiyorum diyelim yanina bol yesillikli salata yapiyorum icine yarim su bardagi bulgur haslayip atiyorum salatanin icine hic ekmek yeme istegim olmuyo doyuruyoda baya. Bulgur kilo aldirmiyo ama pirinci koklama bile :) bogazimizi tutsak varya kendiliginden gider kilolarda iste tutamiyoruz :/

ah ahh 57lere dusup bu kilolara cikmis biri olaraaak ac kalmadan asla zayiflayamiyorum :)
ekmek yemezsem olmaz. en azindan şu surecte buna hazir degilim. doymam ve saldiririm ogunden sonra yemege cok daha kötü olur.
limon degisik bir meyve cilekten daha sekerli ama yag sokturucu ozelligi de var. onu yapabilirim.
doktorun kullan dedigi ilac canimi skti onu arastiriyorum tarlusal midir farlutal midir ne. bunu kullanirsan ve bilmeden hamileysen sknti.
ama bunun yerine duphaston tarzi bi progestoron verseydi hem regl olurdum hem zararli olmazdi.
baska doktora mi gitsem kullanmadan. calistigim yer itibariyle de en yakin gitcem doktor 70 km

ah ahh 57lere dusup bu kilolara cikmis biri olaraaak ac kalmadan asla zayiflayamiyorum :)
ekmek yemezsem olmaz. en azindan şu surecte buna hazir degilim. doymam ve saldiririm ogunden sonra yemege cok daha kötü olur.
limon degisik bir meyve cilekten daha sekerli ama yag sokturucu ozelligi de var. onu yapabilirim.
doktorun kullan dedigi ilac canimi skti onu arastiriyorum tarlusal midir farlutal midir ne. bunu kullanirsan ve bilmeden hamileysen sknti.
ama bunun yerine duphaston tarzi bi progestoron verseydi hem regl olurdum hem zararli olmazdi.
baska doktora mi gitsem kullanmadan. calistigim yer itibariyle de en yakin gitcem doktor 70 km
Tarlusal canım adet söktürücü nedense o hapı hiç kullanmak istemem. Doktora gidince hep tarlusal verir ve adetin 3. Gunu gel der ya. Ben hapi alip kullanmam sogan suyu falan icerim olurum er gec oyle giderim doktora

Tarlusal canım adet söktürücü nedense o hapı hiç kullanmak istemem. Doktora gidince hep tarlusal verir ve adetin 3. Gunu gel der ya. Ben hapi alip kullanmam sogan suyu falan icerim olurum er gec oyle giderim doktora
kac yiillik pkoyum hic kullanmadim kullanasim da yok. ama ben ilac kullanmadan herhangi bi yongemle olmuyorum :KK70:
Ay kizin konusunuda mahfettik :KK70: gidip baska yerlerdemi konussak ki :KK70:

o benim de aklima geldi. pko topiginde ya da ozelden konusablrz :))

Pko var evet maalesef.. bekarım ayrıca.. bundan 3 sene önce de HPV teşhisiyle tedaviye başlamıştım bir de böyle olunca iyice korkuyorum ister istemez. Hapları da her gün kullandım yani kaçırmadım. İkinci kutuya da 8.gün başladım. Ama yok yani olucakmısım gibi karın ağrıları şişkinlikler var, özellikle öyle bir karnım şişiyor ki hamile gibi karnım çatladı kırmızı kırmızı :KK43: o derece bir şişkinlik oluyor. Cidden çok can sıkıcı bir durum bu :KK43:

X