Burnumu büyütmek istiyorum,Burun Revizyon ameliyatı için kıkırdak ekletenler yardımcı olabilir mi ?

Merhaba
Ben 9 ay önce ilk burun estetigi ameliyatımı bir plastik cerraha oldum.Eski burnum oldukca kemerli, uzun ve yamuktı.Ucu asagı bakıyordu, yüzümün güzelligini bozan cirkin bir burundu.Doktor ameliyatta kıkırdak kemik et ne varsa almıs.İlk aylarda burnum güzeldi şişliklerden dolayı dolgun duruyodu ama son bir aydır burnum aşırı kücüldü.Ve kalkıklıgı da düstükce iyice kötü oldu.Burun sırtımda kıkırdak yok orası dümdüz , ucu da düz kalkık degil.Avatar burnu gibi oldu kavissiz düz , ve böyle burunlar yüze maskülen görüntü veriyo.Kaldı ki benim gayet bebeksi yüzüm ve yumusak hatlarım var, bana yakısan kalkık ve kısa burundı.Yani istegim öyleydi ama o an bekleyecek Gücüm kalmadıgı icin hemen o doktora ameliyat oldum ama aşırk pişmanım.Su anki burnumdan hic memnun degilim, psikolojim bozuldu.Burun gerçekten bir kadının yüzünü cok etkiliyor.Revizyon icin birkaç doktordan muayene randevu aldım.Kıkırdak eklenmesi gerekecegini düsünüyorum burnuma cünkü mevcut haliyle ameliyat edilecek bir kemik kalmamıs , inanılmaz bebek burnu kdar kaldı.burun ucum ve kanatlarım bile kücücük 10 yasındaki cocuk burnu gibi oldu.Etsizim üstelik ince deriliyim .Kıkırdak ekleten varsa burnuna hangi doktora yaptırdıgını ve sekli nasıl güzel olup olmadıgını yazabilir mi? Cökme oluyo, sekli kötü oluyo falan yazanlar olmus korktum ama su anki burnumda cok kötü asla mutlu degilim cok mutsuzum hem kaldırmak istiyorum ucunu hem de biraz genişlesin istiyorum , burun sırtım asırı ince yüzüme göre.Özelden veya buradan doktor tavsiyesi ve yorumlara acıgım..kıkırdak ekletenler özelden foto da atabilirse cok memnun olurum .Hayatımda bu zamana kadar cok zorluk gördüm hem de dibine kadar ama burun kadar psikolojimi bozan mutsuz eden bişey olmamıstı.Gözleri yüzü dudakları o kadar etkiliyo ki.En ufak hata dünya güzeli bile olsa yüzün gölge düşürebiliyo.Doktor olarak aklımdaki isimler nazım cerkes, eren taştan, barıs cakır , bahadır baykal, mehmet yazar
Bu doktorlarda revizyon ameliyat olanlar yine fikir belirtirse cok sevinirim
resim alabilirmiyim çok merak ettim gerçekten. Çünkü estetik sonrası burun kalınlaşır ve makyaj hileleri ile ince göstermeye çalışır çoğu kişi. benimde estetik sonrası burnum büyüdü . burun sırtımın ince olmasını isterdim

resim alabilirmiyim çok merak ettim gerçekten. Çünkü estetik sonrası burun kalınlaşır ve makyaj hileleri ile ince göstermeye çalışır çoğu kişi. benimde estetik sonrası burnum büyüdü . burun sırtımın ince olmasını isterdim
Benim revizyon sonrası önden büyüdü.Burun kemiğim de pütür pütür, yarısında çizgi şeklinde boşluk var.Daraltma istiyorum ama burnum kaldırır mı bilmiyorum 🤷‍♀️

hayatımda gördüğüm en iyi revizyon ameliyatı

Bence gayet güzel bir sonuç.Revizyonlar genellikle ben revizyonum diye bağırıyor ama bu öyke değil.Tabii kişinin yaşı ve burnun önceki durumu da etkili sonuç üzerinde.
Benim ne ilk ne de ikinci ameliyatımı paylaşmamıştı doktorum.Hatta kontrollerde fotoğraf çekme zahmetine bile girmemişti. Kendi gözünde bile olmamış bir burundu diye düşünmeme sebep oldu.

Ancak şu var ki bu burunların bu güzellikte kalmadığı konusunda yazılanlara hak veriyorum.İyi yapılmadıysa ödemler indikçe her ay yeni bir şey görüyorsunuz.O yüzden seçim yaparken uzun vadeli sonuçlara bakmak gerek.

Geçmiş olsun, benim sağ kaburgamdan alınarak yapıldı ameliyatım. 7 ay oldu şu an hiç sorun yaşamıyorum. İlk günler biraz sezeryan acısı gibiydi öksürdüğümde ve hapşırınca biraz acıyordu şu an hiç bir sorun yaşamıyorum.
Merhaba
Ben 9 ay önce ilk burun estetigi ameliyatımı bir plastik cerraha oldum.Eski burnum oldukca kemerli, uzun ve yamuktı.Ucu asagı bakıyordu, yüzümün güzelligini bozan cirkin bir burundu.Doktor ameliyatta kıkırdak kemik et ne varsa almıs.İlk aylarda burnum güzeldi şişliklerden dolayı dolgun duruyodu ama son bir aydır burnum aşırı kücüldü.Ve kalkıklıgı da düstükce iyice kötü oldu.Burun sırtımda kıkırdak yok orası dümdüz , ucu da düz kalkık degil.Avatar burnu gibi oldu kavissiz düz , ve böyle burunlar yüze maskülen görüntü veriyo.Kaldı ki benim gayet bebeksi yüzüm ve yumusak hatlarım var, bana yakısan kalkık ve kısa burundı.Yani istegim öyleydi ama o an bekleyecek Gücüm kalmadıgı icin hemen o doktora ameliyat oldum ama aşırk pişmanım.Su anki burnumdan hic memnun degilim, psikolojim bozuldu.Burun gerçekten bir kadının yüzünü cok etkiliyor.Revizyon icin birkaç doktordan muayene randevu aldım.Kıkırdak eklenmesi gerekecegini düsünüyorum burnuma cünkü mevcut haliyle ameliyat edilecek bir kemik kalmamıs , inanılmaz bebek burnu kdar kaldı.burun ucum ve kanatlarım bile kücücük 10 yasındaki cocuk burnu gibi oldu.Etsizim üstelik ince deriliyim .Kıkırdak ekleten varsa burnuna hangi doktora yaptırdıgını ve sekli nasıl güzel olup olmadıgını yazabilir mi? Cökme oluyo, sekli kötü oluyo falan yazanlar olmus korktum ama su anki burnumda cok kötü asla mutlu degilim cok mutsuzum hem kaldırmak istiyorum ucunu hem de biraz genişlesin istiyorum , burun sırtım asırı ince yüzüme göre.Özelden veya buradan doktor tavsiyesi ve yorumlara acıgım..kıkırdak ekletenler özelden foto da atabilirse cok memnun olurum .Hayatımda bu zamana kadar cok zorluk gördüm hem de dibine kadar ama burun kadar psikolojimi bozan mutsuz eden bişey olmamıstı.Gözleri yüzü dudakları o kadar etkiliyo ki.En ufak hata dünya güzeli bile olsa yüzün gölge düşürebiliyo.Doktor olarak aklımdaki isimler nazım cerkes, eren taştan, barıs cakır , bahadır baykal, mehmet yazar

Merhaba geçmiş olsun benim 7 ay önce alındı kaburgam 3. Ameliyatım. Sağ göğüs altından alındı ilk zamanlar öksürünce ve hapşırınca ağlıyordu. Daha önce sezeryan geçirdim o zaman da öyle olmuştu. Şu an hiç bir sorunum yok eksiklik hissetmiyorum. Yaşantımı bozmadı.

Merhaba geçmiş olsun benim 7 ay önce alındı kaburgam 3. Ameliyatım. Sağ göğüs altından alındı ilk zamanlar öksürünce ve hapşırınca ağlıyordu. Daha önce sezeryan geçirdim o zaman da öyle olmuştu. Şu an hiç bir sorunum yok eksiklik hissetmiyorum. Yaşantımı bozmadı.
Kızlar benim de burun kanadım çöktüğü için doktor kıkırdak koydu. Burun kanadimin hemen üstünde sol tarafta bı sertlik var hatta biraz sis duruyor odemmi kıkırdak mi anlamadım. Nasıl ayirt ederim resmen psikolojim bozuldu. Burnum eonden yamuk duruyor.

merhaba o dediğiniz şey bende dr var üstelik ilk ameliyatım kanatlarım çökmüş gibi ve üstünde sert bir şey var
Kızlar benim de burun kanadım çöktüğü için doktor kıkırdak koydu. Burun kanadimin hemen üstünde sol tarafta bı sertlik var hatta biraz sis duruyor odemmi kıkırdak mi anlamadım. Nasıl ayirt ederim resmen psikolojim bozuldu. Burnum eonden yamuk duruyor.

merhaba o dediğiniz şey bende dr var üstelik ilk ameliyatım kanatlarım çökmüş gibi ve üstünde sert bir şey var
Benim burunuma tek taraflı kikir
Doktorun kim? Kikirdakmi ekledi sana da

Benim burunuma tek taraflı kikir

Doktorun kim? Kikirdakmi ekledi sana da
Burnumun iki tarafına koyduğunu söylüyor ama sol taraftaki kıkırdak sis duruyor elime geliyor sağda bişey yok dolayısıyla burnum yamuk duruyor kanadimin biri yukarıda biri asagida delikler asimetrik burnumu çok kaldırmış istemediğim halde burun sırtı ise çakır çukur anliyacaginiz her şeyiyle berbart bir burnum oldu estetik yaptırmak isteyenler bin defa düşünsünler hatta vazgecsinler

Bir doktor bir burnu bir kerede yapamıyorsa neden gidip 2.3. Ye olursunuz ki😖🤦🏼‍♀️ İlkini yapamayan ikinciyi de yapamaz.Bir de piyasada revizyon yapan iyi doktorlara göre 25 bin tl ucuz bir ücret.Ve revizyon ameliyatı icin 18-19 bin eurolar 100-150-50 bin istiyo iyi doktorlar .Bir de göctüyse doktor yapamadı bence , ya da bazen en iyi doktor bile yapsa olabilir böyle şey .Ben muayene oldum doktor dedi cilt kaliten iyi istedigin burnu yapabilirim.Muayenelere gidicem istda doktorlara senle paylasırım .Özelden yazabilirsin bana üzülme 4.5.7. Ameliyatında istedigi burna kavuşanlar var.Ama tavsiyem birdaha ameliyat olmadan önce doktoru cok iyi seç kırk kere düsün.Aynı doktora3. Ameliyatı olman senin hatan 2. Ameliyat senin degil ama.
ben de bu konuda kesinlikle size katılıyorum bir kez yapamayana nasıl para verip tekrardan yaptırılıyor ben anlamıyorum. bir kerede becerememiş resmen bir de vücudunuzdan bir yeri emanet ediceksiniz tekrardan. ki bir kez işlem görmüş burun tekrar ameliyat olacaksa daha fazla ücret alınıyor ben 10-15 eski doktoruma vereceğime daha çok araştırır gider parası neyse onu verirdim. burun bu sonuçta aynaya baktığın an onu göreceksin paradan kısmakla olmaz yani

Merhaba
Merhaba öncelikle geçmiş olsun .çok iyi karar verin revizyon çok zor 3 kez öldüm sonuncusunu Allah'tandır oldu.benimde burnumda kıkırdak yoktu bildiğin mandal gibiydi .Sana tavsiyem olacaksan kaburga kıkırdak kullana. BIr dr seç benim 6 yıl.oldu hala düşme vs yok taş gibi .doktorum antalya engin erkal

Merhaba öncelikle geçmiş olsun .çok iyi karar verin revizyon çok zor 3 kez öldüm sonuncusunu Allah'tandır oldu.benimde burnumda kıkırdak yoktu bildiğin mandal gibiydi .Sana tavsiyem olacaksan kaburga kıkırdak kullana. BIr dr seç benim 6 yıl.oldu hala düşme vs yok taş gibi .doktorum antalya engin erkal
Merhaba ,Size özelden yazabilir miyim ?Revizyon için baya sorum var .3 defa ameliyat olmuşsunuz .

Merhaba ben de 3. Ameliyatımı oldum kaburga kıkırdağı kullandı doktorum iki arkadaşım daha revizyon oldu doktoruma çok memnunuz. Ben ciddi derecede nefes alamıyordum ve burun şeklim berbattı Tolga Oğuzhan doktorum araştırmalısın 😊

Merhaba bu kalınlık ödemden kaynaklı değil mi? Benim de burnum önden inceyken su an çok kalın eskisine göre ve ödem olduğunu saniyordum:KK43:(

X