Ruh hastası erkek iş arkadaşlarım

neysemn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2024
5
1
27
Yükselme şansı olan bir işte çalışıyorum. İşimi seviyorum ama bazı insanlar bana huzur vermiyo dün işte yanımda gay olduğunu düşündüğüm bir arkadaşım vardı bana evliliğin nasıl gittiğini sordu. Diğer erkek çalışanlar o gay olduğunu düşündüğüm kişiye aile birliği kalmamış falan gibisine şeyler söyledi ben bunu çok kafaya taktım benim onunla yakın olduğum imasında bulunmaları bile beni çileden çıkarmaya yetti ne yapabilirim?

Yükselme şansı olan bir işte çalışıyorum. İşimi seviyorum ama bazı insanlar bana huzur vermiyo dün işte yanımda gay olduğunu düşündüğüm bir arkadaşım vardı bana evliliğin nasıl gittiğini sordu. Diğer erkek çalışanlar o gay olduğunu düşündüğüm kişiye aile birliği kalmamış falan gibisine şeyler söyledi ben bunu çok kafaya taktım benim onunla yakın olduğum imasında bulunmaları bile beni çileden çıkarmaya yetti ne yapabilirim?
Soru cok uzun aciklayici bir durum bulamadim çünkü anlamadim 😀

senle muhabbet etmeye çalışmış olarak yorumladım. ama durduk yere böyle bir şey sorduysa özel hayatımla ilgili konuşmayı sevmiyorum ama bir sorunum yok diyerek sınırını çekebilirsin.

ne demek istiyosun diyerek açık açık sor sessizz görmesinler seni ki bir daha hadsizlik edemesinler
çok biliyo onlar çünkü

Öyle konuşanlar eşlerini aldatmak için fırsat kolluyordur ya da yapıyordur önce laf çarpar sonra nabız yoklarlar. Herkesi kendileri gibi sanıyorlar. Yıllardır erkek çoğunluklu iş yerinde çalışıyorum, sana tavsiyem özel hayatını kimseyle konuşma. Eşinle ilgili en küçük olumsuz yorum yapma, maalesef kıt beyinli erkekler eşini şikayet eden kadınları kolay av görüyorlar. Böyle laf çarpmaları hemen o sırada tersle kibarca, kendini açıklamaya çalışma. İş ortamında mümkünse ara sıra eşin seni almaya falan uğrasın. Tanışma imkanı varsa tesadüfen denk gelivermiş gibi iş arkadaşlarınla tanışsın ama çok yüz vermesin. Bir süre sonra kabullenirler evli barklı kadın olduğunu. Ben tüm çalışanların eşlerini de tanıyorum çoluğunu çocuğunu da inan bana şirkete bir gün kalkıp çıplak gelsem korkar gözlerini kapatırlar o derece sindirdim hepsini. Kolay gelsin.

X