Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
günaydın kızlarrr hayırlı günlerrr

donutu um güle güle kullan rujlarını beğenmessen yolla bu tarafa :):):)

aksama koyarım bebişim,yalnız ben flormarın holographic rujlarının dudakta durusunu sevmıyormusum onu anladım :)))

Güle güle kullan donut aldığın rujları
Flormarın selection serisini sık kullanıyorum,yalnız şöyle bir sorun var çıkmıyor şakkıdı
Renkler çok güzel ama o ruj yanlışlıkla bir yerine değdimi bitti :bbo:

albatrosscum tesekkur ederım canım :)

pen swan tesekkur ederım,evet flormarı asırı simli buluyorum bende.Koca koca parcalar halınde simler var.

Goldenrose siyah metalik eyelinere vazgeçilmezim Şeniz
Tutma kısmı kısa ve siyahı çok parlak duruyor
Kullanması gayet pratik :lepi:

afiet olsun canım.
Dun flormardan ıkı ruj aldım kızlar,salak gibi yine aynı renkten alıp gelmısım
olur öyle arada alışveriş teleşından farkedilmiyor bazen değişme şansın varsa değiştir
aksama koyarım bebişim,yalnız ben flormarın holographic rujlarının dudakta durusunu sevmıyormusum onu anladım :)))
ben flormarı genelde hiç sevmiyorum cecile lipglosslarıda öneririm gerçekten çok güzeller ben lipgloss sevmezdim cecile kullanınca sevmeye başladım
Bence uzun vadede sorun yaratabılır,göz sonuçta.
aynen katılıyorum ruj,göze sürülen makyaj ürünleri uygun fiyatlı en azından kalite ürünler kullanmak lazım
Kızlar Golden Rose un usa sıtesı var,online satıs falan yapıyorlar.Ne kadar hoş degil mi,youtube da golden rose deneyenler ve tanıtanlar falanda var.

Online Cosmetics Shop, Makeup, Beauty, Skin Care - Golden Rose

tatlım benim eltim kozmetikte arge müdürü olarak görev yaptı golden rose fabrikasınıda gezdiler zamanında ve golden rose daha çok dış piyasaya ihraç edilen bir ürünmüş ve fiyatlarının uygun olmasının nedeni ise hammaddeleri çok miktarda aldıklarından maliyeti düşük oluyormuş flormardan kaliteli bir ürün rahatlıkla kullanabilirsin dedi

Kızlaaaarr çok takip edemiyorum bu aralar... Cicilerinizi güle güle kullanınnnn zemuszemus opuyorumnanaktan

kızlar lirene markasını nasıl bilirsiniz ? bilmiyorumkismile
30 faktörlü güneş kremi ve güneş sonrası nemlendiricisini aldım..
dermotolojikmiş..o yüzden aldım..
halbukim ben garnier alıcaktım ama görevli aklımı çeldi..

3702_buyuk.jpg

inşallah pişman olmam ya, bu markayı ilk defa duydum..
şimdiden bir pişmanlık sardı beni :KK43:

Son düzenleme:

3702_buyuk.jpg

güle güle kullan canım bende duymadım daha önce iyidir umarım

Lirene. Information about Lirene cosmetics. Experts advice on skin care.

siteyi inceledim de dandık bır marka degıl bence bu

Protective sunbathing balm SPF 20 The protective sunbathing balm ensures you skin is under excellent protection.

Basis of effectiveness:

shea butter and vitamin E – neutralises free radicals
allantoin smoothes and makes your skin more delicate
sunflower extract nourishes the skin and has a photoprotective effect
system of photostable UVA and UVB filters decreases the risk of burns and sun irritations
adequate ratio of UVA to UVB filters
Effect:
Skin safeguarded against the harmful effects of sun rays.

Application:
Apply an adequate amount of balm onto the skin before going out in the sun. In order to maintain protection, reapply, especially after sweating, swimming or wiping with a towel. In order to achieve the wanted level of protection indicated on the protective filter, the amount of 6 teaspoons should be applied (approx. 36 gram) of the product onto the body of the average adult.

Recommended by the Dermatology Clinic in Łódź.

3702_buyuk.jpg

kötü bir marka değil dermotolojik onaylı ürünler diye biliyorum güle güle kullan

Ben hiç duymadım... Umarım iyidir...

güle güle kullan canım bende duymadım daha önce iyidir umarım

Lirene. Information about Lirene cosmetics. Experts advice on skin care.

siteyi inceledim de dandık bır marka degıl bence bu

Protective sunbathing balm SPF 20 The protective sunbathing balm ensures you skin is under excellent protection.

Basis of effectiveness:

shea butter and vitamin E – neutralises free radicals
allantoin smoothes and makes your skin more delicate
sunflower extract nourishes the skin and has a photoprotective effect
system of photostable UVA and UVB filters decreases the risk of burns and sun irritations
adequate ratio of UVA to UVB filters
Effect:
Skin safeguarded against the harmful effects of sun rays.

Application:
Apply an adequate amount of balm onto the skin before going out in the sun. In order to maintain protection, reapply, especially after sweating, swimming or wiping with a towel. In order to achieve the wanted level of protection indicated on the protective filter, the amount of 6 teaspoons should be applied (approx. 36 gram) of the product onto the body of the average adult.

Recommended by the Dermatology Clinic in Łódź.

kötü bir marka değil dermotolojik onaylı ürünler diye biliyorum güle güle kullan

saolun kızlar biraz içim rahatladı zemuszemus
aslında vücut nemlendiricisi olarak bebe yağı alıcaktım çatlak oluşumunu da engelliyor diye duymuştum ;
ama lirene güneş sonrası rahatlatıcıyı verdi kız normalde de kullanabilirsin diye..
bakalım ben pek öyle sevmem vücut için krem kullanmayı inşallah kullanırım..

saolun kızlar biraz içim rahatladı zemuszemus
aslında vücut nemlendiricisi olarak bebe yağı alıcaktım çatlak oluşumunu da engelliyor diye duymuştum ;
ama lirene güneş sonrası rahatlatıcıyı verdi kız normalde de kullanabilirsin diye..
bakalım ben pek öyle sevmem vücut için krem kullanmayı inşallah kullanırım..

canım vücut nemlenmediği için çatlar hızlı kilo alıp vermek yüzünden de çatlar krem kullanayımda çatlamasın diye bişi yok malesef nemlendirip olayı azaltmak lazım :))))
güneş sonrasını normal krem olarak kullanma derim denizden sonra kullan normal için vücut kremi ya da bebe yağı alabilirsin :) bence

X