Regli gecikti erken gebelik negatif geç döllenme olabilir mi

Evet sormayın ya
Bende mi beklesem acaba ayrıca diyet yapıyorum diyetisyenim yarın kan ver dedi eğer negatif çıkarsa kekik çayı içecektim bunu okuyunca şimdi içmesem mi dedim çünkü 35. Günde de negatif çıkarsa daha olmaz dedi ne yapayım sizce

Kesinlikle bitki çayları içmeyin Çünkü çoğu bitki çayları düşüğe neden oluyor

Hayır bu süreçte diyetisyeninize de söyleyebilirsiniz gebelik düşündüğüm için şu an regl gecikti içemem diyebilirsiniz
Gebelik için uzman bir diyetisyenle çalışıyorum zaten o da biliyor ama 35 günden sonra imkanı yok dedi 45. Günde öğrendiğini okuyunca bende içmeme kararı aldım

Amin İnşallah canım çok umutluyum çünkü daha önce düşük yaptığım için psikolojikmen yıkılmak istemiyorum tekrar
Benim içime sağlıkla alacağınız doğuyor herkese böyle saçma sapan şeyler söylüyorlar hiç takılma rabbim verdi çok şükür sana

Benim içime sağlıkla alacağınız doğuyor herkese böyle saçma sapan şeyler söylüyorlar hiç takılma rabbim verdi çok şükür sana
İşte özeldeki doktoru zaten beni çok korkuttu 5 hafta dedi git haftaya gel kalp atışını duyalım gidiyorum bana diyor boşkese

İşte özeldeki doktoru zaten beni çok korkuttu 5 hafta dedi git haftaya gel kalp atışını duyalım gidiyorum bana diyor boşkese
Beta düzenli artıyorsa zaten boş değil hep aynı saçmalığı yapıyorlar etrafımdaki herkes aynı şeyleri yaşadı stres yapma ben kesinlikle olduğunu hissediyorum

Merhaba benim reglim birkaç gün geçince çok belirsiz ikinci çizgi çıkmıştı 5.haftada keseyi göremedim 7.haftada kese görmüştüm 5 haftalık olarak görünüyordu doktor geç döllenme olduğunu söyledi.sonrasında benim düşük oldu ancak geç döllenme ile ilgili değildi inşallah siz sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz

İnşallah canım dua edin lütfen

Cnm adetin 22 gün gectide mi negatif çıktı. Bende bu ay geç yumurtladim sanki normalde 29 günde olurum, sat 17 Şubat, 16 mart olmam lazımdı. bu ay adete 9 gün kala yani ayın 7si kasik ağrısı, çok akıntı oldu o gün ilişkide bulunduk tekrar bulunmadık iki sefer test yaptım birini bugün yaptım negatif. Haftaya kadar olmazsam bende kan vereceğim diğer cocugumda da geç döllenme yaşamıştım, buda öyle olur mu ki.

Cnm adetin 22 gün gectide mi negatif çıktı. Bende bu ay geç yumurtladim sanki normalde 29 günde olurum, sat 17 Şubat, 16 mart olmam lazımdı. bu ay adete 9 gün kala yani ayın 7si kasik ağrısı, çok akıntı oldu o gün ilişkide bulunduk tekrar bulunmadık iki sefer test yaptım birini bugün yaptım negatif. Haftaya kadar olmazsam bende kan vereceğim diğer cocugumda da geç döllenme yaşamıştım, buda öyle olur mu ki

Canım İnan ki ben geç döllenmeden doğru düzgün bir şey anlamıyorum bile. Bak benim 12 Aralık'ta düşüğüm oldu 10 ocak'ta adet tarihimdi 7 Şubat beklenen adet tarihimdi ama adet olmadım 12 Şubat'ta kan verdiğim doktor negatif dedi sonra 7 Mart'ta kan verdim pozitif çıktı doktora gittim doktor bana dedi ki 8 Mart'ta işte 5 haftalık dedi haftaya gel kalp atışını dinleyelim cuma günü gittiğimde bana dedi ki kese boş olabilir böyle bir saçmalık olamazdı Çünkü kesenin yeri çok iyi bir yerdeydi kendim bile görebiliyordum düşüğümde kese çok yanlış yerdeydi neyse bugün devlet hastanesine acile gittim onlar hem karından hem alttan muayene ettiler boş kese demek için çok erken dediler 6 haftadan su 5 haftalık dedi haftaya gel kalp atışını dinleyelim cuma günü gittiğimde bana dedi ki kese boş olabilir böyle bir saçmalık olamazdı Çünkü kesenin yeri çok iyi bir yerdeydi kendim bile görebiliyordum düşüğümde kese çok yanlış yerdeydi neyse bugün devlet hastanesine acile gittim onlar hem karından hem alttan muayene ettiler boş kese demek için çok erken dediler 6 haftandasın dediler. Ve 18 milim olmuş dediler 25 30'a kadar biz bekliyoruz dedi folik asidini kullanmaya devam et dedi yani bebek oluşabilir dedi boş kese demek için çok erken dedi inanın benim de aklım Durmuş ne yapacağımı bilemiyorum ama hissediyorum benim bebeğim gerçekten görünecek Rabbim sizin de testinizi pozitif çıkarır inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…