Regli gecikti erken gebelik negatif geç döllenme olabilir mi

dnzli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2023
15
5
Kızlar merhaba
Ben normalde 26 günde bir adet olurum 20sinde olmam gerekirdi fakat hala olmadım. Geçen hafta karnıma bi anda ağrı girdi olacağım sandım olmadım ara ara kramplar giriyor beyaz akıntı geliyor sürekli regli oldum sanıyorum fakat yok bugün test yaptım erken gebelik negatif çıktı geç döllenme olabilir mi?
Yani aşırı bel ağrım ve ara ara kramplar dışında herhangi bi belirtim yokk böyle bişey yaşayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı

Eğer ciddi şüpheleriniz varsa beta baktırmanızda fayda var. Bazılarında değer yüksek olduğu halde çıkmıyor veya geç döllenme sebebiyle değer düşün olduğu için teste yansımıyor.inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız 🙏

Eğer ciddi şüpheleriniz varsa beta baktırmanızda fayda var. Bazılarında değer yüksek olduğu halde çıkmıyor veya geç döllenme sebebiyle değer düşün olduğu için teste yansımıyor.inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız 🙏
İnşallah 🤲🏻 bir dış gebelik ve kimyasal yaşadım o yüzden tedirginim çok istiyorum negatif çıkınca çok şaşırdım çünkü ben hiç geciktiğimi hatırlamıyorum. Ama daha önce yaşadığım düşüklerden dolayı çok heveslenemiyorum da Rabbim isteyen herkese nasip etsin

İnşallah 🤲🏻 bir dış gebelik ve kimyasal yaşadım o yüzden tedirginim çok istiyorum negatif çıkınca çok şaşırdım çünkü ben hiç geciktiğimi hatırlamıyorum. Ama daha önce yaşadığım düşüklerden dolayı çok heveslenemiyorum da Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Merhaba, aynı durum benim içinde söz konusuda beta yaptırdınız mı sonuç ne acaba ?

Lütfen bana biri yardımcı olsun. Ben 12 Aralık'ta normal düşük yaptım ondan sonra doktora gittim rahim tertemiz olmuş dedi Bir sonraki adetten sonra gebelik düşünebilirsin dedi 10 ocak'ta düzenli adet oldum bir sonraki adet tarihim 7 Şubat gebelik düşünüyoruz ve 22 gün oldu gecikmesi bu neyden kaynaklı olabilir kaç gün önce kaset test yaptım negatif çıktı yani ben test bozuk olabilir mi diyorum çünkü c ve tnin ortasınds çizgi adet gecikmesinden 5 gün sonra kan verdim 2.95 çıktı lütfen akıl verin

Lütfen bana biri yardımcı olsun. Ben 12 Aralık'ta normal düşük yaptım ondan sonra doktora gittim rahim tertemiz olmuş dedi Bir sonraki adetten sonra gebelik düşünebilirsin dedi 10 ocak'ta düzenli adet oldum bir sonraki adet tarihim 7 Şubat gebelik düşünüyoruz ve 22 gün oldu gecikmesi bu neyden kaynaklı olabilir kaç gün önce kaset test yaptım negatif çıktı yani ben test bozuk olabilir mi diyorum çünkü c ve tnin ortasınds çizgi adet gecikmesinden 5 gün sonra kan verdim 2.95 çıktı lütfen akıl verin
Kimyasal gebelik olmuş olabilir

Kimyasal değilde geç yumurtalama olmuş şuan 5 haftalık hamileyim rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Perşembe günü kalp atışını dinlemeye gideceğiz inşallah dua edin. Ve içimde bir his ikiz diyor
Ayy çokk sevindim gerçekten şuan aynı durumu bende yaşıyorum geçen ay tüp bebek yaptırdık kimyasal oldu en son 29 ocakta regl oldum adetim 3 gün gecikti hafif siyahimsi gibi sadece lekeler geldi 2 gün sonra durdu şuan 13 gündür geciyorum evdeki testlerde cokk gölge gibi çıkıyor bufun öğleden sonra kan testim belli olacak inşallah bende hamileyimdir

Kimyasal değilde geç yumurtalama olmuş şuan 5 haftalık hamileyim rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Perşembe günü kalp atışını dinlemeye gideceğiz inşallah dua edin. Ve içimde bir his ikiz diyor
Hiç belirtiniz var mıydı bende hiçbir belirti yok ne goguslerde ne karnımda biraz tedirginim sizin belirtileriniz neydi

Ayy çokk sevindim gerçekten şuan aynı durumu bende yaşıyorum geçen ay tüp bebek yaptırdık kimyasal oldu en son 29 ocakta regl oldum adetim 3 gün gecikti hafif siyahimsi gibi sadece lekeler geldi 2 gün sonra durdu şuan 13 gündür geciyorum evdeki testlerde cokk gölge gibi çıkıyor bufun öğleden sonra kan testim belli olacak inşallah bende hamileyimdir
Hadi hayırlısı inşallah içimden bir ses hamile olduğunuzu söylüyor güzel haberlerinizi bekliyor olacağım 🥰

Hiç belirtiniz var mıydı bende hiçbir belirti yok ne goguslerde ne karnımda biraz tedirginim sizin belirtileriniz neydi
Benim hiçbir belirtim yoktu karın şişliği dışında. Düşünsenize bir hafta öncesinde bile test yaptım çıkmadı ama üç gün boyunca göğüslerime ağrı attı bide göğüs ucu etrafından da Anlayabilirsiniz. Halka koyu oluyor ayrıca küçük küçük yağ bezesi gibi halkanın etrafında belli oluyor

Hadi hayırlısı inşallah içimden bir ses hamile olduğunuzu söylüyor güzel haberlerinizi bekliyor olacağım 🥰
Maalesef kan testim 0.200 çıktı daha bu sabah gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı anlam veremiyorum bu kadar gecikmesi de normal değil 😔

Belkide geç döllenmedir. İçinizi ferah tutun inanın ben eczaneden test ala ala utandım artık ve son dakka sürprizi oldu çıktı. Bende adetimden 5 gün sonra kan verdim doktor bana dediki çpk erken değil mi en az iki hafta bekle dedi. Ve gerçekten de öyle oldu Allah büyüktür

Ya aynı şey bendede var 15 Şubatta regli olmuştum bugün 34. Gün her sabah test yapıyorum negatif adet olmuş gibi his oluyor ama birşey yok yarın gidip kan testi vereceğim geçenlerde karnım belim ağrıdı neden oldu anlamadım

Nasıl yani 45 . Günde mi hamile olduğu uzu öğrendiniz

Benim belirtilerim vardı göğüs ağrım hala var kasık ağrılarım ara sıra oluyor mide bulantılarım var benim de başıma neler geldi neler. Geçen hafta doktora gittim kalp atışını dinlemek için doktor kese var bebek yok dedi çok korktum sonra bugün doktora gittim boş gebelik olması imkansız dedi daha çok yeni dedi 6 haftadayım işte bir hafta 10 gün sonra tekrar gelin dedi bakalım inşallah siz de bir an önce kucağınız dolar.

Ay bunu görünce heveslendim inşallah 🤲☺️

X