romantizim

sdx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
9
0
kocamın birazda olsa romantik olmasını istiyorum bunu nasıl sağlayabilirim bir fikri olan varmı şimdiden teşekkürler

Zeos

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
910
5
38
ışıkları kapat ve arkadan güzel bi fon müzigi koy dansa kaldır.belki bu hoşuna gider ve devamı gelir.

Buk@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
193
0
37
aşk mesajları at telefonuna.. Ya dyerimsenibena yüzüne söyle.. erkekler genelde anlamıyor..

Calma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
862
3
yok yaav romantik değilse sen onu romantik yapamassın kii sadece sen romantik olursun

gxuxlse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2007
592
0
Güzelim adamın içinde yoksa napsan da romantik yapamazsın ,yapsada numara yapmış olur:çok üzgünüm:Yok kendisi nadir de olsa yapıyorsa yapabileceğin şeyler çokk mesela dışarda yada evde sürpriz romantik bir akşam yemeği hazırlayabilirsin,tlf anlamlı hoş msj atabilirsin,mail atabilirsin..... sırnaşık şey

emcan01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.652
19
48
öncelikle eşinin içinde romatiklik varmı ona bak.mesela benim eşime ne yaparsan yap,adam anlamıyor.

burbuk

Guru
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
6.614
11.296
kelin ilacı olsa başına sürermiş be güzelim romantizm kimmm biz kimmmm, yok yok olmıcak bu böyle ben en iyisi boşayayım bu kocayı :)))))))))

beyaz galincik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
5
0
38
sdx cim güzel akşam yemeği hazırla mum ışığında yemek yiyin sevdiğiniz güzel müzik de eşlik etsin size aynı zamanda sende seksi elbiseni giy.güzel sözcükler söyle öp.gerisinede sen birşeyler kat ve yap buda işe yaramazsa düşünürüz bişeyler unutma her erkek romantiktir gerkirse konuş eşinle çözebilirsin ben konuştum ve çözdük her akşam açık seksi elbiseyle karşıla eşini makyajınıyap her gün ilgi göster ama muhakkak konuş eşinle iyi akşamlar.

sdx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
9
0
arkadaşlar teşekkür ederim söylediklerinizi deneyeceğim bana şans dileyin

27Eylul

RABBİM SENDEN İSTİYORUM
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
599
0
ahh ahhh valla ne desek boşş benimkide benden daha beter romantik hiç ölçüsü yokmu bunların yaa.

pelinsu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2007
33
5
sdx cim güzel akşam yemeği hazırla mum ışığında yemek yiyin sevdiğiniz güzel müzik de eşlik etsin size aynı zamanda sende seksi elbiseni giy.güzel sözcükler söyle öp.gerisinede sen birşeyler kat ve yap buda işe yaramazsa düşünürüz bişeyler unutma her erkek romantiktir gerkirse konuş eşinle çözebilirsin ben konuştum ve çözdük her akşam açık seksi elbiseyle karşıla eşini makyajınıyap her gün ilgi göster ama muhakkak konuş eşinle iyi akşamlar.

sevgılı arkadasım her erkek romantıktır lafına takıldımmm kusura bakma ama romantızmın ne oldugunu bılmeyen erkek o kadar cokkı bır kadın olarak sen aslında erkeklerın romantık oldugunu ama kadınların o romantızmı ortaya cıkrtması gerektıgını dusunuyorsun anlasılan ama ben buna katılmıyorum ve dıyorum kı ELMA AGACINDA ARMUT YETISMEZ ruhta olmayan romantızmde sonradan kazanılmaz:kahve::kahve:

begim

Guru
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
579
1
Romantiklik sonradan oluşan birşey değil.Adamın ruhunda yoksa kendini de parçalasan olmuyor.