Regl olmam gerekirken yerleşme kanaması oldu? Bilgisi olanlar lütfen

İnşallah senin olur canım yüzün Güler 🙏🤗haber verirsin bana da
İnşallah canım burdaki herkes istiyor ama bnde çok istiyorum her ay test yapmaktan bıktık ama hayırlısı tabi ne zaman geleceği belli olmuyor malesef 🙏🏻😊 çok güzel bir duygu kurtaj mecburi olmuştum çocuk istemeyen ben onu karnımda hissedince fikirlerim duygularım değişti bütün kadınlar bu duygu tatar inşallah 🙏🏻 Ben salı çarşamba günü yapacağım test haber veririm biraz bekliyim 😊

Benimde 22/11 kahve rengi lekelenmem oldu 1 gun surdu sonra bitti. 28/11 gelmesi gereken adetim 01/12 yani bugun geldi.. cok tuhaf seyler yasadim buralarda geziyorum bi umut.. 😞
Test yaptiniz mi. Ben bugun tekrardan test yapacaktim bu hafta daha onceki hamilelikte yasadigim gogus agirsini yasadm bugun kahveengi akintim geldi snairim dusuk yptim

Merhaba forumu senelerdir takip ediyorum yeni üye olabildim. Bunla ilgili bi sürü konular var net birşeyler yazan yok daha önce yerleşme kanaması yaşayanlar veya aynı belirtileri yaşayanlar yardı cı olabilirmi?

Daha önce yerleşme kanaması yaşadım peceteyle silinince acık pembe kan sonrası birşey gelmemişti. Kurtaj olmstum daha sonrasında. Çok fazla belirti vs hatırlamıyorum o yüzden farklı bir yerleşme kanaması yaşamışmdır diye soruyorum sizlere

Geçen ay 20 ekimde regl oldum reglim hep bir hafta sonraya attığı için genelde 25-27kasım olmam gerekiyor

-23 kasım pazartesi günü belirti yasamadm sadce yüzümde yaglanma bi iki tane sivilce cıktı peceteyle silince kahverengi akıntı geldi ped koymama ragmen ped de gün içinde leke seklinde takip etti hep peceteyle silince geliyordu.
- 2-3 gün seklinde olmaya baslaynca günlük ped taktm hiç doldurmadı ilk defa böyle yasıyorum.
Korunmasız ilişkim var geri cekilme yönetimi kullanıyoruz bir senedir.

- kanama gelmeden iki gün önce en son ilişkim oldu içime bosalma olmasından süpheleniyorum ama üstünden 2 gün gecince yerleşme kanaması olmaz diye biliyorum.
Yasadığım regl değildi ama onu biliyorum.

Regl yoğun sekilde ve kırmızı gelir benm 4 gün sürer bes gününde az gelir bitmesi tamamen 6 gündür.

Lekelenmenin 3 ncü günü yani dün idrar testi yaptım ama aksam üstüydü negatif cıktı.

Belirtilerim su sekilde;

Lekelenmeden birgün önce kasağımda agrı ile uyandm gece idrar için kalktım kasığımda işerken ağrı oldu bu lekelenme olduğu 3 gün boyunca bu agrı oldu.

Lekelendiğim gün belimde sol tarafda siddetli ağrı oldu gecti saatler sonrası.

- midemde yanma

- bas agrıısı

- gogus uclarımın kasınması

- koyu idrar

- surekli idrar cıkıyorum.

- kasığımın içinde gıdıklanma kasınma hissi var

- normalde sabah uyanınca iştahım acıktır ac uyanırım.

- 5 gundur kahvaltı yapma isteğim yok iştahım yok.

- idrar testi daha sonra mı yapmalıyım tekrardan.
Suan yemın ederim bunu okurken kendımı gördüm lütfen bana test falan yaptıysanız durum ne söyleyebilir misin? Bende 9 gündür aynı sizin gibi sadece leke görüyorum ve korunmasız ilişki oldu ilk defa 2 gün sonra sizin gibi lekelenmem başladı hala devam ediyo

Suan yemın ederim bunu okurken kendımı gördüm lütfen bana test falan yaptıysanız durum ne söyleyebilir misin? Bende 9 gündür aynı sizin gibi sadece leke görüyorum ve korunmasız ilişki oldu ilk defa 2 gün sonra sizin gibi lekelenmem başladı hala devam ediyo
Test yapamadım bu konuyu yazdıktan bir hafta sonra daha önceki yaşadığım hamilelik belirtilerini yaşamaya başladım gogus ucu ağrısı ve koltuk altına oluşan ağrı. Dayanılmaz şekildeydi ve goguslermz dolgunlasmstı. Test yapmayı dusunurken maalesef ki nezle oldum adacayı , ilaç vs kullandm. Son iki gün gogus agrılarm azaldı suhpelendim. Terslk olduğunu düşündüm ağrılar azalınca kahverengi leke ile başlayan kasıklarmda aşırı derecede ağrı ile seyreden kanam oldu yoğun bi şekilde büyük ihtimal düşük yaptığımı düşünüyorum. Regl olamam cnkü 20-24 arası regl tarihlerim. Coviden dolayı hastaneyede gidemiyorum. Test de yapsam artık çıkmaz bişey bekliyorum şuanlık

Lekelenme bitince mutlaka test yapın. Eğer hamile iseniz dikkat etmezseniz düşük ile sonuçlanabilir.

Lekelenme bitince mutlaka test yapın. Eğer hamile iseniz dikkat etmezseniz düşük ile sonuçlanabilir.
Bugün 11.güne giricem hala leke geliyo ara ara anlamıyorum ne oluyo kasıklarım agrıyo lekelenmem oldugundan beri gelmiyo bitsede lekelenme çıkar mı ki çünkü sizin gibi leke görmeden 2 gün önce oldu ilişkim 12 günde sonuç verır mi test?

Bugün 11.güne giricem hala leke geliyo ara ara anlamıyorum ne oluyo kasıklarım agrıyo lekelenmem oldugundan beri gelmiyo bitsede lekelenme çıkar mı ki çünkü sizin gibi leke görmeden 2 gün önce oldu ilişkim 12 günde sonuç verır mi test?
Kadın doğumcudan randevu alıp gitsen daha iyi olur.

Lekelenmemin olduğu 2nci günde test yaptım negatif cıkmıştı. Biraz daha beklemeyin derim ben. İdrarda o kadar erken sonuç vermiyor sanırım

Biraz daha bekleyin diyecektim. Yanlış olmuş. Negatif çıkarsa erken testten dolayı modunuz düşebilir.

X