REMINGTON IPL LAZER EPİLASYON !

Bstnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2012
76
0
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.Remington ıpl lazer cihazı aldım ve 4 5 hafta önce yapmaya başladım.
İlk olarak bacaklarıma ve koltuk altıma yaptım daha önce hiç lazer epilasyona gitmediğim için nasıl yapılır bilmiyordum.Her hafta yaptım (3 hafta) ama bazı yerlerde kıllar çıktıkça yapılırmış her hafta yapılmazmış diye okudum.Daha sonra bikini bölgeme yaptım ve tüyler aşırı derece döküldü 3 hafta oldu daha çıkmadı.Sonra 2 haftada bir koltuk altıma yaptım koltuk altım döküldü ağdadan dolayı hep az çıkardı zaten 10 yada 15 tane tüy kaldı koltuk altımda.
Ipl lazer yapanlar varmı?
Siz nasıl uyguluyorsunuz?
Bugun gene bir seans yaptım vajinama ve bikini bölgeme ben hala nasıl doğru düzgün yapıldığını bilmiyorum beni aydınlatır mısnız ?

Bende 6750 aldım bugün, jiletledikten hemen sonra uygulanıyor mu yoksa birkaç gün bekliyor musunuz? Ben akşam jiletledim pazar alsam olur mu? Hep ağda yapan biri olarak jilet çok kötü duygular hissettirdi

Bende 6750 aldım bugün, jiletledikten hemen sonra uygulanıyor mu yoksa birkaç gün bekliyor musunuz? Ben akşam jiletledim pazar alsam olur mu? Hep ağda yapan biri olarak jilet çok kötü duygular hissettirdi
canım bende senin gibiydim ama hemen yap jiletledikten sonra

Remington ın ki de genitale uygulanabiliyor mu ?

X