Rizeliler buraya 🌱🌱

Oyyy allahumm peşpeşee iyi iyii o zaman doğum günün icindir o🤪🤪 nesekii allahhh beraber yaşlanmanıza nasip etsin bundan sonra kucağında bebişlerr zuplasunn🤩🤩

Aynen öyle canımm ciddenn yanii eşim diyor illa sana birşey alcaksam yıldönümümü beklicem dedii adetten yapıyoruzz böyle sürprizlerr🤣
Benim tek derdim olmuş cocuk neyleyim kutlamalari günleri 🤣🤣🤣
Amin ikimizede insallah ayni zamanda hamilr.kalsak hahahah 🤣🤣

• Muhteşem
Reactions: Jou
Canum zaten istanbulda doğdum doğma büyümem orasıı tabiki istanbul daha büyük o başka genede rize küçük değil bana göre 😊
Eşim doğru demiş ama genede çok çeşit var
Yok canim ya sehir olarak bile kucuk sehir :) herkesin buyukluk kucukluk anlayisi farklidir tabii belki sana gore buyuk ve yeterlidir 😊

Aynen oyle 😃 simdi o cafeler caddeside yok kentsel donusume girdi oralari komple yiktilar esime diyorum zaten kucuktu hepten yok ettiler sehri 😅 yeni hali guzel olacak ama en azindan kucuk ama goze hitap edecek onceden binalar hep eskiydi
Vayy en son o halinden haberim yok insallah guzel olur valla 😍 sevinirim oranin yerliside bunaliyor bakma iste .d
Hatta bi tane avm gordum ama kapaliydi galiba .d.d sasirdim 🤣

Yok canim ya sehir olarak bile kucuk sehir :) herkesin buyukluk kucukluk anlayisi farklidir tabii belki sana gore buyuk ve yeterlidir 😊
Yanii ondan diyorum kızzz ama istanbul kadar değil tabiii yaa ben kaçsene önce geldimm zaten daha ne var ne yok bile bilmiyorum bi arkadaşımın snapinda gördüm şu çay bardak inşaatıı hattaa evlsndim rizeyle aramız sıfır 🤣🤣

Yaaaaaa vallaha oturur ağlarumm zaten aşı da oldum bugün daha yeni yeni kolum agrımaya başladı kasıklarimda batmalar fala degişik değişik agrılar🥺
Kiz ben korkumdan aşı olmadim ya bilmiyorum 😓😓 bazı tüp bebek drları olmayın diyordu simdi olun diyolar konular karisik 😝

• Beğen
Reactions: Jou
X