Revizyon rinoplasti.

tinkerbeel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2023
4
0
27
Arkadaşlar revizyon rinoplasti de en iyi doktoru araştırıyorum belki yıllardır.
ilk ameliyatım çok başarısız geçti nefes sorunum var görüntü sorunum var eski burnum önden çok daha güzeldi öyle söyleyeyim.
Litfen yardımcı olur musunuz aklımdaki İsimler
Eren taştan
Abdulkadir göksel
Tural fatullayev
Sercan Göde

fiyatlar yüksek biliyorum ama gerekirse borca girip düzgün iş yapana olmak istiyorum. kendi doktoruma gittim yıllar sonra pek sorun yokmuş gibi davrandı ufak sorunlar varmış gibi davrandı ama doğru degil.
Her gittigim doktor nefes alışın kötü görüntü de kötü diyor. İlk ameliyatımı Ankara’da oldum hayatımın en büyük pişmanlığı o doktora güvenmekti

Aralarında en tecrübelisi Eren Taştan. Tural bey ondan eğitim almış. Diğerleri hakkında fikrim yok ama en iyi doktora da gitsen biraz şans işi her doktorun başarısız operasyonu oluyor.

evet ama ilk ameliyatımı çok araştırmadan oldum çok kötü sonuç aldım neyse ki kısa küçük bırakmamış diyorum büyük ve uzun bıraktı nefes sorununu gidermemiş daha da arttı :/

Prof. Dr. Eren Taştan doktorluğu nasıl bilmiyorum ama hayatımda tanıdığım en onurlu şerefli doktorlardan biri revizyon ameliyatı için gittiğimizde ben yabancı ülkelerden gelen hastalarıma bakıyorum kendi milletimden bu kadar fazla para almak istemem diyen bir doktor kişi nasılsa yaptığı işte öyledir Eren Hoca iyidir.

Eren Hoca benim burnuma takmamı da psikolojik bulmuş ameliyat etmem demişti 🥹 ilkeli biri olduğunu düşünüyorum ben de her be kadar yapmamasına üzülsem de

ilk ameliyatım çok başarısız geçti nefes sorunum var görüntü sorunum var eski burnum önden çok daha güzeldi öyle söyleyeyim.
Eren taştan
Abdulkadir göksel
Tural fatullayev
Sercan Göde

fiyatlar yüksek biliyorum ama gerekirse borca girip düzgün iş yapana olmak istiyorum. kendi doktoruma gittim yıllar sonra pek sorun yokmuş gibi davrandı ufak sorunlar varmış gibi davrandı ama doğru degil.
Her gittigim doktor nefes alışın kötü görüntü de kötü diyor. İlk ameliyatımı Ankara’da oldum hayatımın en büyük pişmanlığı o doktora güvenmekti
2 hafta önce kardeşim oldu şuan çok yeni ama şuan memnunuz İzmir'de Dr. Fiyatida diğerlerine göre iyidi Mustafa Koray balcı istersen araştır bir bak konuş görüş ön görüşme yapiliyor

Eren taştan
Abdulkadir göksel
Tural fatullayev
Sercan Göde

Merhaba bende şubat ayında Ankara’da Rinoplasti yaptırdım ve hiç memnum değilim . 1 yıl dolsun rezviyon yaptıracağım . Rica etsem doktorunuz kimdi merak ettim .

X