Gebeliğe Hazırlık Rica Etsem Ovülasyon Testime Bakar Mısınız? 🥰🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üstteki çok silik olan testi akşam diğerini ertesi gün ilk idrarla yapmıştım. Predictor un testiydi erken genelık testi silik olan bile kaç saat sonra çıkmıştı. Bu testler 4 sene öncesine ait ilk oğlumun haberini aldıgım testler çok şükür 🙏değerim 25 di istersen bir kaç gün sonra sabah ilk idrarınla erken gebelık testi ile tekrarla kasetler doğruyu vermeyebiliyor
Adetin geçtiğinde mi yaptın canım

Yok geçmemişti baya erkenci davranmıstım test 6 gün öncesine kadar yanıt verıyordu ben 6 gun varken yaptım
Ben o silik çıkanı 3 gün kalasiya yaptım sabah çok erken saat 7 de kalktım meraktan uykulu uykulu Baktım bir şey yok uyudum hemen zaten uykuluydum sonra rüyama girdi silik çizgi olduğunu gördüm rüyamda aklım orda ya çünkü hemen bir kalktım saat 9 gibi baktım böyle olmuş bende meark ettim acaba varmı dedim ovulasyonda yaptım önceki yaptıklarım hep tek çizgiydi gebelik testi yaptgim gün ovulasyonda belirdi ama silikti bende umutlandim önce tek cixgiyken neden siliklesmeye başladı diye ama 2 gün kala ve bugün adet günü yaptım testi bakkaldan almıştım negatifti

Ben o silik çıkanı 3 gün kalasiya yaptım sabah çok erken saat 7 de kalktım meraktan uykulu uykulu Baktım bir şey yok uyudum hemen zaten uykuluydum sonra rüyama girdi silik çizgi olduğunu gördüm rüyamda aklım orda ya çünkü hemen bir kalktım saat 9 gibi baktım böyle olmuş bende meark ettim acaba varmı dedim ovulasyonda yaptım önceki yaptıklarım hep tek çizgiydi gebelik testi yaptgim gün ovulasyonda belirdi ama silikti bende umutlandim önce tek cixgiyken neden siliklesmeye başladı diye ama 2 gün kala ve bugün adet günü yaptım testi bakkaldan almıştım negatifti
Bunlarda ovulasyon testlerin catlamadan sonra tek çizgiydi ama gebelik testi yaptıktan sonra yaptığım siliklesmişti umut ettim bende

Eklentiler

• IMG20210722132552.jpg
    IMG20210722132552.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 38
Yok geçmemişti baya erkenci davranmıstım test 6 gün öncesine kadar yanıt verıyordu ben 6 gun varken yaptım
Birde canım kuruma çizgisi ise su damlatirsak teste geçermiş ben damlattim geçmedi çizgi sende görüyor musun

Eklentiler

• IMG20210723024058.jpg
    IMG20210723024058.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 30
X