Revizyon burun ameliyatı oldum

Merhaba . revizyonunuz üstünden baya zaman geçmiş şimdi nasıl memnun musunuz . başka sorunlarınız oldu mu ? bende sizin gibi doğal istiyorum benim burnumda kalkık oldu
Revizyonunuzu yapan doktor adı ve soyadı nedir

Mehmet Yazar demişti, okumadınız sanırım. Ben de süreci merak ediyorum, memnun musunuz hâlâ L leleloura

Bence burnunuz gayet güzel. Radix kısmı konusunda acaba doktorla önceden konuşmuş muydunuz onu merak ettim. Yazınızda böyle beklemiyordum demişsiniz.

Bence gayet doğal ve güzel geçmiş olsun. Kavisli görüntüyü sevmiyorum bende. Sırf bunun için bile ameliyat olabilirim

kaburgadan kıkırdak alındı evet
Merhaba, ben de revizyon yaptıracağım fakat kaburgadan kıkırdakla ilgili korkularım var, kaburgada ağrınız oluyor mu şuan ? Oturup kalkmanızda veya hareketinizde sıkıntı yaratıyor mu bu durum? Bir de kaburgadan kıkırdak için yaş sınırı koyuyor bazı doktorlar , sizin yaşınız kaç acaba? Ben 50 yaşında olduğum için riskli olabileceği söylendi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…