Saç Uzatma Yöntemleri Resimli saç uzatma serüvenii

Hayatguzelse

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2016
168
86
31
Kızlar bu 2. Konu yazışım bi aydır bi bakım yapmıyorum bi süre yapmayaym dedim ama olmuyor saçlarımı uzatmam lazım yaza kadar. Şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum bakım yapmaya sizce hangi bakımları yapayım ? Şuan sadece çam terebentin koydum şampuanıma onu kullanıyorum.

Şuan ki hali saçımın
CYMERA_20160221_125657.jpg
CYMERA_20160221_125657.jpg

Sampuana çam terebentin+ Badem yagi+hint yağı koy, tavsiye ederim.
Takipteyim.
Kızlar bu 2. Konu yazışım bi aydır bi bakım yapmıyorum bi süre yapmayaym dedim ama olmuyor saçlarımı uzatmam lazım yaza kadar. Şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum bakım yapmaya sizce hangi bakımları yapayım ? Şuan sadece çam terebentin koydum şampuanıma onu kullanıyorum.

Evet kızlaar bugun kullanan arkadaşlarımın ısrarı üzerine bioblas sampuan aldım ve simdi duzenli bir sekilde sinemaki kürü ve eczaneden aldığım yağları kullanmaya başlayacagım yarın sinemaki yapacagim pazar gunude yağ karışımlarını surecegimm

Durulama suyu olarak karanfil kullanabilirsin yada fısfıslı şişeye alıp banyodan sonra boy ve uçlara sıkarsan o kuruluğunu alır. bildiğim kadarıyla sinameki kürü kurutuyor baştan önlemini alırsan sorun yaşamassın :KK55:

1 su bardağı kadar su ve 15 tane karanfili bi cezvede 10 dk kaynatıp, soğumasını bekliyorsun, sonra süzüp dilediğin gibi kullanbilirsin :)

Tesekkur ederim canımm yapıcam insallah duzelir sen kullandnmı peki gercekten kurulugu gittimi
Son 1 aydır durulama suyu olarak kullanıyorum, saçımın ucundaki ölü kısmı saymazsam oldukça memnunum ( o kısma ne serum, ne krem etki etmiyor), ayrıca haftada bir gün soğuk sıkım hindistan cevizi yağıyla bakım yaparsan,en verimli sonucu alırsın, özellikle işlem görmüş saçlarda bile etkili, benimki bitti elimdeki yağ stoğu azalınca tekrar almayı düşündüğüm bir yağdır kendileri.
Unutmadan karanfil kepeklenme ve dökülmeye karşıda çok iyi geliyor, bir taşla 3 kuş :KK55:

Aylardir bakıp bakıp duruyodum gülüyordum yumurta sürülürmü diye saça sonunda kendim yaptim hobbaaa
1 tane yumurta ve yarim cay bardagi zeytin yağı karıştırıp saçıma sürüp sardm bekliyorum suan tam 2 saat sonra durulayacagım ortaya ne çıkacak bende bilmiyorum hadi hayırlısı :KK9:

Sagol canimm ama normalde kimi zeytimyağına yumarta akı kat kimi sarısını kat diyo bende hepsini kattim
Beyazı cilt maskesinde kullanıyorlar (siyah nokta için) kuruyunca arınması zor olur diye sadece sarısı demişlerdir, eğer sorun yaşamadıysan dilediğin gibi kullanmaya devam edersin

dün gece çekmiştim kendi konuma ne zamandır kuru halini eklemiyorum diye, aşırı elektrikleniyor banyo sonrası kendi kendine kurumuş hali :KK8:
26subat.png

X