Robot dyson

mat1211

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2023
22
15
Hanımlar merhabalar süpürge önerisi almak için yazıyorum dyson dik süpürge mi yoksa robot süpürge mi? Ben çalıştığım icin baba evinde bu işlere kız kardeşim bakiyor normalde 2 aya kadar kendi evime geçeceğim. Hangisine karar vermeliyim sizce şimdiden teşekkür ederim

Hanımlar merhabalar süpürge önerisi almak için yazıyorum dyson dik süpürge mi yoksa robot süpürge mi? Ben çalıştığım icin baba evinde bu işlere kız kardeşim bakiyor normalde 2 aya kadar kendi evime geçeceğim. Hangisine karar vermeliyim sizce şimdiden teşekkür ederim
İkisinin işlevi farklı robot süpürgeyi gırgır gibi düşünebilirsin. Detaylı temizlik için falan yeterli gelmez. Almışken dyson al derim

Kablolu süpürge de alacaksan kesinlikle robot almanı öneririm.
Ben de çalışıyorum. Hem ev işi hem ofis işleri bazen yorucu olabiliyor.
Dyson alsan bile ister istemez vakit ayırman lazım ama robot alırsan sen evde başka bir işini yaparken yerler temizleniyor.
Robot için düzgün süpürmüyor diyenler var ama benim eşyalarımın tamamı yerden yüksek robot hepsinin altına girebiliyor. İnan evi dip köşe silip süpürürken fark ediyorum zerre toz olmuyor 😊

Robot süpürge günlük temizlik için kullanımı kolay. Siz yemek yaparken veya başka bi iş yaparken hayat kurtarıcı oluyo. Ama dip köşe temizlik için bence çok yeterli değil

X