Elektrikli Süpürgeler Roidmi süpürge

Roidmi marka süpürge kullanan var mı ? Evimde iki kedim var doğal olarak çok tüy oluyo hep temiz tutmam gerekiyo ama bendeki süpürge yeterli gelmiyo artık roidmide de farklı farklı başlıklar var,bu marka süpürge alıpta kullananlar tecrübelerini yazabilir mi?
X30 pro kullanıyorum sesi beni rahatsız etmeyen bi süpürge buldum sonunda,o süpürge seni başımı şişiriyodu ama bu süpürgemin sesi hiç rahatsız etmiyo 🥰 ben özelliklerini ve farklı başlıklarının olmasını çok seviyorum koltuklarımı düzenli süpürürüm iki haftada bir yatakları süpürürüm çokca toz çıkıyo zaten arabayı bile temizlediğim başlığı var çok yönlü iyi bir süpürge 💃🏻💃🏻💃🏻

Roidmi marka süpürge kullanan var mı ? Evimde iki kedim var doğal olarak çok tüy oluyo hep temiz tutmam gerekiyo ama bendeki süpürge yeterli gelmiyo artık roidmide de farklı farklı başlıklar var,bu marka süpürge alıpta kullananlar tecrübelerini yazabilir mi?
Ben çok araştırarak aldım roidmi süpürgemi x20 var bende performansı çok iyi emiş gücü,hafifliği,ek aparatları çok kullanışlı.Ben turbo modu kullanmaya bile gerek kalmadan kullanıyorum aylardır normal modda bile temizliği harika,gerçekten başta fiyatı biraz fazla gelsede sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum.:KK9:

Evi toplu bırakıp öyle çıkıyorum, Çamaşırlığınız hep sabit duruyorsa olduğu yere "süpürme/moplama yapma" diye işaretleme yapın. Çamaşırlığın demirlerine tırmanıyor orda zaman harcıyor baya. Ben o yüzden çamaşırlık kurmadan sonra/önce süpürüyorum.
Birde çarpmamasını istiyorsanız Robot Süpürge Kurulumu / Çarpışma Önleyici Radar ı etkinleştirin. Ben o seçeneği etkinleştirmiyorum duvar diplerini vs güzelce yaklaşsın diye.
Sizin dediğiniz gibi çamaşırlığı kaldırmak daha mantıklı. Gerçekten çok zaman harcıyor orda. Teşekkür ederim

Benim evimde kedi yok , yerleri kendisi süpüren yuvarlak robot süpürge faydalı olmaz mı ?

Benim evimde kedi yok , yerleri kendisi süpüren yuvarlak robot süpürge faydalı olmaz mı ?
Evet robot süpürgede olabilir ama yinede eve iyi bi dikey süpürge gerekiyo normal süpürgemi değiştiriyim sonra robot süpürgede istiyorum robot da evde yokken çalıştırırım ne güzel olur valla

Ben çok araştırarak aldım roidmi süpürgemi x20 var bende performansı çok iyi emiş gücü,hafifliği,ek aparatları çok kullanışlı.Ben turbo modu kullanmaya bile gerek kalmadan kullanıyorum aylardır normal modda bile temizliği harika,gerçekten başta fiyatı biraz fazla gelsede sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum.:KK9:
Halıların üstünde de iyimi ek aparatları nasıl kullanıyosunuz?

Halıların üstünde de iyimi ek aparatları nasıl kullanıyosunuz?
Halılardaki saçları tozları iyi çekiyo bi tane çok tüylü saç kir toplayan halım var bi tek onda turbo modu açıyorum onun dışında normal mod yeterli oluyo ek aparatlarında da koltuk ve yatak başlığı var toz alma aparatı var bid telefona uygulamayı indirdiğinde de toz torba doluluğunu filtre değiştirme zamanı gibi şeyleri görebiliyosun

Halılardaki saçları tozları iyi çekiyo bi tane çok tüylü saç kir toplayan halım var bi tek onda turbo modu açıyorum onun dışında normal mod yeterli oluyo ek aparatlarında da koltuk ve yatak başlığı var toz alma aparatı var bid telefona uygulamayı indirdiğinde de toz torba doluluğunu filtre değiştirme zamanı gibi şeyleri görebiliyosun
Uygulamayı bilmiyodum ben takip edebilmek için iyi olur o teşekkür ederimm alıcam sanırım roidmiyi gerçekten çok memnun olan var 🙏🏻

Evet robot süpürgede olabilir ama yinede eve iyi bi dikey süpürge gerekiyo normal süpürgemi değiştiriyim sonra robot süpürgede istiyorum robot da evde yokken çalıştırırım ne güzel olur valla
Robot süpürge evin kahramanı oluyo resmen ya eve plus var evimde o da roidminin gerçekten efsane bi robot, silme süpürme yapıyo topladığı tozu kendi boşaltıyo,süpürme süresi güzel zahmetsiz oluyo ben çok seviyorum

Robot süpürge evin kahramanı oluyo resmen ya eve plus var evimde o da roidminin gerçekten efsane bi robot, silme süpürme yapıyo topladığı tozu kendi boşaltıyo,süpürme süresi güzel zahmetsiz oluyo ben çok seviyorum
İstiyorum almayı bende ama önce dikey süpürge istiyorum çünkü biz evdeyken robot süpürge çalıştırılmı bilemedim sesi falan rahatsız eder gibi geliyo:KK64::KK64:

İstiyorum almayı bende ama önce dikey süpürge istiyorum çünkü biz evdeyken robot süpürge çalıştırılmı bilemedim sesi falan rahatsız eder gibi geliyo:KK64::KK64:
Sesi öyle kafa şişiricek kadar çıkmıyoki evdeykende çalıştırırsın her türlü yine de öyle takıntılıysan sese oturmadığın odalarda çalıştırırsın haritalamayı iyi yapıyo telefodan komut verirsin gider başka odada çalışır valla çok güzel ben bayılıyorum böyle pratik aletlere

Sesi öyle kafa şişiricek kadar çıkmıyoki evdeykende çalıştırırsın her türlü yine de öyle takıntılıysan sese oturmadığın odalarda çalıştırırsın haritalamayı iyi yapıyo telefodan komut verirsin gider başka odada çalışır valla çok güzel ben bayılıyorum böyle pratik aletlere
Sesi kısıksa rahatsız etmez aslında ama sürekli çalışıcak ya gözüm takılır ona dediğinizde mantıklı ama diğer odaları temizletirim ben olduğum odada işlerimi yaparken zamandan da tasarruf sağlarım :)

Sesi kısıksa rahatsız etmez aslında ama sürekli çalışıcak ya gözüm takılır ona dediğinizde mantıklı ama diğer odaları temizletirim ben olduğum odada işlerimi yaparken zamandan da tasarruf sağlarım :)
Tabi canım insana baya zaman kazandırıyo ve muadillerine göre en iyisi bence roidmi eve plus gerçekten 👍🏻

Hiç tereddüt etme al canım ben çok memnunum toz haznesi geniş tozu boşaltırkende hiç temas etmeden boşaltabiliyosun farklı fiyatlarda modelleri var zaten bütçene hangisi uygunsa onu alırsın ben performansını beğeniyorum

Hem hafif hem kaliteli ömürlük bi süpürge 🤌🤌 gayet memnunum almayı düşünüyosanız alın sorun yaşamazsınız

İyi almışım diyorum roidmi süpürgemi çok çok güzel tasarımı güzel, hiç ağır değil kolu yormuyo akar toz pislik ne varsa temizliyo ve en önemlisi dışarı pis hava vermiyo bu toza hassasiyeti olanlar için mükemmel bi özellik 👏🙌

Sağlık açısından müthiş bir süpürgeleri var hem dışarı pis hava vermiyo altılı hepa filtrelemesi olduğu için hemde akarlara kadar temizliyo eski süpürgemle arasındaki farkı çok net anlayabiliyorum..

X