Reiki

benimde uzun zamandır reıkı ye ilgi ve merakım var
Antalya da yaşıyorum ve nasıl bir yol izlemeliyim sizce reıkı öğrenmek için?
yardımcı olursanız sevinirim..sevgiyle kalın..

benimde uzun zamandır reıkı ye ilgi ve merakım var
Antalya da yaşıyorum ve nasıl bir yol izlemeliyim sizce reıkı öğrenmek için?
yardımcı olursanız sevinirim..sevgiyle kalın..

Antalyada mutlaka Reiki Master'lar vardır, yalnız bir reiki master'ında konusunda uzmanlaşmış olması çok önemlidir.
Uzaktan reiki inisinasyonu asla olmaz sakın bu tarz reiki seminer veya eğitimlerine katılmayın. Reiki'yi birebir masterınızdan
insiye ile alabileceğiniz ve ölene kadarda size yol arkadaşlığı yapacak bir ruhsal yaşam enerjisidir..

Onun haricinde İstanbul'u tercih edebilirsiniz reiki öğrenmek istiyorsanız..

bend emerak edıyorum takıpte edıyorum ama yakınmda bıldgım yok oslada zamanım yok :KK43:( uzaktan da olmuyormus malsf:KK43::KK43:

Ben de uzaktan şifa terapisi alıyorum. Umarım faydasını görürüm. Daha sonra da eğitimini almak istiyorum. Kendimi şifalandırmak için kronik olan hastalıklarımdan kurtulmak istiyorum. Sürekli yeni bir hastalık çıkıyor. Bunlar da benim hayata baglı olmamı engelliyor. Doktorların verdiği ilaçlar tek çareydi. Bana tavsiyeleriniz var mıdır?
teşekkürler,

reiki kurucusu bile zamanında intihar etmiş yaşamına bile bile son vermiş siz bu uzak doğu kültüründen medetmi umuyorsunuz...düşünün artık intihar etmiş...:)

Merhaba, ben Usui Reiki ve Kundalini Reiki Masterım, Kundalini Reiki ile gelen Pırlanta Reiki, Kristal Reiki, DNA Reiki, Geçmiş Şifası Reikisi, Doğum Travması Reikisi ve halk arasında kullanılan şifa elleri olan nazar, kurşun, kırık çıkık gibi şifaların uygulayıcısıyım. Gerek şifa gerekse inisiye ve öğretmenlik yapabilirim. Reiki ile bedensen, enerjisel, duygusal, zihinsel, varlıksal ve ruhsal her boyutta bütünsel olarak şifalanırsınız. Zannedilen ve sunulanın çok daha ötesinde çok daha geniş bir alanı olup herkes kendi açılımına göre genişleyebilir. Geçmişi de şimdiyi de geleceği de şifalandırabilirsiniz. Atalarınızın ve ailenizin, eşinizin, çocuklarınızın hayatınızdaki etkilerini şifalandırabilirsiniz. Eşyalar, kavramlar, bitkiler, hayvanlar, insanlar ve toplumlar herşey şifalanabilir. Tüm diğer şifalarla da örtüşen her duruma uyan, bütün dinlerin, bilimlerin ve felsefelerin yardımcısı olabilecek bir çalışma alanıdır. Bireysel olarak çalışılmasını ve inisiyasyonların mutlaka yakından dokunarak yapılmasını tavsiye ederim. Ben de gerek buradan gerek özel mesaj alanından her türlü konunuza yardımcı olabilirim. Şifa dileğiyle.

Bende reiki öğrencisiyim. Halen ilgileniyorum. Usul reiki öğretisi için tavsiye bulunabilirim. :)

Bende reiki öğrencisiyim. Halen ilgileniyorum. Usul reiki öğretisi için tavsiye bulunabilirim. :)

Merhaba,

Ben bu çalışmalarla ilgili iyi bi hocayla çalışmak istiyorum. Piyasa da bi sürü safsatacı var. Bu işi ticarete dökmüşler. Mümkünse gerçekten iyi bir hoca bulabilirsem sevinirim.

merhabalar ben reiki master im ve profesyonel olarak reiki egitmenligi ve kisisel gelisim egitmenligi yapıyorum. Uzun senelerdir reıkı kullanıyorum ve hayatımda cok faydasını gordum :) daha cok ıkılemde kaldıgım zamanlar da yardımını cok aldıgımı soylıyebılırım ve fızıksel rahatsızlıklarımın ıyılesme surecını hızlandırdıgınıda eklıyebılırım ama en cok hangı derecesını sevdın dıye sorucak olursanın 2. derecesını dıyebılırım bana cok daha eglencelı geldı . Eger reıkı hakkında merak ettıgınız bırsey olursa seve seve yardımcı olurum ...
İkilemde kalınan konularda nasıl bir faydası oluyor?

Bende reiki aldım. 1. seviyedeyım bılmıyorum faydalandım mı aslında reiki veren hocadan emın degılım. Guvenılır bırısı olup olmadıgına cok dıkkat edemıyorsun. Reiki masterım dıyor ama kım demıs nerden almıs. Ha bi suru sertifikası fılan var ama bılemıyorum ıste. Tabıkı enerjı akısına ınanıyorum o kısım dogrudur bence. Reiki aldıgım donemde ozellıkle kısının aura rengı konusuna cok ılgı sarmıstım. Benım rengım pembe ve turuncu karısımıdır hep. Gercekten emın oldugum bır hocadan 2. sevıyeye devam etmek ısterım sahsen.
Aura rengi nasıl öğreniliyor ?

merhabalar ben reiki master im ve profesyonel olarak reiki egitmenligi ve kisisel gelisim egitmenligi yapıyorum. Uzun senelerdir reıkı kullanıyorum ve hayatımda cok faydasını gordum :) daha cok ıkılemde kaldıgım zamanlar da yardımını cok aldıgımı soylıyebılırım ve fızıksel rahatsızlıklarımın ıyılesme surecını hızlandırdıgınıda eklıyebılırım ama en cok hangı derecesını sevdın dıye sorucak olursanın 2. derecesını dıyebılırım bana cok daha eglencelı geldı . Eger reıkı hakkında merak ettıgınız bırsey olursa seve seve yardımcı olurum ...
Ben bir arkadaşa gitmiştim biraz bahsetmişti ama çok ilgimi çekiyor bu konu bunu nasıl yapıyorsunuz, ya da ben nasıl yapabilirim bilgi verebilir misiniz?

Reiki gerçekten harika birşey.En başta kendimize uyguladığımızda çok faydasını görüyoruz.Özellikle 2.dereceye uyumlandıktan sonra hem zihinsel,hem de fiziksel uygulamalarla birçok yarar elde edebiliyor,uzaktaki bir insana bile enerji ve şifa gönderebiliyoruz.1.derecedeyken küçük oğlumun (1 yaşında)ayağına çekmece düşmüştü.Tam ayak başparmak tırnağının üzerine.Tırnak morardı,ayak şişti,ağrısı bir yandan,ne yapacağımı şaşırdım ilkönce.Sonra sakin bir şekilde 15 dak. kadar ayağına reiki verdim.Ağrısı geçti,çocuk rahatladı.Tırnağı birkaç gün içinde ağrısız sızısız düştü,yerine yenisi çıktı.Kundalini reiki,zamanım dar diyenler için ideal.Ben her iki enerjiyi de kullanıyorum.Vakit buldukça sizlere bu konuda bilgi vermeye çalışırım.İrem Hocam,sizin de bilgilerinizle aydınlanmak isteriz.Şimdilik bu kadar.Baccuum,sana hemen en tazesinden enerji gönderiyorum.Herkese kucak dolusu sevgiler...
gerçekten doğru mu bu, bana hep abartılıyor gibi gelirdi duyduğumda, eğer gerçekse mucizevi birşey

Herkese merhaba
Reiki 1 ve Reiki 2 inisiye oldum. İlk başlarda faydasını gördüğümü düşündüm öyle olmalıydı çünkü öyle deniyordu ve 3 buçuk sene önce 600 lira ödedim çok ünlü bir Reiki mastera. Ama içim yinede birtürlü rahat değildi. Masterim reenkarnasyona inanıyordu mesela, tamamen islama ve birazda içgüdülerime tersti. Bir süre devam ettim. Sonra Allaha sordum ve çok net bir cevap aldım reenkarnasyon diye birşey yok. Yüce Rabbim beni bana göre en doğru yola iletti. Kendi yoluna. Ne reiki ne meditasyon ne yoga, hiçbiri içimi huzurla doldurmadı. O kadarda para verdim inisiye için diye üzülmedim bile çünkü bunlarida yapıp yaşamam gerekiyormuşki doğru ve yanlışı ayırt edebileyim kendim deneyimlemiş oldum. Şimdi inşallah namazda, sadece Allahtan istemekte, zikrimde huzurluyum. Ne panik atak ne depresyon kalmadı çok şükür.
Kalp sadece Allahı anıp sevmekle huzur bulur. Ruhun gıdası budur.
Bunun dışında para ile mucize ne alınır nede satılır. Allah hiçbir ücret istemeyene uyun diye buyurmuş Kuranda. Ben onu uyguluyorum. Sadece Allah ve ona güvenmek ondan istemek. O zaten heran heryerde. Bize bizden yakın. Kalbimizden geçeni biliyor o yüzden hiç gerek duymuyorum artık böyle gereksiz araçlara veya aracılara. Bunlar benim düşüncelerim benim yaşadıklarım. Kimseye ders vermek değil niyetim. Birine faydam dokunduysa ne mutlu bana.

Herkese merhaba
Reiki 1 ve Reiki 2 inisiye oldum. İlk başlarda faydasını gördüğümü düşündüm öyle olmalıydı çünkü öyle deniyordu ve 3 buçuk sene önce 600 lira ödedim çok ünlü bir Reiki mastera. Ama içim yinede birtürlü rahat değildi. Masterim reenkarnasyona inanıyordu mesela, tamamen islama ve birazda içgüdülerime tersti. Bir süre devam ettim. Sonra Allaha sordum ve çok net bir cevap aldım reenkarnasyon diye birşey yok. Yüce Rabbim beni bana göre en doğru yola iletti. Kendi yoluna. Ne reiki ne meditasyon ne yoga, hiçbiri içimi huzurla doldurmadı. O kadarda para verdim inisiye için diye üzülmedim bile çünkü bunlarida yapıp yaşamam gerekiyormuşki doğru ve yanlışı ayırt edebileyim kendim deneyimlemiş oldum. Şimdi inşallah namazda, sadece Allahtan istemekte, zikrimde huzurluyum. Ne panik atak ne depresyon kalmadı çok şükür.
Kalp sadece Allahı anıp sevmekle huzur bulur. Ruhun gıdası budur.
Bunun dışında para ile mucize ne alınır nede satılır. Allah hiçbir ücret istemeyene uyun diye buyurmuş Kuranda. Ben onu uyguluyorum. Sadece Allah ve ona güvenmek ondan istemek. O zaten heran heryerde. Bize bizden yakın. Kalbimizden geçeni biliyor o yüzden hiç gerek duymuyorum artık böyle gereksiz araçlara veya aracılara. Bunlar benim düşüncelerim benim yaşadıklarım. Kimseye ders vermek değil niyetim. Birine faydam dokunduysa ne mutlu bana.
Çok sevindim sıkıntılarınızdan kurtuldugunuza
Ben Reiki yaptırdım ne var ki 2. Aşamaya geçmek mümkün olmadı ve bana eğitimi veren kişi 96 yaşında çok tatlı dini bütün bir teyzeydi. Herkes inancını yeteneğiyle butunlerse ortaya mucizeler çıkıyor bilginizi reddetmeyin bence dinle birlikte kullanın daha etkili olur kanaatimce

X