Anket rock müzik

sizce rock müzik ne?

• Ankete Katılan
    141

herbaryum

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
476
2
aranızda rock müzik seven varmı :sm_cool::sm_cool:
hadi rocker lar buraya:içelim:

Son düzenleme:
ha ha yaşasın :teytey::dance:
biliyordum işte yalnız olmadığımı biliyordum:icecream::dance::teytey::içelim:

[youtube]6Wp2IHu4Q6I&feature=related[/youtube]...........:asigim::asigim:

sebnem-can kırıkları...şakkıdışakkıdı
cok sevıyorum bu kadını beahh...:asigim:

[youtube]LsgDbXzb0-8&feature=related[/youtube].....
:[youtube]I0Gyn_pNtKY&feature=related[/youtube]​

ogün şanlısoy...:asigim:
super bır ses ve yorum...sengözlerimebaksanab

ogunum sanlısoyum :)))tesekkurler ...PENTAGRAMcılarıda görmek isteriz aramızda :)

arkadaşlar:sm_cool: önerdiğim klip hakkında ne düşünüyorsunuz :uhm:CADIARZUbeğendiniz mi :teytey::içelim:merak ettim :sm_cool:hadi hemen bana yazın:kahve:

slmmmmmmmmm
bende rock hastasıyım.bende burdayım...

bir ben anlar severim gözlerinden öperim
altındaki arabayı sat sonra görüşşelim...

haykoyu cok seviyorumm.hastayım ona.bu arada ben pentegramıda dinliyorum..üç nokta bir.dorian.cilekeş.110.cem adrian. zakkum. vega..aydilge. kreş. kafein.......................falannnn

seytan bunun neresinde....

haykoyu cok seviyorumm.hastayım ona.bu arada ben pentegramıda dinliyorum..üç nokta bir.dorian.cilekeş.110.cem adrian. zakkum. vega..aydilge. kreş. kafein.......................falannnn

seytan bunun neresinde....

canım hepsini severek takip ediyorum :dance:
sana bir grup tavsiye edeyim grup sokak
albüm tanıtımları kısmında biraz tanıtmaya çalıştım ben hastasıyım grubun sıkı takipçisiyim iyidirler sahne performansları süper:sm_cool::dance::teytey:

cem adrian adini duydunuz mu?ben boyle bir sessss duyamdim kadin desen kadin diil erkek desen erkek diil .mukemmel bir ses sizi alip baska yerlere goturuyor.ozellikle de BANA OZEL ve BEN BU SARKIYI SANA YAZDIMdinlemenizi siddetle oneriyorum

yabanci rock sewenler var mi aranizda? blind guardian,pantera gibi

cem adrian adini duydunuz mu?ben boyle bir sessss duyamdim kadin desen kadin diil erkek desen erkek diil .mukemmel bir ses sizi alip baska yerlere goturuyor.ozellikle de BANA OZEL ve BEN BU SARKIYI SANA YAZDIMdinlemenizi siddetle oneriyorum

yabanci rock sewenler var mi aranizda? blind guardian,pantera gibi

cem adrian değişik bir sese daha doğrusu yeteneğe sahip biri albümü arşivimde mevcuta.s
yabancı rockta dinlerim benim favorim anatema :sm_cool::teytey:
alter bridge,nirvana,iron maiden, scorpions,muse,sod ve böyle gider :sm_cool::dance:
panteraya gelince eşim çok sever hatta yeni tanıştığımızda pantera yazılı bir montu vardı hep onu giyerdisırnaşık şey:sm_cool::asigim:

kızlaar bende burdayıııım :dance: ben daha çok ""PuNkRoCk"" dinliyorum favori grubum greenday ve blink-182 dir özellikle greenday in solis ti bille joe ve bateristi tre cool un hayranıyım :eek: :eek: Türkrockdan da hayko favorim sengözlerimebaksanab

kızlaar bende burdayıııım :dance: ben daha çok ""PuNkRoCk"" dinliyorum favori grubum greenday ve blink-182 dir özellikle greenday in solis ti bille joe ve bateristi tre cool un hayranıyım :eek: :eek: Türkrockdan da hayko favorim sengözlerimebaksanab

sende hoşgeldin :sm_cool::teytey::içelim:

X