Ritim bozukluğu

Dursun aras medipolde istanbulda bi gidip muane olun isterseniz ablastlyon yapilirmi ritim bozukluguna giriyormu bilmiyorum ama giderseniz yaninizda holter vs diger sonuclarinizida götürün

Ben ritim bozukluğunu bulurlar yakarlar fenaliklarim gecer umuduyla gitmistim cikmadi ritim bozukluğu ama doktor ve ekibi mükemmel

Ben de ritim bozukluğu çıktı ama onu da psikolojiye bağladılar şu an gebeyim diye antidepresan kullanmıyorum belocla idare etmeye çalışıyorum

Zaten psikolojik olmadığını anlayınca biraktim normalde psikoloji olarak güçlü bi insanım derdimi kimseye anlatamadim anlamadilar beni bende artik pes ettim kaç tane doktora gittim

Zaten psikolojik olmadığını anlayınca biraktim normalde psikoloji olarak güçlü bi insanım derdimi kimseye anlatamadim anlamadilar beni bende artik pes ettim kaç tane doktora gittim
Ben de çok doktora gittim korkulacak bir durum değil deyip beloc yazıp gönderdiler, ama bi de bana sorsunlar olduğu zaman ne hissettiğimi.

Aynen öyle valla bende anlayamadim yıldım artık biri deseki senin hastalığın şu tamam dicem ekgde yok elimde çekilen ekgye ulasamadigım icin şu yüzyılda yapilan hataya bakin hasta girişi yapilmiyo arti ekye ulasamiyoruz hangi devirdeyiz saglik sistemi bu kadarmi berbat nasil ulasilqmqz hala aklim almiyo dava acmayi düşünüyorum bazen

Benim hamileligim baş dönmelerim vardi birde hic hareket edemiyodum asagida oldugu icin 6 aya kadar mide bulantilarim oldu birde nefes nefese kaliyodum merdiven cikinca felan kalbim yaniyo gibi oluyo carpinti felan yasamadim gebelikte

Kan degerlerinize (d, b12, demir) , tiroid degerlerinize bakildi mi?
Uzman değilim
Fakat yakinlarimda bunlari yasayan birden fazla kişi olduğu icin, panik ataga benzettim.

bende de baş dönmesi var, 4 ay oldu hala devam ediyor bir de baş dönmesi için verdikleri ilaca da alerjim çıktı kullanamıyorum dramamine vs gibi ilaçlar

Kan değerlerimde bi sıkıntı yok zaten ritim bozuklugundan önce cekap yaptirdim ordada bi sıkıntı çıkmadı ama ben hala kendimi iyi hissetmedigimi söylüyodum sonra bu olayi yaşadım bugünde yine iç organlarım agriyo neden oluyo böyle bilmiyorum korkuyorum ama korkunun ecele bi faydası yok

kızıma bi battaniye ördüm ben ölürsem ona bi hatira kalsın diye ama psikolojik olsa bu denli bi agrı olmazdı vücumda biliyorum o zamanda biseylerin gelicegini hissetmistim simdide hissediyorum

Benim rıhtım bozukluğu vardı doktora gittim 1 gün makinaya bağlandım, sonra ilaç verdiler 2 sene raporlu yeni bitti ilacım şuan çok iyim

Iyi diyelim iyi olalım inşaAllah 2 gün önce karnıma bi ağrı girdi 3 kere lavobaya gittim büyük abdestigimi yaptigim yerden kan geldi sanki icerde bi yerde kanamam varmıs gibi esime acile gidelim dedim de genel cerrahiye gitmistim ic organlarimda baska bi yerde bi sıkıntı varmı diye sonuclarimi göstercem 16 sında acaba baska bi yerden kalbemi vurdu diye gecen günde böyle bi fenalik hissi geldi kac gün aradan sonra o cekaba giderkenki durumum gibi oldum agladim dayanamiyorum artik dedim titremelerim var zangır zangır titriyorum bazen korkuyorum neyin nesi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…