Resimdeki 7 farkı bulun :)

Ooo mukemmel olmussunuz tebrikler. kac kilo verdiniz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

4 ay kadar bi sürede verdim. Yani ayda 3.5 kilo kadar veriyordum. Ben çok denedim uğraştım olmadı ama en iyisi kalori takibi yaparak oldu. 800-900 kalori alınca yemeği bırakıyordum o gün. ayrıca kahve bile içsem kalori sayfama ekliyordum. onun dışında spor yaptım denilemez. ama hergün okula gitmek-gelmek için 45 dk. yürüdüm hep:KK34:

tebrık ederım cnm walla ne iyi olmuşsun bak :) bravo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

4 ay kadar bi sürede verdim. Yani ayda 3.5 kilo kadar veriyordum. Ben çok denedim uğraştım olmadı ama en iyisi kalori takibi yaparak oldu. 800-900 kalori alınca yemeği bırakıyordum o gün. ayrıca kahve bile içsem kalori sayfama ekliyordum. onun dışında spor yaptım denilemez. ama hergün okula gitmek-gelmek için 45 dk. yürüdüm hep:KK34:

süper olmuşsunuz :) kalori hesabı mantıklı bende başlıyım 5 kilo aldım kötü hissediyorum

5 kiloya kötü diyorsunuz aslında çok şanslısınız. Benimde zamanımda 5-6 kiloydu. ama nerdeyse umursamadım olmuyo yapamam dedim. sonra vermem gereken kilo 20ye kadar çıktı :KK14: evet en iyisi ot çöpte değil. kalori takibi ile ne yediğini ve ne kadar verdiğini hemen görüyorsun. benim tartıya çıkmamama bile gerek kalmıyordu. yazıyordu sayfamda toplamda şu kadar kilo verdiniz diye, herkese tavsiye ederim :KK9:

5 kiloya kötü diyorsunuz aslında çok şanslısınız. Benimde zamanımda 5-6 kiloydu. ama nerdeyse umursamadım olmuyo yapamam dedim. sonra vermem gereken kilo 20ye kadar çıktı :KK14: evet en iyisi ot çöpte değil. kalori takibi ile ne yediğini ve ne kadar verdiğini hemen görüyorsun. benim tartıya çıkmamama bile gerek kalmıyordu. yazıyordu sayfamda toplamda şu kadar kilo verdiniz diye, herkese tavsiye ederim :KK9:

arkadasım öncelikle tebrik ederim.
bende 2 arka arkaya doğumda kalan kilolarla başbaşayım birsürü sey denedim spora vaktim hiç yok.kaloriyi nasıl takip ettin.

senem hanım bir site var, orda ne yediysen yazıyorsun, otomatik hesaplıyor, çok pratik bir site. sana günde ne kadar alman gerektiğini, günde kaç kalori verebileceğini herşeyi söylüyor sana. ismini msj olarak atayım belki burda yazmam yasaktır reklam olur diye.

senem hanım msj atamıyorum size kapalı sanırım msj butonunuz. burdan söylim diyet arkadaşım diye bir site var oraya girin gerisi kolay zaten :21:

kalori takibi derken yediklerinize dikkat ettiniz mi?yani kızartma, hamur işi vb. tükettiniz mi ya da akşam geç saatte yediniz mi

evet kızartma poğaça vb. yedim çnkü kendimi biliyorum yemeden duramam. ama kızartmanın 1 porsiyonu 250 kalori , gerisinide ona göre ayarladım. şöle anlatayım hatta size sabah peynir domates yumurta ekmek yedim mesela 200 kalori oluyor. yada domates zeytin poğaça. dengelemek gerekiyor ne yediğinizi. öğlen çorba+ pilav+ et / tavuk yada kızartma + salata sadce. önemli olan kaloriyi dengelemk. akşam 7 den sonra birşey yememeye dikkat ettim çok ama çok canım istrse mesela dün bir avuç badem yedim.

Tebrik ederim maşallah tütüüt:KK1: bir daha almayın inş bende 10 kilo verdiysem 15 alanlardanım:KK1::KK1: bende bu fotodan sonra azimlendim:21:

X