Makyaj Ürünleri (resimli) favori kozmetik ürünleriniz neler?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bunlarda benim favorilerim :)

$7417037053.jpg

Nyc nin bu likit eyeliner i çok güzel incecik bir fırçası var sürümü kolay akmıyor dağılmıyor. Tek kötü yanı biraz geç kuruyor ama fiyatına göre performansı çok güzel bence. Ben indirim zamanı iki tanesini 6.99 tl ye almıştım. Normalde de fiyatı 6 tl civarı bir şey sanırım.

$onebyonemascara.jpg

Maybelline'nin bu rimeline bayılıyorum. Akmıyor dağılmıyor. Kirpiklerimi tek tek ayırıyor ve çok güzel hacim veriyor. Her indirimde yedekliyorum.

$the-Balm-Balm-Jovi-Rockstar-Face-Palette.jpg

Bu benim ilk makyaj paletim. İçinde yeni başlayanlar ihtiyaç duyabileceği her şey var. Allık- aydınlatıcı- mat-yarı ışıltılı ve ışıltılı farlar. Rujlar. Kesinlikle mükemmel bir palet. Elimden düşürmüyorum. Büyük bir aşk yaşıyoruz. 8 mart indiriminde kapmıştım bunu. Avm açılmadan avm nin önündeydim. İçindeki ürünlerin kalitesini düşünürsek performansına göre fiyatı pahalı değil zaten ama indirim zamanı tadından yenmiyor :)

Vee 1 numaralı allığım

Eki Görüntüle 958962

Bu resimde belli olmasa da içinde altın rengi ışıltılar bulunduran ultra tatlı bir allık. Cilde canlılık veriyor ışıl ışıl oluyorsunuz. :)

Şimdilik aklıma gelen favori ürünlerim bunlar.

Bunlarda benim favorilerim :)

Eki Görüntüle 958951

Nyc nin bu likit eyeliner i çok güzel incecik bir fırçası var sürümü kolay akmıyor dağılmıyor. Tek kötü yanı biraz geç kuruyor ama fiyatına göre performansı çok güzel bence. Ben indirim zamanı iki tanesini 6.99 tl ye almıştım. Normalde de fiyatı 6 tl civarı bir şey sanırım.

Eki Görüntüle 958953

Maybelline'nin bu rimeline bayılıyorum. Akmıyor dağılmıyor. Kirpiklerimi tek tek ayırıyor ve çok güzel hacim veriyor. Her indirimde yedekliyorum.

Eki Görüntüle 958955

Bu benim ilk makyaj paletim. İçinde yeni başlayanlar ihtiyaç duyabileceği her şey var. Allık- aydınlatıcı- mat-yarı ışıltılı ve ışıltılı farlar. Rujlar. Kesinlikle mükemmel bir palet. Elimden düşürmüyorum. Büyük bir aşk yaşıyoruz. 8 mart indiriminde kapmıştım bunu. Avm açılmadan avm nin önündeydim. İçindeki ürünlerin kalitesini düşünürsek performansına göre fiyatı pahalı değil zaten ama indirim zamanı tadından yenmiyor :)

Vee 1 numaralı allığım

Eki Görüntüle 958962

Bu resimde belli olmasa da içinde altın rengi ışıltılar bulunduran ultra tatlı bir allık. Cilde canlılık veriyor ışıl ışıl oluyorsunuz. :)

Şimdilik aklıma gelen favori ürünlerim bunlar.

Eyeliner'ın fiyatı çok iyimiş ya.. Fırçası kısa zamanda püskül gibi oluyor mu? Ben bu nedenle bu tarz ürünleri kullanmayı bırakmıştım açıkçası. Ürün daha bitmeden fırçasının yapısı bozuluyordu. Bu nasıl?
Maybelline rimelleri benim de favorim :)
Ah ahhh şu palette gözüm var resmen.. İndirimlerde ben alana kadar reyonlar boşalıyor valla bir dahakine mağaza açılmadan gidicem :)
Bu allık benim de favorim.. Kullanıp da beğenmeyen duymadım bu zamana kadar :))
Paylaşımın için teşekkürler :)

Ah şu maybelline affinitone fondöten ile kötü anım olmasa aslında güzel bir fondöten.. Oldukça sıvı yapısı nedeniyle çok sevdiğim bir pantolonum mahvolmuştu. Üzerime damlatmıştım ve ne yaptıysam pantolonu o lekeden kurtaramadım. O gün bu gündür kullanmıyorum ama çok memnundum yüzdeki duruşundan..
Peki şu ruju merak ettim markası ve numarası nedir acaba?

Ah şu maybelline affinitone fondöten ile kötü anım olmasa aslında güzel bir fondöten.. Oldukça sıvı yapısı nedeniyle çok sevdiğim bir pantolonum mahvolmuştu. Üzerime damlatmıştım ve ne yaptıysam pantolonu o lekeden kurtaramadım. O gün bu gündür kullanmıyorum ama çok memnundum yüzdeki duruşundan..
Peki şu ruju merak ettim markası ve numarası nedir acaba?

pastel 94 numara bordo ama dokusu ve dudakta duruşu şahane değme markalara taş çıkaracak cinsten.stoklamayı bile düşünüyorum.artık benle özdeşleşti.soran oluyor ben de musmutlu oluyorum.vazgeçmeyeceğim bi ürün.dudakta kuruma dökülme de yapmıyor..seviyorum yani:)))
fondoteni sevme nedenim de bende tüm fondotenler sivilce yapardı bu yapmadı bi de rengi birebir benim cilt rengim golden beige.yüzümde yok gibi o yüzden kullanıyorum:)

Kuruma yapmıyorsa o zaman tam benlik :) Rujun altına lipbalm sürünce rengi ve kıvamı değişiyor ve ben bu duruma sinir oluyorum.. En kısa zamanda deneyeceğim. Sonbahar-kış için uygun bir renk.. Teşekkür ederim paylaşımın için :)

Kuruma yapmıyorsa o zaman tam benlik :) Rujun altına lipbalm sürünce rengi ve kıvamı değişiyor ve ben bu duruma sinir oluyorum.. En kısa zamanda deneyeceğim. Sonbahar-kış için uygun bir renk.. Teşekkür ederim paylaşımın için :)

ben de nefret ediyorum rujun altına bi şey sürmekten vıcık vıcık ve parlak oluyor sanki...umarım memnun kalırsın yoksa kendimi kötü hissedicem:KK17:

ben de nefret ediyorum rujun altına bi şey sürmekten vıcık vıcık ve parlak oluyor sanki...umarım memnun kalırsın yoksa kendimi kötü hissedicem:KK17:

Yok tatlım kendini hiç kötü hissetme çünkü sonuçta sen yardımcı oldun topic'te fikrini paylaştın..Ki zaten ben de yeni ürünler denemek için açmıştım bu topic'i.. O yüzden teşekkür ediyorum çok :*

Göz altlarım sorunlu, yağlanma ve kahverengilik var. O kadar çok göz altı kapatıcısı denedim ve memnun kalmadım. en pahalıdan tutunda en uygun fiyata kadar. Ya çabuk etkisi geçiyor ya ta kapatmıyor yada topaklanma oluyordu. 2 hafta önce Mac Pro Long Wear likit kapatıcıyı keşfettim ve çok çok memnun kaldım. Favorim kesinlikle bu ürün, artık bir sürü paralar saçıp kenara atmama gerek kalmadı. Fiyatıda 55 tl :)
$ProLongWear-Concealer-NC15-72.jpg

Eyeliner'ın fiyatı çok iyimiş ya.. Fırçası kısa zamanda püskül gibi oluyor mu? Ben bu nedenle bu tarz ürünleri kullanmayı bırakmıştım açıkçası. Ürün daha bitmeden fırçasının yapısı bozuluyordu. Bu nasıl?
Maybelline rimelleri benim de favorim :)
Ah ahhh şu palette gözüm var resmen.. İndirimlerde ben alana kadar reyonlar boşalıyor valla bir dahakine mağaza açılmadan gidicem :)
Bu allık benim de favorim.. Kullanıp da beğenmeyen duymadım bu zamana kadar :))
Paylaşımın için teşekkürler :)

Eyeliner bitmek üzere hemen hemen her gün kullandım diyebilirim. Fırçasında hiçbir bozulma olmadı. Allahtan yedeklemiştim. Çok pratik oluyor.

Göz altlarım sorunlu, yağlanma ve kahverengilik var. O kadar çok göz altı kapatıcısı denedim ve memnun kalmadım. en pahalıdan tutunda en uygun fiyata kadar. Ya çabuk etkisi geçiyor ya ta kapatmıyor yada topaklanma oluyordu. 2 hafta önce Mac Pro Long Wear likit kapatıcıyı keşfettim ve çok çok memnun kaldım. Favorim kesinlikle bu ürün, artık bir sürü paralar saçıp kenara atmama gerek kalmadı. Fiyatıda 55 tl :)
Eki Görüntüle 962115

Evet kendisi müthiştir :) Günlük makyajlarda olmasa da (Allah'a şükür sorunlu gözaltım yok) önemli günlerde tercihim olur.. MacLove forever :))
Senin adına da memnun kalmana sevindim. Gerçekten çoğu ürün performansına karşılık verilen ücreti hak etmiyor. Sonunda aradığını bulman güzel :)

1) oriflame tender balm (yedek dahi alıyorum vazgeçemiyorum her derde deva :) )
2) oriflame diş macunu (ilk kullanışımdan sonra vazgeçilmezim oldu :) )
3) oriflame optimals oxygen boost cream (yüzümü yumuşacık yapıyor ve 4. sırada olan pudramdan önce kullandığımda kesinlikle pullanma yapmıyor :) )
4) oriflame studio artist pressed powder ( harika bir pudra )
5) oriflame studio artist cream blush (bu allığa bayılıyorum ve çoğu arkadaşımda benden görerek kullanmaya başladı)
6) loreal fondöten (porselen gibi yapıyor sivilce falan bırakmıyor özel günlerimin vazgeçilmezi :) )
7) watsons cranberry & pomegranate body butter (gerçekten mükemmel bir kokusu var ve çok kalıcı ayrıca vücudu baya nemlendiriyor :) )
8) oriflame rimellerine bayılıyorum her ay farklı bir rimelini kullanıyorum hepsi birbirinden güzel :)
9) parfüm olarak oriflame eclat, muse sürekli kullandıklarımdan bittikçe alıyorum :)
10) oriflame ve emily göz kalemlerini kullanıyorum :)
11) emily dudak kalemi de özel günlerimin vazgeçilmezi :)

arkadaşlar resim koyamadım çok oldukları için ama kesinlikle hepsini tavsiye ederim, hepsi birbirinden güzel :KK9:

X