Gebeliğe Hazırlık Reglim 1 gün geçti ikinci çizgi silik hamile miyim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım var mı değişiklik? Test markası ne acaba yeni aldığının 🙄
Maalesef yok canim degisiklik. Yine emin olmak için bikac gundur kullandigim testten aldim (laboquick). Eve gelip hemen tekrar ettim, yani bugun 3. Testim oldu. Bugunkulerde hic silik falan birsey yok. Tek cizgi. Canim cok sıkıldı. Bu acaba kimyasal gebelik mi oluyor.
Sanirim silik cizgi olayı bitti :KK43:

Maalesef yok canim degisiklik. Yine emin olmak için bikac gundur kullandigim testten aldim (laboquick). Eve gelip hemen tekrar ettim, yani bugun 3. Testim oldu. Bugunkulerde hic silik falan birsey yok. Tek cizgi. Canim cok sıkıldı. Bu acaba kimyasal gebelik mi oluyor.
Sen yarin gidecektin dr a. İnşallah canım hayirlisiyla dualarim seninle 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Canını sıkma arkadaşım, Allah'ım seni çok bekletmeden en hayırlı zamanda en güzel şekilde sağlıkla nasip etsin İnşallah. Kimyasal olma ihtimali benim de aklıma geldi genel de adeti geciktirir 3-5 gün içinde kayboluyormuş diye okumuştum, kimyasal yaşayıp silik çizgi alanlar var sanırım. Canim benim senin sağlığında bir şey olmasın da, hem fiziksel hem psikolojik anlamda. İnşallah çok yakında kalbindeki tüm güzellikleri yaşatsın Rabbim sana. Dualarım her zaman seninle.

Sen yarin gidecektin dr a. İnşallah canım hayirlisiyla dualarim seninle 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Sabah 9 buçukta randevum işte canım ben de bekliyorum bakalım korku var içimde. Allah hayırlısını nasip etsin İnşallah. Allah razı olsun çok teşekkür ederim ❤

Arkadaşlar meraba bugün iki kere subgibi bir akıntı geldi genllikle comelik kalkarken sanki altıma kaçırmışım gibi sizce neden olur

Canim bu ay ben inofolic kullandim. Bundan once 1 ay folbiol, 1 ay da folidoce kullanmistim
İnofolik de bi folikasit demi bi özelliği var nette baktım doktor kontrolünde kullanın yazıyo burda baya kullanan olmus ondan sorma ihtiyacı hissettim folikasit alıcam da kararsız kaldım

İnofolik de bi folikasit demi bi özelliği var nette baktım doktor kontrolünde kullanın yazıyo burda baya kullanan olmus ondan sorma ihtiyacı hissettim folikasit alıcam da kararsız kaldım
Evet inofolic de folik asit. Bana doktorum onermisti. Neden bunu onerdiniz diye sordugumda hamile kalmayi kolaylastirdigini soylemisti. Yani ben dr tavsiyesiyle kullanmaya baslamistim. Ama fiyati diger folik asitlere gore pahali. Devlet karsilamiyor. Gunde 2 tane kullaniyorum. Icinde 20 tane var. Dolayısıyla 10 gunde bitiyor. Ve fiyati 105 tl. 1 ayda 3 kutu kullandim. Biraz maliyetli maalesef

Canım Allah razı olsun o samimiyetini o kadar güzel hissediyorum ki, siteye girip çıkıp baktım yazmış mısın diye 😊 İnşallah darısı sana ve tüm isteyenlere olsun sağlıkla hayırla güzelliklerle gelsin bebişler. İnşallah cuma günü haber vereceğim Allahın izniyle güzel şeyler yazarım umarım, sen de mutlaka yaz gelişmeleri dualarımdasın. Hayırlı güzel sonuçları yazarsın sen de buraya İnşallah 🤲🙏🥰 İyi geceler Allah'a emanet ol canım benim 🥰
Canimm cokk teşekkür ederim ❤️ Sizlerle kader arkadaşi olduk. Ayni seyleri yasayıp ayni heyecani paylasiyoruz. İnşallah hep guzel, olumlu, pozitif haberleri paylasiriz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ben sabah yine test yaptim ve tek cizgi yine. Cok ilginc 4 gundur silik de olsa cift cizgi oluyordu. 5 ve 6. Gunler tek cizgiye dustu... Hala da adet olmadim. Bikac gun oncesine kadar kasiklarimda sag sol taraflarda batma oluyordu. Simdi 2 gundur o batmalar yok. Sadece belim de agri var. Bu sabahta tek cizgi, negatif olunca saglik ocagina gidip kan tahlili verdim. Bakalim sonuc ne cikacak. Bugun de senin randevun vardi. Iyi haberleri bekliyorum

Evet inofolic de folik asit. Bana doktorum onermisti. Neden bunu onerdiniz diye sordugumda hamile kalmayi kolaylastirdigini soylemisti. Yani ben dr tavsiyesiyle kullanmaya baslamistim. Ama fiyati diger folik asitlere gore pahali. Devlet karsilamiyor. Gunde 2 tane kullaniyorum. Icinde 20 tane var. Dolayısıyla 10 gunde bitiyor. Ve fiyati 105 tl. 1 ayda 3 kutu kullandim. Biraz maliyetli maalesef
Pembe olanı mı mavi olanı mı kullandınız

Pembe olanı mı mavi olanı mı kullandınız
Ben ilk kutu pembe kullanmistim. Sonraki iki kutuyu mavi kullandim/kullanıyorum. Eczanede pembe kalmamis pembe, esim de eczacinin tavsiyesiyle maviyi almis. Fakat doktorum sonradan bana neden mavi kullandin demisti. Senin kilo problemin yok kilolu kisilerde maviyi oneriyoruz ama almissin onemli degil kullan bitir sonradan pembeye devam edersin demisti. Bence inofolic kullanacaksaniz dr kontrolunde kullanin.

Canimm cokk teşekkür ederim ❤️ Sizlerle kader arkadaşi olduk. Ayni seyleri yasayıp ayni heyecani paylasiyoruz. İnşallah hep guzel, olumlu, pozitif haberleri paylasiriz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ben sabah yine test yaptim ve tek cizgi yine. Cok ilginc 4 gundur silik de olsa cift cizgi oluyordu. 5 ve 6. Gunler tek cizgiye dustu... Hala da adet olmadim. Bikac gun oncesine kadar kasiklarimda sag sol taraflarda batma oluyordu. Simdi 2 gundur o batmalar yok. Sadece belim de agri var. Bu sabahta tek cizgi, negatif olunca saglik ocagina gidip kan tahlili verdim. Bakalim sonuc ne cikacak. Bugun de senin randevun vardi. Iyi haberleri bekliyorum
Canım 🥰 keseyi gördük çok şükür, kalp atışı için 10-12 gün sonra gel dedi. Açıkçası çok güvendiğim bi doktor değil mecburiyetten gidiyorum ama neyseki keseyi görebildik, onun dışında bir şey söylemedi. Enfeksiyon vardı idrar yollarimda ama çok hafifti, ilk başta bol su iç dedi sonra antibiyotik verdi. Orda güvenimi kaybettim doktora karşı 🙄 Her şey yolunda gider İnşallah. Senin de kan sonucunu merak ediyorum, ilginç bir durum gerçekten yaşadığın, Rabbim hayırlısını nasip etsin İnşallah 🤲

Malesef bebegimi düsurdum cok uzgunum sizide uzmek icin yazmadim kendimi cok kotu hissediyorum evde dustu 😔
Hayırlısı olsun canım 😩😩😢 ben de eylülde hamile kaldığımda ikiz gebelikti evde düşürdüm bir sürü rezillik çektim.şimdi de testlerde çıkıyor kanda 5.0 çıktı canım çok sıkkın.hamile olmadığıma degil evdeki testlerde pozitif çıkmasına üzüldüm farklı iki markadan yaptım bide

Kizlar sonucum yeni cikti ama anlamadim hicbirsey. Deger acik yazmiyor. Bilen varsa bir bakabilirmisiniz. Sanırım gebelik yok

Eklentiler

• Screenshot_20211203_191352.jpg
    Screenshot_20211203_191352.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 48
<2.0 diyo demi
Kizlar sonucum yeni cikti ama anlamadim hicbirsey. Deger acik yazmiyor. Bilen varsa bir bakabilirmisiniz. Sanırım gebelik yok
<2.0 2'den küçük çıkmış ama nasıl olur ya testler nasıl silik çizgi verdi çok tuhaf. Kimyasal da değil bu sonuca göre muhtemelen testler mi hatalı desem tek test yapmadın ki hepsi mi hataliydi

<2.0 diyo demi

<2.0 2'den küçük çıkmış ama nasıl olur ya testler nasıl silik çizgi verdi çok tuhaf. Kimyasal da değil bu sonuca göre muhtemelen testler mi hatalı desem tek test yapmadın ki hepsi mi hataliydi
Hicbirsey anlamadim ben bu isten. Ve ne yapacağımi da sasirdim. 4 gun boyunca gunde 2 ser defadan 8 test yaptim. Hepsi silikti. 2 gundur yaptiklarimda tek cizgi cikti bugunku testte <2.0. Bide adet yok ortada

Hicbirsey anlamadim ben bu isten. Ve ne yapacağımi da sasirdim. 4 gun boyunca gunde 2 ser defadan 8 test yaptim. Hepsi silikti. 2 gundur yaptiklarimda tek cizgi cikti bugunku testte <2.0. Bide adet yok ortada
Kadin doğumundan randevu alıp gitsen mi canım bir sorun varsa söyler adetin niye gecikmiş kafan rahat eder

X