REVİZYON BURUN AMELİYATI 3. AMELİYAT İÇİN DOKTOR TAVSİYESİ LÜTFEN

Bu doktor bulma kısmı gerçekten çok zor kiminin memnun kaldığından başka biri hiç memnun olmayabiliyor 🤷🏽‍♀️ En doğrusuna denk gelin inş 🙏🏻🌸
İnşallah :KK43: çok yıpratıcı bir durum, Ankara da eren taştan varmış, onu araştırıyorum, acaba fiyat nedir, bizimki sağlık sorunu artık nefes alamıyoruz ne olur indirim yapsalar :KK43:

Kemık nasıl dışarı çıktı ılk defa duydum
Gözün altına dokunduğun da çıktı var hatta eklemeden bile belli oluyor, nasıl yaptıysa doktor
merhabalar neredesiniz bilmiyorum ama bende 15 martta tural hocaya oldum benim de 6. amaliyatımdı hem kulaktan hem kaburgadan kıkırdak alındı 8,5 saat süren bir amaliyattı ıstagramında var videosu o benim gayet başarılı geçti çok şükrediyorum iyiyim şu anda asla morluk olmadı biraz yüzümde ödem oldu . ben okadar amaliyat olmuş birisi olarak öyle morluklarım oluyorduki kamyon çarpmış gibi inanın hayret ettim tabi benim burnum tabiri caizse yeniden yapılandı hala çok ödemli ona rağmen çok güzel ben beğeniyorum ve de nefes almak çok güzelmiş pskolojim düzeldi. bir araştırın isterseniz.
Merhaba rahme hanım, fiyatla ilgili bilgi verir misiniz? Ve burnunuz çok güzel olmuş

Merhaba Tural hocayı sizin yorumunuzla keşfettim gerçekten revizyon sonuçları çok iyi görünüyor. Ben Antalya da yaşıyorum dr arayışındayım burada yok , tavsiyeleri okuyorum tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum tabi bunun yanında makul fiyat olması önemli siz ne kadar ödediniz mahsuru yoksa yazabilir misiniz? Bilgilendirme için teşekkür ederim :)
merhaba buradan fiyat söylemeyim ama burunu muayene yapıyor onagöre bir fiyat belirliyor revizyonları takdir edersinizki herkes yapmıyor kimse kendine güvenemiyor sonunda sorun çıkardiye . bence gayet makul bir fiyat bende çok araştırdım hiç güven vermeyen doktorlar biler benden benim çok fazla diyebileceğim rakamlar vermiştiki ben sadece görüşmeye gidiyordum karar bile vermemiştim gelme imkanınız varmı bilmiyorum ama bir görüşün kendisi muayeneden sonra amaliyatın zorluğuna göre bir fiyat belirliyor çok geçmiş olsun.

Gördüm sizin ameliyatı instagramdan , acaba ücreti ne kadar tuttu, çook uçuk fiyatlar var
Gözün altına dokunduğun da çıktı var hatta eklemeden bile belli oluyor, nasıl yaptıysa doktor

Merhaba rahme hanım, fiyatla ilgili bilgi verir misiniz? Ve burnunuz çok güzel olmuş
teşekkür ederim benim amaliyatım çok zor bir amaliyattı hala çok ödemli ama memnunum fiyat konusu muayeneden sonra sorunları tek tek anlatıp ona göre bir fiyat belirliyor yani zorluğa göre bence piyasaya göre makul fiat bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama buradan benim fiat söylemem doğru olmaz ücretsiz muayenesi var gidip bir görüşün yüzyüze sizi bilimsel olarak ikna edebilirse zaten görüştükten sonra ne demek istediğimi anlayacaksınız sorarsınız. herkesin amaliyat zorluğuna değişiyor diye biliyorum çünkü. Çok geçmiş olsun lütfen doğru doktoru bulun allah yardımcınız olsun.

merhaba buradan fiyat söylemeyim ama burunu muayene yapıyor onagöre bir fiyat belirliyor revizyonları takdir edersinizki herkes yapmıyor kimse kendine güvenemiyor sonunda sorun çıkardiye . bence gayet makul bir fiyat bende çok araştırdım hiç güven vermeyen doktorlar biler benden benim çok fazla diyebileceğim rakamlar vermiştiki ben sadece görüşmeye gidiyordum karar bile vermemiştim gelme imkanınız varmı bilmiyorum ama bir görüşün kendisi muayeneden sonra amaliyatın zorluğuna göre bir fiyat belirliyor çok geçmiş olsun.
Teşekkür ederim arayıp randevu alayım ramazan sonrasına

Çok teşekkür ederim, allah razı olsun, uzaktan iletişim kuracağım inşallah, makul bir fiyat olur. Size de çok geçmiş olsun.
teşekkür ederim benim amaliyatım çok zor bir amaliyattı hala çok ödemli ama memnunum fiyat konusu muayeneden sonra sorunları tek tek anlatıp ona göre bir fiyat belirliyor yani zorluğa göre ben piyasaya göre makul fiyatlar bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama buradan benim fiyat söylemem doğru olmaz ücretsiz muayenesi var gidip bir görüşün yüzyüze sizi bilimsel olarak ikna edebilirse zaten görüştükten sonra ne demek istediğimi anlayacaksınız sorarsınız. herkesin amaliyat zorluğuna göre diye biliyorum çünkü çok geçmiş olsun lütfen doğru doktoru bulun allah yardımcınız olsun
Sağol ben istanbul dayım bakalım görüntülü görüşme kabul ederse süper olur, inşallah bir daha sağlık sorunu yaşamazsınız

Merhaba, ben 2 kere burun ameliyatı oldum. 3. Mecbur olmam gerekiyor, bunun için kaburgadan kıkırdak alınması gerekiyormuş, bu konuda tavsiye edeceğiniz iyi bir doktor var mı?
İlk ameliyatım burnum kırılıp yanlış kaynağını için oldum. Doktor basit hemen hallederiz diyip bütün kemikleri almış.
2. Ameliyatım da düzelticem dedi kulak arkası kıkırdak aldı.
Göz kenarından kemik dışarı çıktı, o kadara hakkımı helal etmiyorum. Hala nefes alamıyorum bu da artısı

3. Ameliyatı mecbur olmalısın dediler 4 sene bekledim erteledim fakat hiç kemik olmadığı için ağrı oluyor nefes zor alıyorum.
lütfen kaburgadan kıkırdak alma işinde uzman bir doktor tavsiyeniz varsa söyler misiniz?

Nor: diğer doktora şikayette bulundum fakat ameliyat sırasında komplikasyon gelişti diyip sıyrıldı işten, birde bana 3 ameliyatını yapayım hemen alırım kaburgadan dedi düşünün böyle pişkin
Hangi sehirdesiniz?

Tevfik sözene revizyon olan varmı biri Allah aşkına yardım etsin bekledikçe psikolojim burnumdan beter kötüleşiyor

Merhaba arkadaşlar 3 isim daha ulaştı bana, doç.hüseyin baki yılmaz, elad azizli ve prof. Şaban Çelebi acaba bu doktorlar operasyon yaptıran var mıdır?

X