revizyon için önerilerinizi bekliyorum..ACİL LÜTFEN

Bizde 85 le atanıyoruz. eskidendi düşük puanlar. ama öss de fule yakın başarı gösterdiğim doğrudur . neyse bu ayrı konudur. meme ameliyatı gündemimde değil. Oda çok önmli bir mevzu. Burası burun revizyon kunulu sayfa. memnun olmanıza sevindim.geçmiş olsun.
Sağlıklı olduğun icin bilirsin diye düşünüyorum plastik cerrahi alanı geniş bir dal Rekonstrüktif uzmanı oluyor

Sağlıklı olduğun icin bilirsin diye düşünüyorum plastik cerrahi alanı geniş bir dal Rekonstrüktif uzmanı oluyor
Öylemi aydınlandım sağol. artık bu sayfada aradığımız cevabı bulduk sanırım. ne gerek vardı buna . anatomi anlatayım bi gün gelip istersen.. Ama bunu bilmiyordum. her sağlıkçı bilmez bilmek zorundada değil bu alanı. ama bunu bilincede ne oluyor sonuç ne ..:KK16:

Son düzenleme:
revizyon ameliyatlarinin fiyatini bilen varmi? Ozellikle Muhammet Dilber?
Onu biilmiyorum ama ben serhat tuncere muayene oldum hem üst çene hem burun için ama bir türlü cesaret edemiyorum. sonucun tam istediğin gibi olması garantisi yok sonuçta ve yüz bölgesi olunca insanın psikolojisi açısından çok etkileyici bir olay...

Öylemi aydınlandım sağol. artık bu sayfada aradığımız cevabı bulduk sanırım. ne gerek vardı buna . anatomi anlatayım bi gün gelip istersen.. Ama bunu bilmiyordum. her sağlıkçı bilmez bilmek zorundada değil bu alanı. ama bunu bilincede ne oluyor sonuç ne ..:KK16:
Bu cevabı yazmak için 40 gün niye bekledin

Doktor araştırması iyi yapın lütfen. Google , internet artık elimizde , telefonlarda . Google bir isim yazmak zor gelmesin.

Arkadaşlar merhaba, öncelikle ben ameliyat olmak için beş altı yıldır araştırma yapıyorum. Güncel Öztürk'e kadar pek çok doktora gittim. Pahalı, ucuz deneyimli deneyimsiz. Kafamda milyon tane seçenekle doktor seçmek çok zorlaştı. 20 yaşındayım. Bu yaz olmam gereken bu ameliyat için kafamda çok fazla seçenek vardı. En sonunda gitmeye karar verdim. Bu çok ani oldu ama bıkmıştım. Seçeneklerin fazlalaşması, internette okudugum doktorlara gitmem (birilerinin mükemmel yorumlarını okuyup). Lanet olsun dedim aldım randevuyu. Tam gidicem, internete yazmamıştım ilk defa doktorun adını bir bakayım dedim. Çünkü bu çok etkiliyor. Neyse yazdım bu sevgili arkadaşın yazılarını gördüm. Gerçi ben en başta yazan arkadaşın tek bir kişi oldugunu bilmiyordum. Bu yorumları ojuyunca vazgeçtim ağladım evde.
Bir ay geçti, ben yine araştırdım, baktım yorumları tek bir arkadaş yapmış. Sonra kendisi hakkında bir ölüm olayı daha var. Doktorun geçmişi biraz karışık, ama deneyimli bir doktorda olması gereken şeyden farklı değil. Güncel Öztrükün yaptığı burunlara hayran arkadşlar var, 4 BİN AVRO istiyorlar, bırakın da yeni burun alıp takmış gibi olsun. O kadar paraya insan gider insan satın alır. EH SAĞLIK falan diyorsunuz. Teşvikiye de kiraların ne kadar absürt oldugunu bilmeden. Güncel beyin mezun oldugu okulun aldıgı egitimlerin sayısı haddi hesabı yok evet, ama ben şahsen o burunları begenmiyorum kaç vlogger'ın videosunu izlediysem ikinci amelşyatı oluyor. Bakın burada konu doktor oldugu kadar o kişinin burnu da. Bunu es geçmeyin. O kişinin burnunun özelliklrinin doktordan bağımsız bir etken olmakla birlikte, ameliyattaki etkisinin ne akdar önemli oldugunu unutmayın. Konuyu bu adar dağıttıktan sonra biraz toparlayayım.
Seçtiğiniz doktoru reklamlarına, bakarak seçemeyin. Durum büyük oranla sizin burnunuzla ve tabiki doktorun aldığı eğitimle alakalı. Küçük minicik burun yapan doktorların çoğu SÜREKLİ OLARAK reklam yapan ve ameliyathanede rfoto çeken doktorlar. şunu unutmayın ki o burun ameliyattan cıkıldıgı anki gibi kalmıyor.
Konuyu toparlayayım; bu arkadaş Süleyman Beye baya sövmüş. Olabilir. Ama biraz adaletli olalım.Ben 7 eylülde ameliyat oldum. Bugün ayın 24ü. Burnum eğriydi. Baya yamuktu. Aynı zamanda etler vardı içerde. Şimdi nasılım? Burnum yüzdeyüz düz değil kemik dümdüz, ucunda şişkinlikten dolayı bir eğrilik var gibi gözüküyor ama umrumda değil o eski yamukluk gitti. Nefes almaya hafiften başladığımı hissediyorum. Burnum çok doğal oldu. Doktora sadece bu konuda yalvarmıştım, doğal olsun nolur. İnsanın kendine yabancılaşması korkunç olur çünkü.
Sevgili aslyn hanım/bey, doktoru begenmemiş olabilirsiniz burnunuz kötü olabilir ama insanların da sizle aynı şeyi yaşama ihtimali kesinmiş gibi konuşmayınız. Sizi ve siz oldugunu anlamadıgım bi ton yorumu cok ciddiye alıp bunu erteledim ve allahtan sadece 1 ay :)
Şimdi mutluyum, sizden ve bunu okuyanlardan tek ricam bu mesaj dahil internetteki yazılara inanmayınız. Okuyunuz ama beyninizden geçirdikten sonra inanınız. Hepimizin burnu farklı. Ben iyiyim, doktorum objektif olmak gerekirse çok iyi bilgilendirme yapmadı tamam ama sonuç güzelse tüm bu detaylar fasa fiso. Doktorla evlenmiyoruz, sadece hastasıyız. Bilgilendirmeyi siz zaten bir paranoya evresine girdiğinizde kendiniz hallediyorsunuz.

Önemli şeyleri ve merak ettiğiniz şeyleri ısrarla sorun. Onun dışında doktordan sadece sizi ameliyat etmiş gibi davranmasını beklemeyin. Ayrıca Süleyman beye neden gittim tüm bu seylere rağmen, çünkü altıncı hisle seçiyorsunuz. Hepsinin CV si iyi. Birine gidiyorsunuz yüzü asık, birine gidiyorsunuz EE BU YAMUK falan diyor. bende sağol sence niye geldim kıro diyemiyorum. Neyse benim doktorumun çok mpozitif enerjisi vardı. Yüzümün kesileceğini unutarak girdim ameliyata. Neyse kısa kesiyim, çok güzelleştim.

Öptüm

Son düzenleyen: Moderatör:
X