romantizim

sdx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
9
0
kocamın birazda olsa romantik olmasını istiyorum bunu nasıl sağlayabilirim bir fikri olan varmı şimdiden teşekkürler

ışıkları kapat ve arkadan güzel bi fon müzigi koy dansa kaldır.belki bu hoşuna gider ve devamı gelir.

aşk mesajları at telefonuna.. Ya dyerimsenibena yüzüne söyle.. erkekler genelde anlamıyor..

yok yaav romantik değilse sen onu romantik yapamassın kii sadece sen romantik olursun

Güzelim adamın içinde yoksa napsan da romantik yapamazsın ,yapsada numara yapmış olur:çok üzgünüm:Yok kendisi nadir de olsa yapıyorsa yapabileceğin şeyler çokk mesela dışarda yada evde sürpriz romantik bir akşam yemeği hazırlayabilirsin,tlf anlamlı hoş msj atabilirsin,mail atabilirsin..... sırnaşık şey

öncelikle eşinin içinde romatiklik varmı ona bak.mesela benim eşime ne yaparsan yap,adam anlamıyor.

kelin ilacı olsa başına sürermiş be güzelim romantizm kimmm biz kimmmm, yok yok olmıcak bu böyle ben en iyisi boşayayım bu kocayı :)))))))))

sdx cim güzel akşam yemeği hazırla mum ışığında yemek yiyin sevdiğiniz güzel müzik de eşlik etsin size aynı zamanda sende seksi elbiseni giy.güzel sözcükler söyle öp.gerisinede sen birşeyler kat ve yap buda işe yaramazsa düşünürüz bişeyler unutma her erkek romantiktir gerkirse konuş eşinle çözebilirsin ben konuştum ve çözdük her akşam açık seksi elbiseyle karşıla eşini makyajınıyap her gün ilgi göster ama muhakkak konuş eşinle iyi akşamlar.

arkadaşlar teşekkür ederim söylediklerinizi deneyeceğim bana şans dileyin

ahh ahhh valla ne desek boşş benimkide benden daha beter romantik hiç ölçüsü yokmu bunların yaa.

sdx cim güzel akşam yemeği hazırla mum ışığında yemek yiyin sevdiğiniz güzel müzik de eşlik etsin size aynı zamanda sende seksi elbiseni giy.güzel sözcükler söyle öp.gerisinede sen birşeyler kat ve yap buda işe yaramazsa düşünürüz bişeyler unutma her erkek romantiktir gerkirse konuş eşinle çözebilirsin ben konuştum ve çözdük her akşam açık seksi elbiseyle karşıla eşini makyajınıyap her gün ilgi göster ama muhakkak konuş eşinle iyi akşamlar.

sevgılı arkadasım her erkek romantıktır lafına takıldımmm kusura bakma ama romantızmın ne oldugunu bılmeyen erkek o kadar cokkı bır kadın olarak sen aslında erkeklerın romantık oldugunu ama kadınların o romantızmı ortaya cıkrtması gerektıgını dusunuyorsun anlasılan ama ben buna katılmıyorum ve dıyorum kı ELMA AGACINDA ARMUT YETISMEZ ruhta olmayan romantızmde sonradan kazanılmaz:kahve::kahve:

Romantiklik sonradan oluşan birşey değil.Adamın ruhunda yoksa kendini de parçalasan olmuyor.

romantiklik ruhunda olmadımı olmuyo canım bea
bi arkadaşım çeyizine yemek takımı aldı sevgilisine sölemiş
insan cnm ilerde beraber kullanırız fln gibilerden bişiler söler dimi
adam "sana bi de koca buldukmu tamamdır " demiş :)

kızlar ben yapıyorum adam oan pek bı romantık mumlar felan ama mumlar bıtıp sbah oldumu aynı kabasakal orta cıkıyor

canım ben romantık yapamadıysam kımse yapamaz heralde ben 3 yıllık evlıyım 2 yılda baraberdık 5yıl evlenınce neler yapmadım cıkarken 5.000 tane msj yazdım hatıra dıye adam daha 1 kere acıp okumadı evlendım her gece bas ucuna ask sozlerı sıırler yazdım evın butun yerlerını ask notlarıyla doldurdum hedıyelermı almadım suprızlermı yapmadım her gun suslendım gıyındım gunde yaklasık 30tane msj atıodum ama adam yıne aynı bazen kendınede soluyorum resmen odun gıbısın dıorum tamam eskıye nazaran bıraz daha ıyı ama genelınde yıne aynı ben asırı romantık ve duygusalım bende eskısı kadar yapmıyorum artık zaten bebegımde var o kadar vaktım olmuyo kısacası adamın ıcınde olucak

ben gerçek romantik bile görsem.bu numara yapıyor derim.hiç inancım yok belki ilk bir iki ay romantik oluyorlar ama sonra araki bulasın.bence romantizm olmadan yaşamaya alışmak lazım.çok da zor değil be yaw

X