Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar günaydın
kontesim hoşgeldin canım ne tatil ne tatil ohhhh özeniyorum valla
kızlar bu expigment bende de hafif kızarıklık yaptı
ama zaten öle olması gerekiyomuş önce kızartıp
kabuk tutturucakmış sonrada o deriş soyulup
yenisi çıkıcakmış :):)inşallah yane nefret ettim bu görüntüden

Kızlar fotoları cekebıldım sonunda :)

dsc02585g.jpg

cok tatlı altın bir nude,dudakta boyle koyu durmuyor.golden rose ultra diamonds no 12

dsc02587.jpg

sırasıyla golden rose no 103,109,99

dsc02588bm.jpg

sırasıyla pastel no 44,golden rose no 54, 103

dsc02589l.jpg

canım benim çok teşekkür ederim güzel duruyorlar lakin pek kararsız kaldım hangisi dudakta böle daha nude durur acep ? sen hangisini tavsiye edersin :)

kontescim hoşgeldin canım izmiri fethedicen şimdi demeeee :p

günaydın kızlar dün akşam yemğe gittim ve elfin eyelinerini süreyim dedim flormarı sürünce bi süre sonra üst göz kağpağıma geçiyordu ama bunda aynen duruyodu süperrr süperrrrr dahada krem eyeliner kullanırım yane :)boshayallersmilebayanssulusmile

albatros bir seni gördüm , güle güle kullan ,
donutum g.rose 12 den bende de var çok gzel duruyor gerçekten opuyorumnanaktan
bunlarda benim aldıklarım :

973.jpg

estee lauder double wear stya in place concealerim , sonunda aldım , çok çok beğendim , dior kapatıcıma 1000 basar .
bronze goddnes kremimi de çok beğendim , kokusu ve dokusu çok güzel , bi tane daha alıp stoklamayı düşünüyorum .

988.jpg

rimel arayışım devam ediyordu , g.rose de çok uygun fiyatı ama performans süper , kirpiklerim kaşıma deyiyor , tek tek ayırıyor.
inglot pembe allığım , ilk ve tek pembe allığım sempatiksalakcinni

996.jpg

hayvancıklar üstünde test yapmıyormuş , kokusuda çok güzel :asigim:

973.jpg

estee lauder double wear stya in place concealerim , sonunda aldım , çok çok beğendim , dior kapatıcıma 1000 basar .
bronze goddnes kremimi de çok beğendim , kokusu ve dokusu çok güzel , bi tane daha alıp stoklamayı düşünüyorum .

988.jpg

rimel arayışım devam ediyordu , g.rose de çok uygun fiyatı ama performans süper , kirpiklerim kaşıma deyiyor , tek tek ayırıyor.

996.jpg

Mini güle güle kullan
Down under çok iyi bir seçim..lorealden sonra en başarılı bulduğum marka
Sprey ve köpüğünü tavsiye ederimaklinialirimsmile

973.jpg

988.jpg

996.jpg

Güle güle kullan canım aldıklarını :)))
allıkğın rengi güzelmiş bi swatch yaparsın artık :p
bu arada yeni maskara almak istiyorum maskara hakkında yorum istiyorummmm :)

Kızlar fotoları cekebıldım sonunda :)

dsc02585g.jpg

cok tatlı altın bir nude,dudakta boyle koyu durmuyor.golden rose ultra diamonds no 12

dsc02587.jpg

sırasıyla golden rose no 103,109,99

dsc02588bm.jpg

sırasıyla pastel no 44,golden rose no 54, 103

dsc02589l.jpg

canım benim çok sağolasın ya:)opuyorumnanaktan

kızlar çok teşekkür ederim ,
pen-swancım l'oreal kesinlikle kullanmıorm, hayvanlar üstünde test yaptıkları için zırnık para vermem , downunderi da onun için seçtim , köpüğüm bitsin onu da alacağım canım opuyorumnanaktan
mangertacım yaparım bebeğim akşama doru koyarım , g.rose'yi ben vallahi beğendim , tek tek ayrıyor uzatıyor ,kıvrması da var , kirpiklerim kaşıma değdi sürünce gerçi uzunluğu fena değil, fırçası da çok güzel , akma kokma bulaşma yapmadı , ben tavsiye ederim , fiyatıda çok uygun
dolgun görünüm istediğimde flormarı süreceğim , uzunlukta g.rose zemuszemus

kızlar günaydın The body shopta sadece 3 günlüğüne tüm makyaj ürünleri %25 indirime girmiş

kızlar çok teşekkür ederim ,
pen-swancım l'oreal kesinlikle kullanmıorm, hayvanlar üstünde test yaptıkları için zırnık para vermem , downunderi da onun için seçtim , köpüğüm bitsin onu da alacağım canım opuyorumnanaktan
mangertacım yaparım bebeğim akşama doru koyarım , g.rose'yi ben vallahi beğendim , tek tek ayrıyor uzatıyor ,kıvrması da var , kirpiklerim kaşıma değdi sürünce gerçi uzunluğu fena değil, fırçası da çok güzel , akma kokma bulaşma yapmadı , ben tavsiye ederim , fiyatıda çok uygun
dolgun görünüm istediğimde flormarı süreceğim , uzunlukta g.rose zemuszemus

valla minicim golden rose flormardan daha kaliteli bana göre gerçekten yurt dışında satış sitesi var golden rose usa diye rimelim var su ana ama bitince mutlaka deneyeceğim rujlarıda güzel diyorlar denemedim

dolphincim bence de öle , ben severim g.rose , rujlarını ve terracota allığını da kullanıyorum çok güzel, terracotasını da tavsiye ederim opuyorumnanaktan

güle güle kullan -----------MİNİCİM------ ...... golden rose rimeli beğendiğine sevindim rimelim bitince deneyebilirim ......max factor 2000 cal kullanıyodum ama çok para oda dediğin gibii ayırıyo ve uzatıyodu golden rose onun gibimidir bilmiyorum ama belki deneyebilirim....

canım benim çok teşekkür ederim güzel duruyorlar lakin pek kararsız kaldım hangisi dudakta böle daha nude durur acep ? sen hangisini tavsiye edersin :)

kontescim hoşgeldin canım izmiri fethedicen şimdi demeeee :p

günaydın kızlar dün akşam yemğe gittim ve elfin eyelinerini süreyim dedim flormarı sürünce bi süre sonra üst göz kağpağıma geçiyordu ama bunda aynen duruyodu süperrr süperrrrr dahada krem eyeliner kullanırım yane :)boshayallersmilebayanssulusmile

canım kesınlıkle 99,aynen ten rengi duracaktır.creme de nude'e oyle cok benzıyor ki.

973.jpg

988.jpg

996.jpg

kuşum 12 no koymadım ki ben

gule gule cıcılerını bebısım,allıgın tonu cok hos

canım benim çok sağolasın ya:)opuyorumnanaktan

ne demek balım umarım ısıne yaramıstır

X