Rinoplasti sonrası kemer gibi bir şey var yardım?

Melanie06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2017
13
1
26
46 gün önce rinoplasti oldum son zamanlarda elime kemerimsi bir şey geliyor önden vs yamukluk yok dışarıdan pek belli de olmuyor ama sol tarafta göze yakın bir şişlik var elleyince hissediyorum. Sanki kemik sola doğru kavis yapıp şişmiş gibi. İki elimi yanlardan gezdirince sadece solda o tümseğe dokunuyorum. Burnumun sol tarafında sağdan daha çok ödem var bu arada. Sizce bu ödemle mi alakalıdır? Çok üzülüyorum o kadar uzun zamandır bunun için bekledim şimdi böyle oldu? Böyle olupta düzelen burnu var mı? Lütfen cevap bekliyorum?? Doktorumla farklı şehirlerdeyiz okuduğum için en erken Nisa'nda gidebilirim sizce burda başka bir doktora gösterip ona göre gitme tarihimi erkene almam doğru olur mu???

Doktorunuzdan başkasına görünmeyin.. Kardeşimde 23 gün önce oldu rinoplasti doktor istanbulda kendisş memlekette fakat doktorumuzla WhatsApp üzerinden iletişim kurabiliyoruz eğer sizinde böyle bşr imkanınız varsa foto atıp görüşebilirsiniz ama iletişimi kesinlikle kurun sorununuzdan bahsedin başka doktora gitmeyin

Doktorunu arayip sorabilirsin gerek gorurse cagirir seni

Doktorunuzdan başkasına görünmeyin.. Kardeşimde 23 gün önce oldu rinoplasti doktor istanbulda kendisş memlekette fakat doktorumuzla WhatsApp üzerinden iletişim kurabiliyoruz eğer sizinde böyle bşr imkanınız varsa foto atıp görüşebilirsiniz ama iletişimi kesinlikle kurun sorununuzdan bahsedin başka doktora gitmeyin
Bizde wpp üzerinden iletişimdeyiz ama şimdi elle bir muayene yapamadığı için tam olarak sürüm ciddi mi değil mi anlayamıyorum

Siz yine de sorun kendi kendizi yemeyin o size bir yol gösterir belki söyleyeceği herhangi bir şey sizi rahatlatır doktorunuzdan başka bir doktora görünmemenizi tekrar öneriyorum umarım sandığınız gibi bir şey değildir

Siz yine de sorun kendi kendizi yemeyin o size bir yol gösterir belki söyleyeceği herhangi bir şey sizi rahatlatır doktorunuzdan başka bir doktora görünmemenizi tekrar öneriyorum umarım sandığınız gibi bir şey değildir
Umarım korktuğum gibi bir şey değildir, yarın kendisiyle konuşucam. Teşekkür ederim size de

Umarım korktuğum gibi bir şey değildir, yarın kendisiyle konuşucam. Teşekkür ederim size de

Merhaba anlattığınız sorunun aynısını yaşıyorum bir düzelme oldu mu acaba benim doktorum da masaj verdi 35 gün olfu ameliyat olalı o şişlik geçmiyor ve çaprazdan bakıldığında kemer gibi görünüyor bende nisanda belki de üç ay sonra gidebileceğim doktora o zamana kadar daha da kötü olmaz değil mi dedim olmaz endişe etme dedi ama inşallah

X