Regl Olmadım Yardım edin!!!!

Hapı ne zamandır kullanıyorsunuz, düzenli kullanıyor musunuz, hap kullanırken antibiyotik, greyfurt suyu gibi şeyler aldınız mı? Bunlar önemli detaylar. Bir de ilişkiye zorlanıldım ne demek? Tecavüz deniyor buna, böyle biriyle neden berabersiniz?

• Beğen
Reactions: The
Hapı ne zamandır kullanıyorsunuz, düzenli kullanıyor musunuz, hap kullanırken antibiyotik, greyfurt suyu gibi şeyler aldınız mı? Bunlar önemli detaylar. Bir de ilişkiye zorlanıldım ne demek? Tecavüz deniyor buna, böyle biriyle neden berabersiniz?
düzenli kullanıyorum 2 aydır doktorum anında korumaya başlar demişti kistler yüzünden vermişti hapı

düzenli kullanıyorum 2 aydır doktorum anında korumaya başlar demişti kistler yüzünden vermişti hapı
Yani şöyle ilk bir hafta ek koruma öneriyorlar. Tam koruma için de bir paketin bitmesi gerektiği söylenir önlem olarak. Onun dışında kusma, ishal durumları, hap atlama, antibiyotik, greyfurt suyu kullanımı da koruyuculuğu düşürür bunlar yoksa yüksek koruma sağlar. Kolay kolay gebe kalınmaz hapla. Siz yüksek stres yaşadığınız için gecikmiş olabilirsiniz.

hayatımdan uzaklaştırdım bunu başarabildim ama korkuyorum aşırı stresliyim dediğim gibi 4-5 gündür
Çok üzüldüm inşallah hamile değilsin:KK43: o pisliği şikayet ede bilirsin bu suç.Adetin strestende gecikmiş ola bilir ama bence test yaptir kafan rahat olur eğer hamilelik varsada önceden önlemini ala bilirsin zaman kaybetme derim

Merhabalar 20 yaşındayım ilk cinselliğimi yaşadım ama doğum kontrol hapı kullanıyorum . Korunmadık Reglm hep düzensizdi. Regl yaklaşmaya başladıkça karnım şişti hazımsızlık başladı. Gaz problemim ortaya çıktı. 2 gün regl gecikti ne yapmalıyım
Büyük ihtimal strestendir

Merhabalar 20 yaşındayım ilk cinselliğimi yaşadım ama doğum kontrol hapı kullanıyorum . Korunmadık Reglm hep düzensizdi. Regl yaklaşmaya başladıkça karnım şişti hazımsızlık başladı. Gaz problemim ortaya çıktı. 2 gün regl gecikti ne yapmalıyım
Doğum kontrol hapını yeni kullanmaya başlamadıysanız, içe boşalma olmadığından eminseniz, ki zevk suyundan da risk dogabiliyor, stresten gecikmiştir. Siz yine de test yapın ne olur ne olmaz.

Yüksek ihtimalle hamile değilsin, ama birkaç gün sonra tekrar test yap. 1 haftayı geçmesi durumunda doktora gitmelisin bence geç kalmamak için. Allah yardımcın olsun 🤲

X