REVİZYON KARARİ YARDIM LUTFENNN:(

sdf10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
52
0
Kizlar yardiminiza cok ihtiyacim var. Hem nefes alma sorunum oldugu icin hem de burun şeklimdeki egriliklerden dolayi revizyon ameliyati olmak istiyordum, cok guvendigim bir doktordan ameliyat tarihi aldim fakat 18 bin lira dedi ameliyat icin. Baska doktorlardan fiyat almadim bu revizyon ameliyati fiyatlari hep bu civarlarda mi? bir ameliyata 18 bin lira verilir mi sizce cok kararsizim:KK43:(

Bende yarin bi doktora gidicem bu yuzden (konuda actim) Internetteki unlu doktorlara sordum banada 18 dediler. Ama o kadar olmaz merak etme cok ucuza yapanlar var. Ama benim sorunum ben bunu yapicak doktor bulamiyorum. Hicbiri yapmak istemiyor :KK43:

Revizyon olunca insan herkese guvenemiyor bu sefer iyi olsun istiyorum ama 18 bin de cok geldi açıkçasi

arda pelene sorun isterseniz fiyatı hakkında fikrim yok ancak başarılı ve diğer ünlü dr lara göre uygundu diye biliyorum

Kizlar yardiminiza cok ihtiyacim var. Hem nefes alma sorunum oldugu icin hem de burun şeklimdeki egriliklerden dolayi revizyon ameliyati olmak istiyordum, cok guvendigim bir doktordan ameliyat tarihi aldim fakat 18 bin lira dedi ameliyat icin. Baska doktorlardan fiyat almadim bu revizyon ameliyati fiyatlari hep bu civarlarda mi? bir ameliyata 18 bin lira verilir mi sizce cok kararsizim:KK43:(

Hangi doktor peki ? 18 bin tl istedi?

Bugun doktorla gorustum.1.500 dedi ama benim yanakta sislikde var botoksda olucak ikisi birlikte 1700 e yapicak :) saolsun

Kızlar bende revizyon düşünüyorum aklımda bir sürü doktor var ama ilk sırayı barış Çakır ve Emre İlhan alıyor . Barış Çakır 28 binden başlıyormuş Emre İlhan 20 bin bunun dışında Alpaslan yıldırım diye bir doktor araştırdım 8-10 bin dedi birde Ankara'da Haldun kamburoğlu var oda 12-15 bin . Of offf çok zor bir karar ve fiyatlar çok yüksek evet ama birincide zaten alt üst olduk ikinciyi ucuza kaçmamak lazım güvenilir bir doktora olmak lazım sonuçta çok daha zor bir ameliyat. Napcam bilmiyorum bir sürü doktor var aklımda bu ara Tevfik sözenide çok övdüler onun fiyatını bilmiyorum . Bendede eğrilik devam ediyor maalesef ve daha 1 yıl bile geçmedi

Kızlar bende revizyon düşünüyorum aklımda bir sürü doktor var ama ilk sırayı barış Çakır ve Emre İlhan alıyor . Barış Çakır 28 binden başlıyormuş Emre İlhan 20 bin bunun dışında Alpaslan yıldırım diye bir doktor araştırdım 8-10 bin dedi birde Ankara'da Haldun kamburoğlu var oda 12-15 bin . Of offf çok zor bir karar ve fiyatlar çok yüksek evet ama birincide zaten alt üst olduk ikinciyi ucuza kaçmamak lazım güvenilir bir doktora olmak lazım sonuçta çok daha zor bir ameliyat. Napcam bilmiyorum bir sürü doktor var aklımda bu ara Tevfik sözenide çok övdüler onun fiyatını bilmiyorum . Bendede eğrilik devam ediyor maalesef ve daha 1 yıl bile geçmedi

CANIM SENİNLE AYNI DURUMDAYIM 4 AY ÖNCE AMELİYAT OLDUM BURUN UCUM DÜŞTÜ, REVİZYON OLACAĞIM.
SALİH EMRE ÜREGEN E SORDUNMU SANIRIM BEN ONA OLACAĞIM.

CANIM SENİNLE AYNI DURUMDAYIM 4 AY ÖNCE AMELİYAT OLDUM BURUN UCUM DÜŞTÜ, REVİZYON OLACAĞIM.
SALİH EMRE ÜREGEN E SORDUNMU SANIRIM BEN ONA OLACAĞIM.
Benim daha 2. Ayım Salih Emre üregen ismini çok duydum bi kaç gündür takibe aldım onuda ama henüz irtibata geçmedim. Zaten önümde uzun bir süre var revizyon için. Emre ilhana Ağustos'a randevu aldım barış çakıra da almak istemedim ama maalesef 1 yıl dolmadan randevu vermiyormuş. Maddi durumu düzeltirsem barış çakıra gözüm kapalı olurum. Şu günler nasıl geçecek valla kafayı yemek üzereyim. Psikolojik olarak çok yıprattı beni

Barış çakır 6 ay sonrasına randevu veren İnstagram fenomeni doktor sanırım . Bir tanıdığa 6 ay sonrasına vermiş şaka gibi hem de randevu yani.

Barış çakır 6 ay sonrasına randevu veren İnstagram fenomeni doktor sanırım . Bir tanıdığa 6 ay sonrasına vermiş şaka gibi hem de randevu yani.
Canım ben şubatta aradım Haziran'a veriyorlardı sonra revizyon olduğunu söyledim barış bey revizyonu ameliyatın üstünden bir yıl geçmeden muayene etmiyor dediler o yüzden alamadım

Canım ben şubatta aradım Haziran'a veriyorlardı sonra revizyon olduğunu söyledim barış bey revizyonu ameliyatın üstünden bir yıl geçmeden muayene etmiyor dediler o yüzden alamadım
Revizyonu tabi bilemiyorum aradan zaman geçmesi mutlak gerekli bildiğim kadarıyla 1-2 sene burnun oturma süresi varmış. Ama normal randevu için 6 ay sonrası şaka gibi.

Ben 3 yıl 3 ay önce ameliyat oldum aslında burnum çok güzeldi profilden farklı duruyor diye gittim dedim iki taraf aynı olsun adam benim güzelim burnumu kesmiş biçmiş havaya kaldırmış gören herkes şok yaşadı ne yaptın sen kendine diye! Bir Allah'ın kulu beğenmedi tabibven bunalıma girdim ne yapacağımı bilemeden yaşadım mutsuz mutsuz işim gereği ekrana çıkmak zorundaydım o zaman dahada bunalıma giriyordum çünkü monitörden burnumu gördükçe çöktüm işimi Nil'e tam anlamıyla yapamıyordum işimden bile ayrıldım kendimi görmemek için o kadar vahim di durumum anlayacağınız. Neyse geçen hafta revizyon oldum şu an alçılı tabii o dr a değil yanına Nike gitmedim ama hergün lanet okudum. Buraya üye olmadaki sebep onu deşifre etmek ki kimse ona gidip hayatını karartmasın. Dr un adı NEVZAT DEMİRBİLEK KBB UZMANIYMIŞ SÖZÜM ONA!!! Bana göre kasap Fatih kıztaşında muayenehanesi medilife Çapa'da yaptı yapmaz olaydı. Ondan uzak durun. Hayatımı kabusa çevirdi kimse benim yaşadığımı yaşamasın diye yazmayı borç bildimkendime.
18 bin çok pahalı cnm. Ben oldum alçılı olduğu için bişey diyemiycem ama beğenirsem herkese tavsiye edeceğim. Çok da uygun 2 saat sürdü dr um zaten dünya tatlısı birisi isim vermiyorum şimdilik kimsenin kanına giremem ama güzel olursa gözüm kapalı tavsiye ederim. NEVZAT DEMİRBİLEK DEN uzak durun ve çok ama çok iyi araştırın. Yaşayan biri olarak psikolojinizi en iyi anlayanlardan biriyim. Allah herkese sağlık versin.

Merhaba, ben Hüseyin Altun'a oldum. Benden önce 3 arkadaşım olmuştu. Şu an 2ay oldu ve çok memnunum. Üsküdar yunus Emre hastanesinde. KBB uzmanı. Revizyon oldum. Eğrilik ve burun ucu toparlandı ve nefes alma sorunu giderildi. Baya bi işi vardı burnumun yani...

Bu arada bazı çok popüler yıllarca randevu alınamayan doktor hayranlığını anlamıyorum. İnstagramda dikkat edersiniz sadece güzel kızların-güzel burunlarına yer veriyor. Etiketlenen fotoğraflara baktığımda beğenmediğim bir sürü burun vardı. Yani alternatiftir doktorlara da yönelebilirsiniz rahatlıkla.

Merhaba, ben Hüseyin Altun'a oldum. Benden önce 3 arkadaşım olmuştu. Şu an 2ay oldu ve çok memnunum. Üsküdar yunus Emre hastanesinde. KBB uzmanı. Revizyon oldum. Eğrilik ve burun ucu toparlandı ve nefes alma sorunu giderildi. Baya bi işi vardı burnumun yani...

Bu arada bazı çok popüler yıllarca randevu alınamayan doktor hayranlığını anlamıyorum. İnstagramda dikkat edersiniz sadece güzel kızların-güzel burunlarına yer veriyor. Etiketlenen fotoğraflara baktığımda beğenmediğim bir sürü burun vardı. Yani alternatiftir doktorlara da yönelebilirsiniz rahatlıkla.
Kesinlikle katılıyorum.zaten güzel olan ufacık bi islem yapılmıs kızların fotograflarını paylasiyorlar, öncesi fotografları hele hiç yok.dogru mu yalanmi belli bile degil

Ben Selçuk Yazan'a ameliyat oldum.çok çok memnunum.ameliyat fiyatı sorunuza gelince- önceliginiz güvendiginiz dr.u bulmak olmalı, fiyat önceliginiz olursa yanlıs yaparsınız
Ben bugün bi tanıdıgımızın konusmasına sahit oldum - kampanya varmıs göz hastanesinde 50 tl.ye gözkapağı estetıği olmuş
Kadın o kadar mutluydu ki, ucuza estetik oldum diye-zannediyo ki her estetik yapiyorum diyen bu isi becerebiliyo
Gözkapskları düsmüs kenarlar yığılmış öyle kötü olmus ki.hiç yaptirmasa çok daha güzeldi
Bunun farkinda bile değil ama

Kızlar merhaba.
Ben 2015 eylülde ameliyat oldum ama memnun değilim ve 4. aydan itibaren revizyon olucam diye geziyorum ortalıkta. Hala neden olmadım biliyor musunuz? Birincisi korktum. Bir kaç doktora gittim. Her gittiğim doktorda korkum daha çok arttı. Ya dedim revizyonda da güzel olmazsa. İkincisi para tabi ki. 5000 - 15000 kadar fiyatlar duydum (ki en son geçen yıl muayene oldum. düşünün!).

Hala daha ben doğru doktoru bulmaya çalışıyorum. Bu kadar zaman içinde 2 şeyi öğrendim: Birincisi 1.5 yıl min. geçmeden sakın revizyona kalkışmayın çünkü tüm kusurlar (varsa tabi) 1 senede ve sonrasında ortaya çıkıyor. Ben burnuma burun ucu düşmesi diyordum ama değilmiş; yani en baştan kötü bir burun yapılmışmış meğersem bana...
İkincisi de popüler instagram doktolarına asla güvenmeyin. Bir arkadaş yazmış 28 bin diye Barış Çakır için. Yapmayın arkadaşlar! Parayı sokakta mı buluyorsunuz siz? Herkesin kendi kararı elbette ama o fiyata araba alır daha mutlu olursunuz bence :confused::ukala: Bu iş biraz şans işi. Ne burunlar gördüm ucuz ve ismi duyulmamış doktorlara yaptırılan ve harika olan. Ben kararımı popüler bir doktordan yana kullanmıycam çünkü adı sanı duyulmamış doktor benimle daha çok ilgilenecek eminim (İlk doktorum ismi duyulmuş bir doktordu bu arada ama görüyorsunuz sonuç hüsran). Bir arkadaş demiş instagram fenomeni doktorlar hep güzel kadınları paylaşıyor diye. Kesinlikle!

X