revizyon olan arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

teşekkür ederim twetty84 cüm aynı doktora olmak....bana zor geliyor ya güvenemiyorum peki ücreti ne oldu aynı doktorun sonuçta onun hatası değil mi.ücreti özelden de yazabilirsin bi sakıncası varsa..

ben ücret ödemedim canım ameliyatımı eden doktoruma revizyon oldum şuan önden beğenmiyorum kemik eğriliği var gibi şişlikten olduğunu ümit ediyorum önden fotolarımı dr emre beye gönderdim oda şişlikten kaynaklanabileceğini 6 ay beklememi söyledi.. bekliycez bakalım ama allah korusun geçmezse ve tekrar olmam gerekirse kesinlikle dr emre ilhana giderdim

ben ücret ödemedim canım ameliyatımı eden doktoruma revizyon oldum şuan önden beğenmiyorum kemik eğriliği var gibi şişlikten olduğunu ümit ediyorum önden fotolarımı dr emre beye gönderdim oda şişlikten kaynaklanabileceğini 6 ay beklememi söyledi.. bekliycez bakalım ama allah korusun geçmezse ve tekrar olmam gerekirse kesinlikle dr emre ilhana giderdim

Ay inş içine siner de kurtulursun bu dertten!!

Ayrıca her ameliyat yeni bir risk ve masraf of of of off ki o anesteziiiiiiiiiiiiiii bööööööööööööö

twettty84 canım sen kime ameliyat olmuştun?
fotoğraflarına baktım çok güzel bence, harikasın.

X