Regle yakın pozitif ovülasyon testi

Yumurtlama günüm 25 kasimdi bat ise 9 Kasım 2 gün daha var yani. İyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Şuan çok karışık duygular yaşıyorum yıllardır bu anı bekledim ama bazı sebeplerden sevinemiyorum bile.
Canım benim saglıkla ilerler inşallah inan bende seninle aynu durumdayım bende yıllardır bekledim bu anı şu an 6 haftalıgım ama bazı sebeplerde olunca insan doya doya yaşayamıyor sevincni Rabbim saglıkla kucagımıza almayı nasip eder inşallah

Yumurtlama günüm 25 kasimdi bat ise 9 Kasım 2 gün daha var yani. İyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Şuan çok karışık duygular yaşıyorum yıllardır bu anı bekledim ama bazı sebeplerden sevinemiyorum bile.
Zor biliyorum kafana takmamak ama sebep herneyse boşver takmamaya çalış bebeğini düşün sadece

Zor biliyorum kafana takmamak ama sebep herneyse boşver takmamaya çalış bebeğini düşün sadece
Eşimin eski eşinden bir çocuğu var. Sırf ben istiyorum diye istiyor çocuk zor zahmetli diyor. Diğer çocuğuyla gayette güzel ilgilenir. Benim çocuk özlemimi anlamıyor yaşım bu arada 36. Hamileligimi öğrenmeden önce hiç bir sorun yokken öğrendikten sonra benden kaçıyor resmen triplerde. Sıkıştırdım biraz bana daha erken olduğunu söyledi 3-5 ay sonra bekliyormuş. Zaten iki aydır korunmuyoruz olma ihtimalinin farkında yani. Çok ağrıma gitti ne yapacağımı bilemiyorum sevincim kursağımda kaldı resmen.

sizinle evlenirken cocugunuz olmadığın ve isteyebileceğinizi düşünmedimiş,maalesef insanın planları tutmuyor o yüzden çok ta saçmalamasın.siz kendinizi ve bebeğinizi düşünün

Hanımlar merhaba,

Size bir şey danışmak istiyorum. Bu ay ovülasyon testi yardımı ile yumurtlama takibi yaptım. Reglim 3 kasımda başlayıp 6 kasımda bitti ve 7 kasımdan itibaren ovülasyon testi yapmaya başladım. Telefon uygulamaları yumurtlama günümü 15-16 kasım gibi gösterse de, test sonucunda 11-12 kasımda yumurtladığımı gördüm ve eşimle bebiş denemesi yaptık. 27 kasımda regl olmam gerekiyor ama dünden beri ovülasyon testimde tekrar koyu çizgi oluşmaya başladı. Acaba bu hamilelik belirtisi olabiilir mi yoksa tekrar mı yumurtluyorum emin olamadım. Bir fikri olan var mı acaba? Eklediğim görselde üstten alta son 4 gündeki değişimi görebilirsiniz.

SevgilerEki Görüntüle 2957846
Ay ben böyle öğrenmiştim t çok koyuydu benimde sonuç ne oldu

Canım bende 1 hafta önce böyle öğrendim hamileliğimi yarın sabah yeniden yap daha koyuyda hemen hamilelik testi yap
518D3CC3-1145-4C47-BD31-D74B2DDB302F.jpeg

Merhaba benim de adetime 7 gün var ovülasyon testiyle günlerimi değerlendirdim ancak 7 gün kala böyle çıktı sıvı alımına dikkat ederek yaptım 5 aydık deniyoruz bir kimyasalım var. Gebelik olabilir mi ki acaba

Eki Görüntüle 2999834
Merhaba benim de adetime 7 gün var ovülasyon testiyle günlerimi değerlendirdim ancak 7 gün kala böyle çıktı sıvı alımına dikkat ederek yaptım 5 aydık deniyoruz bir kimyasalım var. Gebelik olabilir mi ki acaba
Maalesef canım T bölgesinin C den çok daha koyu olması gerekiyor

Maalesef canım T bölgesinin C den çok daha koyu olması gerekiyor
Anladım tamam o zaman gene yapayım her gün 😊 cevabınız için çok teşekkür ederim insan heyecanlanıyor benim için de dua edin olur mu Allah evladınızı sağlıkla mutlulukla büyütmek nasip etsin insallah 😊

Anladım tamam o zaman gene yapayım her gün 😊 cevabınız için çok teşekkür ederim insan heyecanlanıyor benim için de dua edin olur mu Allah evladınızı sağlıkla mutlulukla büyütmek nasip etsin insallah 😊
Amin canım Allah razı olsun benim de ovülasyona rağmen 3. Denememde olmuştu toplamda 5 ay denedim asla stres yapma beni çevre çok korkutuyodu yok ilk aylar olmazsa sonra yıllarca uğraşırsın fln diye hepsi yalanmış sağlıklıysan geriye sadece psikoloji kalıyor emin ol en mutlu olduğun ay mucizen seninle olacaktır dualarım seninle💜👣

Bende ovulasyonla ogrenmstim regl 3 gun kala cok koyu kirmizi cikmisti...ahh ne gunlerdi ya 2017 lerde hergun burdaydim cook iyi insanlar tanidim oglum simdi 4 yasinda ama hala buralari birakmiyorum
Ve arkadaslar stres yapmayin kesinlikle bende stresten 2 kimyasal gebelik oldu sonra rahat biraktim herseyi o ay hamile kaldim

Amin canım Allah razı olsun benim de ovülasyona rağmen 3. Denememde olmuştu toplamda 5 ay denedim asla stres yapma beni çevre çok korkutuyodu yok ilk aylar olmazsa sonra yıllarca uğraşırsın fln diye hepsi yalanmış sağlıklıysan geriye sadece psikoloji kalıyor emin ol en mutlu olduğun ay mucizen seninle olacaktır dualarım seninle💜👣
Allah razı olsun çok teşekkür ederim içime su serptiniz 🥰 Biz de deniyoruz çocuk yapmaya karat verdik ilk ay yani Mart ayında hamile kaldım onda da kimyasal geçirdim biraz etkilendim böyle olunca 5 6 ay ara verdik eylülden beri tekrar demiyorum hiçbir sorunum yok aşılama yaptırmak istemiştim doktor onu bile kabul etmedi şimdi bekliyorum öyle bakalım akşam gene yaparım test adetime 6 gün kaldı dua edin olur mu ne zaman hayırlısıysa rabbim o zaman nasip etsin insallah herşey vaktinde oluyor hep nasip🥰

Bende ovulasyonla ogrenmstim regl 3 gun kala cok koyu kirmizi cikmisti...ahh ne gunlerdi ya 2017 lerde hergun burdaydim cook iyi insanlar tanidim oglum simdi 4 yasinda ama hala buralari birakmiyorum
Ve arkadaslar stres yapmayin kesinlikle bende stresten 2 kimyasal gebelik oldu sonra rahat biraktim herseyi o ay hamile kaldim
Çok sevindim sağlıkla büyüsün evlatlarınız insallah😊 ben de bakcam bakalım ovülasyon testiyle koyulaşma olursa burdan bildiririm fikrinizi almak için🥰 olmadı bir dahaki ay sil baştan😊

Çok sevindim sağlıkla büyüsün evlatlarınız insallah😊 ben de bakcam bakalım ovülasyon testiyle koyulaşma olursa burdan bildiririm fikrinizi almak için🥰 olmadı bir dahaki ay sil baştan😊
Insallah canim Allah gonlune gore versin umarim bekledigin sonucu alirsin

Allah razı olsun çok teşekkür ederim içime su serptiniz 🥰 Biz de deniyoruz çocuk yapmaya karat verdik ilk ay yani Mart ayında hamile kaldım onda da kimyasal geçirdim biraz etkilendim böyle olunca 5 6 ay ara verdik eylülden beri tekrar demiyorum hiçbir sorunum yok aşılama yaptırmak istemiştim doktor onu bile kabul etmedi şimdi bekliyorum öyle bakalım akşam gene yaparım test adetime 6 gün kaldı dua edin olur mu ne zaman hayırlısıysa rabbim o zaman nasip etsin insallah herşey vaktinde oluyor hep nasip🥰
Elbette dua ederim Rabbim tez zamanda hayırlı sağlikli evlat nasip etsin 💜

Merhaba kızlar size birşey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim adetim 4 gün geçti ve ovulasyon testi denedim ii çizgi de köyü çıkıyor gebelik olabilir mı sizce bi bakar mısınız birde erken gebelik testi yaptım silik çizgi cıktı ama çarşamba günü yaptım tekrarlamadım pazar günü yapicam tekrar

Eklentiler

• 16476355523608524597005265244778.jpg
    16476355523608524597005265244778.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 57
  • 20220317_074305~2.jpg
    20220317_074305~2.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 54
Merhaba kızlar size birşey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim adetim 4 gün geçti ve ovulasyon testi denedim ii çizgi de köyü çıkıyor gebelik olabilir mı sizce bi bakar mısınız birde erken gebelik testi yaptım silik çizgi cıktı ama çarşamba günü yaptım tekrarlamadım pazar günü yapicam tekrar
Sonucunuz ne oldu ?

X