Regl olamıyorum yardım

melovcum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2024
6
0
22
Merhabalar en son regl tarihim 1 Ocak 2024 normal şekilde oldum daha sonra 15 Ocak’ta ara kanamam oldu yaklaşık 3 gün sürdü ama çok fazla geldi hatta çamaşırıma deri parçaları gibi bir şey geldi sanırım yumurtaydı
Sağda ve solda 2.5 santim kistim var Sonra enfeksiyonum başladı çok kez sistit ve mantar oldum antibiyotik kullandım şuan 20 şubattayız ve hala regl olamadım her zaman düzenli olurdum hamile olmadığıma eminim içime boşalma olmadı sizce nedeni ne olabilir?

Merhabalar en son regl tarihim 1 Ocak 2024 normal şekilde oldum daha sonra 15 Ocak’ta ara kanamam oldu yaklaşık 3 gün sürdü ama çok fazla geldi hatta çamaşırıma deri parçaları gibi bir şey geldi sanırım yumurtaydı
Sağda ve solda 2.5 santim kistim var Sonra enfeksiyonum başladı çok kez sistit ve mantar oldum antibiyotik kullandım şuan 20 şubattayız ve hala regl olamadım her zaman düzenli olurdum hamile olmadığıma eminim içime boşalma olmadı sizce nedeni ne olabilir?
geçmiş olsun kistlere ne zaman baktırdın canım belki kistleri atmış olabilirsin

Kistlere 26 aralıkta baktırmıştım 1 ocakta regl oldum 14ünde ara kanamam oldu şuan regl olamıyorum hamile değilim ama yaaa

Vücudun soğumuş olabilir, rahmini üşütecek gıdalardan ve çevresel faktörlerden korumalısın. Çay kahve süt ürünleri bi süre ara vermeyi deneyebilirsin beni çok tetikliyor şahsen. Stres yaratan durumlardan gergin ortamlardan, negatif şarkılardan vs uzak dur, giyimine de fazladan önem vermeni tavsiye ederim.

Vücudun soğumuş olabilir, rahmini üşütecek gıdalardan ve çevresel faktörlerden korumalısın. Çay kahve süt ürünleri bi süre ara vermeyi deneyebilirsin beni çok tetikliyor şahsen. Stres yaratan durumlardan gergin ortamlardan, negatif şarkılardan vs uzak dur, giyimine de fazladan önem vermeni tavsiye ederim.
Böyle şeyler de gerçekten etkiliyor mu😢

Şekerli hamurlu gıdalara ara ver bence onlar aşırı kist yapıyor kist ara kanama lekelenme yapabilir paket gıda şeker hamurdan uzak durursan kendiliğinden eriyebilir kistler tamamen gitmese bile küçülebilir siyahımsı - kahverengi adet kistin belirtisi oluyor çoğunlukla özellikle şiddetli kaşık ağrısı eşlik ediyorsa kistin patlama sonucu meydana geliyor atmış oluyorsunuz adetle sonra ..

Benimde çok düzenliydi. Aralıkta kist oluştu. Adetim 22 gün gecikti. Tarlusalla adet oldum. Bu ay adet günüm geldi 4 gün geçti yine olacak gibi değil. Kafayı yicem ya. Kadın doguma gittim. Biraz daha bekleyelim. Siklus tarihin uzayacak büyük ihtimalle dedi. 25 günde bir olurdum 35 vs olacaktır artık dedi.ilac vs vermedi bu ay da olmazsan adet düzenleyici veririm dedi. Canım sıkıldı egerki

X