Elektronik Ev Aletleri Roidmi eve plus

Bence bu süpürgenin artı yanlarından biri parçalarının uygun fiyatlı olması diğer markalardaki gibi parçasına süpürge kadar para ödemicek olmak çok iyi

Bence bu süpürgenin artı yanlarından biri parçalarının uygun fiyatlı olması diğer markalardaki gibi parçasına süpürge kadar para ödemicek olmak çok iyi
Evet eltimde başka bi markanınki var unuttum şimdi hangisi olduğunu dediğin gibi parçalarına süpürge kadar para ödedi

Arkadaşlar peki 1. Nesil denilen sadece süpüren haritalama yapmayan robot süpürgeleri kullananlar tavsiye eder misiniz? Oda oda süpürttürmekte çok sıkıntı yaşıyor musunuz?

Benimde kedim var robot süpürge almak çok doğru bi karar oldu bizim ev için bizdede roidmi var haritalamada halıda farklı zeminde falan sıkıntı çıkarmıyo gerçekden
evde hayvan varsa zaten robot süpürge kullanmak şart yoksa ya sürekli temizlik yapmak gerekiyo ya da her yerin tüy olmasına alışmak 😂

evde hayvan varsa zaten robot süpürge kullanmak şart yoksa ya sürekli temizlik yapmak gerekiyo ya da her yerin tüy olmasına alışmak 😂
Benimde evde köpeğim var golden olduğu için çok tüy döküyo almayı düşünüyodum ama aklımda soru işaretleri vardı yazılanları okuyunca netleşti ben de alcam 😅

Benim eşimin ablası aldı bu süpürgeden temizliğe ayırdığım zamanı çocuklarıma ayırıyorum evimde hep temiz kalıyo diyo para biriktiriyorum ben de alcam valla

bu süpürgenin toz haznesini kendisi boşaltması olayı çok iyi ya diğer markalarda duymadım hiç bu özelliği

merhaba yerleri silmeyi nasıl yapıyor acaba açık alanları mı siliyor yoksa halıları kaldırınca mı silmeye başlıyor hiç bilmediğim için soruyorum

Ben yakın bir zamanda aldım, çokk memnunum. Her evde olması gereken bir ürün olacak zamanla. Almadığım her güne pişman oldum. Büyük rahatlık, öven az övmüş! Hiç zaman kaybetmeyin alın, aldırın... Şarj harika, çekim gücü piyasada en iyi olan birkaç süpürgeden biri. Lütfen geç kalmayın

X