Çamaşır ve Kurutma Makineleri Renklileri domestosla yıkayabilir miyim?

Buussrraab

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2017
7
3
26
Merhabalar öğrenciyim çarşaflarımı domestosla yıkasam olur mu ve havluları, havlulardaki kirler çıkmıyor yardımcı olabilir misiniz elimde bulunan domestos dağ esintisi yeşil şişedeki

Renklilerin boyasi atar kotu olur beyazsa cok fazla asiriya kacmadan dök sonra cabuk yirtiliyorlar

Merhabalar öğrenciyim çarşaflarımı domestosla yıkasam olur mu ve havluları, havlulardaki kirler çıkmıyor yardımcı olabilir misiniz elimde bulunan domestos dağ esintisi yeşil şişedeki
Yumuşatıcı gözünde çamaşır suyu kullanıyorum ben çok açık renkli çarşaf havlu vesayre için sıkıntı yaşamadım hiç ama çok fazla koyma

Biraz geride kaldim kabul:-)
Cocuklar büyüyünce lekeden kurtuldum haliyle,meyve lekelerinden gina gelmisti,kosla sisesine sarilasim geliyordu teşekkür icin:KK70:
Benim malum daha kurtulmama 2 sene falan var.
Keşfedene kadar aldığım güzelim kıyafetler, ev giyimine dönüştü hep.
Ama bir buldum ki yapıştım😂
Şişe şişe stokluyum.
Hatta kosla ile temizleyemediğim mahvolan bir gömleğimi bile seneler sonra kurtardım.
Asrın icadı:)
Aynı markanın klozet kireç sökücüsü de var, tatile giderken sifonum basılı kalmış ve malum görüntü!
O ürünü aldım, 30 dk sonra eser kalmadı.
Üzerinde çelik ve metallere kullanmayın yazıyormuş, okumadan lavabo ve bataryasına da döktüm, resmen çelik gitti paslı bir şey oldu.
Artık ne koyuyorlarsa içine, bayağı cinayet silahı teşkil edilecek bir ürün herhalde😂

Şişe şişe stokluyum.
Hatta kosla ile temizleyemediğim mahvolan bir gömleğimi bile seneler sonra kurtardım.
Aynı markanın klozet kireç sökücüsü de var, tatile giderken sifonum basılı kalmış ve malum görüntü!
Üzerinde çelik ve metallere kullanmayın yazıyormuş, okumadan lavabo ve bataryasına da döktüm, resmen çelik gitti paslı bir şey oldu.
Artık ne koyuyorlarsa içine, bayağı cinayet silahı teşkil edilecek bir ürün herhalde😂
Sorma,o guzelim giysiler bir lekeyle nasilda cirkin görünüyor:)
Oglumun guzel sarı bir sweeti vardi,ilk kirazini yedi önlükle,göz göz kirmizi leke:eek:
Kiyamadim da atmaya,defalarca yikadim,yolum koslayla kesisti,oyle temizledi ki uzun yillar kanka olduk:KK70:
Senin dedigini de bakacagim,bilmeyene bir faydam olur en azindan:))

Şişe şişe stokluyum.
Aaa bak az önce çamaşır sererken aklima geldi.Keten masaortumde kuf izi var,nemli kalmis az bir yeri kirli kutusunda,noktaciklar olmus,yikasam da azaldi ama gecmemisti.
Ona da faydali olur di mi,deneyeyim bir arao_O

Aaa bak az önce çamaşır sererken aklima geldi.Keten masaortumde kuf izi var,nemli kalmis az bir yeri kirli kutusunda,noktaciklar olmus,yikasam da azaldi ama gecmemisti.
Ona da faydali olur di mi,deneyeyim bir arao_O
Olur bence.
Benim beyaz tshirtlerim çocuklara yemek yedirirken bilimum yemek lekesi olmuş, farkında değildim.
Salça, dondurma, meyve lekesi falan yani bayağı berbat olmuş😂
Açık renkli olanı direkt lekeye döktüm, elimle biraz çitiledim.
Sonra makinaya öyle ıslak attım, üzerine biraz yine döküp çalıştırdım.
Vallahi aldığım günden daha beyaz çıktı.
Kosla bu kdr etki etmiyor, bir sarartı bırakıyordu.

Olur bence.
Benim beyaz tshirtlerim çocuklara yemek yedirirken bilimum yemek lekesi olmuş, farkında değildim.
Salça, dondurma, meyve lekesi falan yani bayağı berbat olmuş😂
Açık renkli olanı direkt lekeye döktüm, elimle biraz çitiledim.
Sonra makinaya öyle ıslak attım, üzerine biraz yine döküp çalıştırdım.
Vallahi aldığım günden daha beyaz çıktı.
Kosla bu kdr etki etmiyor, bir sarartı bırakıyordu.
Alayim bari bulunsun,akmaz kokmaz çürümez:confused:

X