Saç Rengi ve Saç Boyama Röflem yumurta sarısı olduu. Lütfen yardım :(

Erosion

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2015
29
5
33
Yıllardır föfle yaptıran ben ilk kez röflem bu kadar iğrenç berbat oldu. Öncelerde saçlarımı çok güzel yapan kuaförüme bişeler oldu. Geçen sefer beceriksiz saçlarımı yakmıştı. Her seferinde platin yap dememe rağmen sıcak tonlarda altın rengine yakın yapıyordu bişe demedim. 2 gün önce başka kuaförlere güvenemeyeceğim için yine ona gideyim dedim. Saçlarımı yakma bu sefer dedim. Neyse yıkadı fönledi bi baktım saçlarm yumurta sarısı. Off kafayı yiycem kızlar yaa. Bana platin röfleden başka renk güzel olmuyo. Grimsi gümüş platin güzwl oluyor. Bu hadsiz gitti bildiğin altın sarısı röfle yaptı. Dün bide bugün yıkadım saçımı hala aynı. Kızlar nolur yardım edin yarın bu sinirle gidip kavga edip cila falan mı attırsam yoksa düzelmesini mi beklesem. Nolur yardım edin. Yarın fotoğraf da çektirmem lazım üstelik bu halde nasıl çıkarım bilmiyorum :KK43: lütfen yardım....

Bir ay sonra toz açıcı ile aç sonrada fildişi ve küllü platini karstr yap turunculuklar yumurta sariliklar güzek tatli bir sari olur yoksada bir ay sonra koyulastrip sonraki bi ay sonrasnda tekrar röfle yaptrmaktan baska care yok. Buarada bu dedigimi ben yaptim tatli bi sariya dönmstü tabi herkesin sacnda farkli sonuclar ckabiliyor maalesef

Bir ay sonra toz açıcı ile aç sonrada fildişi ve küllü platini karstr yap turunculuklar yumurta sariliklar güzek tatli bir sari olur yoksada bir ay sonra koyulastrip sonraki bi ay sonrasnda tekrar röfle yaptrmaktan baska care yok. Buarada bu dedigimi ben yaptim tatli bi sariya dönmstü tabi herkesin sacnda farkli sonuclar ckabiliyor maalesef
canım bu dediklerini yapamam ama... çünkü saçlarım 6 ay önce yanmıştı ve daha yeni yeni toparlanıyor. röfleden sonra botoks yaptırdım hatta. şimdi saçımı takrar açıp bu işlemi yaparsam dibinden kopar hepsi. ben cila yaptrsam mı yoksa 1 hafta falan beklesem mi diye düşünüyorum :KK43:

çeyrek tüp igora 8.1 ( veya daha açık istiyorsan 9.1) ile,
oksidanı da aynı ölçüde koyup,
karışıma yaklaşık 1 çay bardağı su eklersen
(ve bulabilirsen bir çay kaşığı da igora 0.22 koyarsan)
kendin de evde cila yapabilirsin. cila yaptığında röflenin dışındaki saçlar daha az etkilenmiş olur hepsi aynı renge dönmez.

cok daha kolayi var. silver sampuan al. schwarskorpf un var mesela arat nette 30 tl fiyati. 3 yikamaya duzelir ya da gidip mor sampuanla yikat kuaforde

cok daha kolayi var. silver sampuan al. schwarskorpf un var mesela arat nette 30 tl fiyati. 3 yikamaya duzelir ya da gidip mor sampuanla yikat kuaforde
Canım çok teşekkür ederim. Dediğin şampuana mutlaka bakıcam. Bu arada geçenlerde büyük bir kuaföre gittim sordum o da mor şampuanla yıkayalım dedi. Ama bana pek işe yarar gibi gelmedi. Tek yıkamada işe yarıyor mu gerçekten mor şampuan bilemedim.

valla aynı dertten muzdaripiz , her zaman gittiğim kuaföre ilk defa boya yaptırmak istedim güvendigim için , dipler koyu uçlara dogru beyaza kaçık bir sarı ile elimde istedigim tonda bir renk ile gitmeme rağmen , beni civciv sarısıı yaptıı ve sinirden patlıyorumm :sinirli::sinirli::sinirli: şimdide kaliteli bir kuaför bakıyorum 400 500 fiyat söyluyorlar bilmiyorum çingen gibi oldum yaaa :mad::mad:

X