revizyon için doktor araştırıyorum

Aa şaşırdım açıkcası yine bu şekilde tanıştıgım bir bayan var, kuzenleri vs arkadasları hep ozan hocaya olmuş, kendisi de revızyon için görüşmüş ama ozan hoca onu kabul etmemiş ilkeleri olan bir doktor demişti, ama zaten listemden eledim ankarada, istanbul da bora ok var genel de asya burunları yapıyor benm gibi düşük sırtları kökleri iyi kaldırır diye düşünüyorum
Ozan Bitik ilk ameliyatımı yaptı keşke hiç yaptırmasaydım,sonrasında bir ameliyat oldum ama o da maalesef başarısız

Merhaba çok geçmiş olsun , son kısım da yazdıklarınıza göz yaşımı bıraktım, dediğiniz gibi hepimizin üzüntüsü benzer şeyler hala aşamıyorum 1 bucuk senedir güneşle selamlaşmıyorum gece karanlığın da takılı kaldım.. erkan hocayı düşünüyorum tabi maddi gücüm yeterse şikayetlerini tekrar gözden geçircem , sercan gode var tabi onun ücretini hiç sormadım, ankara da ozan bitik var ilkeleri olan biriymiş tamamen doğal yapıyormuş ama bi iki şikayet gördüm artık bir şikayette görsem eliyorum🥹sizin bahsettiiğiniz doktor kim Tural soy adı nedir
Tural fatullayev araştırın iyice kötü bir hasta yorum bulursanız buraya da yazın lütfen çok geçmiş olsun hepimize inşallah çooook mutlu oluruz

X