Elektrikli Süpürgeler Roidmi süpürge

Merhaba. benım toza karsı sanırım alerjim var burnum sureklı kasınıyor hapusuyorum tuy toz gordugum an. Kablolu supurgem hıc ıyı degıl her gun evı supurmeme ragmen toz oldugu ıcın dıyorum bunu. Sız kac gunde bır supuruyorsunuz roidmi ile.
Ben 2 günde bir süpürüyorum benim ve eşimin saçları çok dökülüyo o yüzden sık sık süpürmem gerekiyo her seferindede baya toz çıkıyo hazneden gerçekten o tozu gözle görmek mümkün değil iyi bi süpürge alırsanız o hapşırma durumundan baya rahatlarsınız eşimde aynıydı çok rahatsız olurdu roidmi çok rahatlattı bizi bütçe ayırabiliyosanız ayırıp alın verdiğiniz paraya değiyo kesinlikle

Xiaomi trouver v 11 var bende de yeni aldım 15 gün oldu 13 aylık ikizlerim var kablolu süpürge açtırmıyorlardı evde resmen şarjlı süpürge elim ayağım oldu çok memnunum . Fiyatına göre performansı oldukça iyi .

Bende Roidmi Eve modeli robot süpürge var.
Çok memnunum, süpürüp mop da yapıyor. Eşyalarınız yerden yüksekse ve halınız az ise tavsiye ederim.
Evinizi de toplu tutmuş oluyorsunuz robot çalışacağı için.

Merhaba bende viomi pro2 kullanıyorum , 3 haznesi var silme , silme +süpürme, süpürme diye.. inanılmaz memnunum evim 220 mtkare tek seferde şarjı yetmiyor ama şarj olması da uzun sürmüyor ki her odayı her gün süpürtmüyorum. Çocuklu ailelerde bence kesinlikle olmalı.. kendinize yapacağınız en büyük yatırım robot süpürge fikrimce..

Nasıl okadar uzun sürüyo 😦 sana ozaman robot süpürge lazım hem yorulmazsın hep dip köşe girer her yere 😄
Robot süpürge hoş guzel ama benim hiç isime yaramaz ki hem halılarım kalın benim.hem temizliği kendim yapmazsam rahat edemem evi süpürünce koltuklarin üstü tv masalar onlarin tozunu dolaplari kiyafetlerin bile tozunu bile alabiliyorum. Robot süpürge mi cıks

Roidmi marka süpürge kullanan var mı ? Evimde iki kedim var doğal olarak çok tüy oluyo hep temiz tutmam gerekiyo ama bendeki süpürge yeterli gelmiyo artık roidmide de farklı farklı başlıklar var,bu marka süpürge alıpta kullananlar tecrübelerini yazabilir mi?
Ben arnıca teala buyuk boy aldm mükemmel gucu var tavsiye ederm

Roidmi marka süpürge kullanan var mı ? Evimde iki kedim var doğal olarak çok tüy oluyo hep temiz tutmam gerekiyo ama bendeki süpürge yeterli gelmiyo artık roidmide de farklı farklı başlıklar var,bu marka süpürge alıpta kullananlar tecrübelerini yazabilir mi?
Tavsiye üzerine aldım ben roidmi süpürgemi bende toza karşı hassasiyet var çocuğumda astım hastası roidmi x20yi aldıktan sonra evdeki hava temizlendi resmen alıcaksan durma al hiç pişman edicek bi marka değil çektiği tozu arkadan vermiyo 6lı filtremelesi olduğu için temiz havayı veriyo ben çok memnunum süpürgemden

Xiaomi ürünlerinden uzak durunda ne alırsanız alın.... Bakın ürün yelpazesi ayırmıyorum, süpürgesi, telefonu, araç içi kamerası hepsi kalitesiz, teknik destek yok, distribütör diye bir kavram hiç yok. Servis yok bir kere servis X'den ürünü aldınız onun servisi yoksa Y distribütör asla üründeki sorunla ilgilenmiyor. Markanın 50 tane distribütörü var yani özetle neresinden tutsanız elinizde kalıyor.
Kazen internette araştırınca roidmi xiaominin ürünü diye çıkıyo ama ben müşteri hizmetlerinde sordum o bilgi doğru değil roidmi bağımsız bi marka xiaomiden

Kazen internette araştırınca roidmi xiaominin ürünü diye çıkıyo ama ben müşteri hizmetlerinde sordum o bilgi doğru değil roidmi bağımsız bi marka xiaomiden
Evet bende oyle sanıyodum ama degilmis, roidminin urunleri baya iyi bende hem robot supurgesi var hem normal suprge ,ev buyuk olduğu icin yetisemedigim yerde robot supurgeyi calistiriyorum disardayken ,uygulamasi da gayet kolay evde olmadan kontrol ediyorum rahatlikla supurgesindende cok memnunum urunleri cok kaliteli gerckten

Bende roidmi z1air var çok memnunum özellikleri ve performansı gerçekten güzel ve çok hafif süpürge hiç el kol ağrıtmıyo ve müşteri hizmetleri effsane inanılmaz güzel ilgileniyolar müşterileriyle :super:
bende de z1 air var hafifliğini bende çok seviyorum eski süpürgem kollarımı çok ağrıtıyodu bu süpürge ilaç gibi geldi yorulmadan saatlerce süpürürüm 😂

S1 spaciel kullanıyorum.çok pratik güzel çekiyor büyük süpürgemi neredeyse kullanmıyorum artık.temmuz ayında aldım fakat başlık kısmında problem yaşayınca servise göndermek zorunda kaldım.servisten ne derece memnun kalıcam inanın merakla bekliyorum umarım sıkıntı yaşamam zira en çok kafama takılan servis konusuydu çünkü daha çok yeni bir marka..açıkçası günlük kırıntı vs temizler düşüncesiyle almıştım eğer bu kadar işime yarayacağını genel temizlikte bile kullanabileceğimi bilseydim tercihim dyson olurdu.

Evde kedi varsa roidmi çok iyi seçenek olur farklı başlıkları var vakum gücü de iyi ben süpürgemle ilgili soru sormak için müşteri hizmetlerini aradım hem kolay ulaşılıyo hemde çok yardımcı oluyolar o benim baya hoşuma gitmişti çoğu markada satış sonrası destek bu kadar iyi değil

Roidmi iyi bi marka bende var çok memnunum süpürgemden filtreleme sistemi çok gelişmiş 6lı filtreleme yapıyo çektiği pisliği filtreleyip temiz hava olarak veriyo sağlık açısından çok önemli bi özellik farkında olmadan tozlu havayı soluyoruz çünkü filtreleme iyi olmadığı zaman

Müşterilerine çok özen gösteren bi marka ben süpürgemi aldıktan sonra aradılar beni memnunmusunuz bir sorun var mı diye benimde anlamadığım bi iki özellik vardı süpürgede onları sordum baya yardımcı oluyolar bide 5 yıl motor garantileri var ve yedek parçalarına ulaşmak da kolay tavsiye ederim yani alıcaksan 👍🏻👍🏻👍🏻

Bende Roidmi Eve modeli robot süpürge var.
Çok memnunum, süpürüp mop da yapıyor. Eşyalarınız yerden yüksekse ve halınız az ise tavsiye ederim.
Evinizi de toplu tutmuş oluyorsunuz robot çalışacağı için.
Merhaba ben de aldım . Fakat navigasyonuyla pek anlaşamadık. Yerde çamaşırlık olunca duvara doğru gidip kafasını vuruyo😀 kaç kere gidip kurtardım. Yerde hiç bişey olmaması mı gerekiyor. Süz nasıl yapıyorsunuz

Robot süpürge dikey şarjlı süpürge mi
Bende bunda karasız kaldim
Yeni bebeğim oldu
Seneye nasipse istiyorum oda yürüme zamanları başlar
Hangisi avantajlı acaba
Birde fiyatları değişken
Kaç araliginda alsak işimizi görür ki
Çocuk olduğu zaman robot süpürge baya kurtarıcı oluyo bence bende roidminin eve plusı var elim ayağım oldu evde dip köşe her yere giriyo toz haznesi dolduğu zaman kendi boşaltıyo istasyonuna zahmetsiz uğraştırmıyo insanı çok memnunum aklınızda varsa almak şans verin bence

sı mı gerekiyor. Süz nasıl y

Evi toplu bırakıp öyle çıkıyorum, Çamaşırlığınız hep sabit duruyorsa olduğu yere "süpürme/moplama yapma" diye işaretleme yapın. Çamaşırlığın demirlerine tırmanıyor orda zaman harcıyor baya. Ben o yüzden çamaşırlık kurmadan sonra/önce süpürüyorum.
Birde çarpmamasını istiyorsanız Robot Süpürge Kurulumu / Çarpışma Önleyici Radar ı etkinleştirin. Ben o seçeneği etkinleştirmiyorum duvar diplerini vs güzelce yaklaşsın diye.

Çocuk olduğu zaman robot süpürge baya kurtarıcı oluyo bence bende roidminin eve plusı var elim ayağım oldu evde dip köşe her yere giriyo toz haznesi dolduğu zaman kendi boşaltıyo istasyonuna zahmetsiz uğraştırmıyo insanı çok memnunum aklınızda varsa almak şans verin bence
Kaça aldiniz

X