Saç Rengi ve Saç Boyama röflemi kapatmam için yardom edin kızlarr

asu_de

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2012
424
1
kızlar konu açmıştım ama cvp alamadım röflemi kapatmak istiyorum..diplerden 5 cm koyu kahve kendi saçım çıktı..
alttaki boyayı alıp boyasam sorun çıkar mı yeşerme gibi falan..yardım edin lütfenn bu röfleden kurtulmam lazım :'(Eki Görüntüle 351308

Son düzenleme:
tam olarak elde etmek istediğin saç rengi buysa, ışıltılı kumral gibi görünüyor, röfleyi kapatması zor olur, 2-3 yıkamayla akar gider, loreal zaten o kadar da iyi bir boya değil, farklı bir marka ile ve 7. numaralı tonlara boyaman daha iyi olur yıkadıkça fazla açılma da olmaz.

tam olarak elde etmek istediğin saç rengi buysa, ışıltılı kumral gibi görünüyor, röfleyi kapatması zor olur, 2-3 yıkamayla akar gider, loreal zaten o kadar da iyi bir boya değil, farklı bir marka ile ve 7. numaralı tonlara boyaman daha iyi olur yıkadıkça fazla açılma da olmaz.

ilk kez kendim boyayacağım o yüzden numaralardan falan pek anlamıyorum :'( siz hangi marka önerirsiniz..

mesela alix 7.31 kumral dore küllü olabilir, $45626755_tn30_0.jpg

küllü tonlar saça yeşillik verir hele ki röfleye...bence bi anda cok koyu bir renk tercih etme canım insanın psikoloji bozuluyor röfleden dönüşte... 7-8 numaralar arası kullan birde kutuda begendiginden 1 ton acık renk al kutuda sapsarı görunen insanın sacını siyaha yakın yapabiliyor..

röfleyi kapatmak için dogru rengi almışşın. çünkü sarıyı irize(mor) nötrler. aldıgın boyada irize koyu kumral. ama her ihtimale karşı içine çok az kırmızı koyarsan daha ıyı sonuç alırsın.

röfleyi kapatmak için dogru rengi almışşın. çünkü sarıyı irize(mor) nötrler. aldıgın boyada irize koyu kumral. ama her ihtimale karşı içine çok az kırmızı koyarsan daha ıyı sonuç alırsın.

o boyayı almadım henüz ama almayı düşünüyorum

Benim röflelerim oriyel röflesiydi çok zor kapandı dicem ama hala kapanmadı aralardan sarılar çıkıyor röfleyi kapatmak ölümmüş vallahiii

Benim röflelerim oriyel röflesiydi çok zor kapandı dicem ama hala kapanmadı aralardan sarılar çıkıyor röfleyi kapatmak ölümmüş vallahiii

bende röfleyi kapatmaktan vazgeçmek üzereyim sanırım
bugün röfleli kızlar gördüm imrendim
off keşke hiç boya işine bulaşmasaydım kendi doğal rengimle kalsaydım :KK14:

X