Rus Kadınlarının Güzellik Sırları

Доброе утро arkadaşlar
Ruslar 35'ten sonra patates diyorsunuz ama şu da var ki Rus erkeği ortalama ölüm yaşı 55 ile dünya ortalamasının enn sonlarındaki ülkelerden. Yani kadın kendini salsa haklı bence :)
Ayrıca dünyanın her yerinde olduğu gibi Ruslarda da güzeli vaar, çirkini var. Erkek arkadaşım Rus. Otobüsten trenden resim attığında etrafı inceliyorum , neredeyse hepsi ortalama-sisman- kırmızı süratli mavi gözlü insanlar...
Bakım konusuna gelirsek
Kadınını bilmem Ama benim payıma düşen erkek oldukça bakımlı.
Bir seyehate giderken yüz temizleme suları,tonikler,nemlendirici kremler,göz altı kremleri, makyaj temizleme pamuğu, her sivilceye ayrı kremi falan yanında taşır. Tam bir süslü şirin :) yaşam ortalaması düşüklüğünden korktuğu ve cildinin kötüleşmesini istemediği için de sağlıklı beslenmeye özen gosterir.
İyi ki varlar ya, soğuk ülkenin soğuk insanları ben çok seviyorum ruslari :)

• Rus kadınların güzellik sırlarını merak eden bayanlar, Rusların pürüzsüz, beyaz tenli ve çok güzel olmalarının sırrı genlerinden gelmiyor. Porselen gibi pürüzsüz bir cilde sahip olan Rus kadınlarının güzellik sırları ve bu güzelliklerini korumak için uyguladıkları bakım yöntemleri.
  • Rus Kadınların Porselen Gibi Ciltlerinin Sırrı
  • Ruslar, güzelliklerini büyük ölçüde havyar tüketimine ve havyar özlü kremler kullanmalarına borçlular. Havyarın en büyük özelliği cildi tamir etmesidir bu sayede Rus bayanlar porselen ve bebeksi bir cilde kavuşuyorlar. Sizde haftada en az 1 kez havyar yiyerek ve geceleri havyar özlü kremlerle cildinizi bakım yaparak porselen gibi bir cilde kavuşabilirsiniz.

• Rusların Güzelliklerini Koruma Sırrı

• Somon balığını severek tüketirler. Somonun içinde yer alan ve DNA yapısını güçlendirici bir rol oynayan somon balığını tüketerek güzelliklerini koruyorlar. Aynı zamanda somon balıklarının sütlerinden elde edilen DNA ile ciltlerine özel bakım uygulayarak kırışıksız bir cilt elde ediyorlar.

• Rus Kadınların Güzel Vücutlarının Sırrı

• Hayatlarından şeker, tuz ve ekmek gibi besinleri çıkararak fazla yağ depolanmasını engelleyen Rus bayanların patates püresini sıklıkla tükettikleri bilinmektedir. Kullanımının abartılmaması gerekilen patates haşlaması ölçülü tüketildiğinde cilde iyi gelmektedir.

• Rus Kadınların Beyaz Teninin Sırrı

• Güneşe fazla maruz kalmayan Rus bayanlar bu sayede daha beyaz bir tene sahip oluyorlar. Özellikle soğuk iklimde yaşayan bu bayanlar soğuk havanın etkileri için çatlak kremi, havanın zararlı etkileri için ise peeling uygulamaları yapıyorlar.

• Rus Kadınların Güzellik Maskesi

• Bu maskeyi uygulamadan yeşil çay demleyin. Demlediğiniz yeşil çayı, pamuk toplarına uygulayarak cildinizi temizleyin.

• Gül yağı ( 1 yemek kaşığı )
  • Badem yağı ( 1 yemek kaşığı )
  • Çinko oksit krem ( 1 yemek kaşığı )
  • Hazırlanışı: Çinko oksit kremin üzerine badem ve gül yağını ilave edip karıştırın, hazırlanan karışımı cildinize masaj yaparak yedirin. Cildinize uyguladığınız maskeyi 15 dakika sonra soğuk su ile yıkayarak temizleyin. Cilt hücrelerinin hızla yenilenmesini sağlayan bu maske haftada 1 defa uygulanmalıdır
Havyar,somon vs vs. Bunlar bahane ruslarin güzellik geni çok baskın.neden afrikaliya rus demiyoruz yada neden ruslar gibi guzel ve bembeyaz degiller.
ikinci dunya savasi: 20 milyon kayip veren sovyetler birligi'nde kayiplarin cogu dogal olarak erkekti. sonucta erkek nufusu azaldi, erkeklerde cok sayidaki kadinlardan en guzellerini secip eşleşti, böylece cok güzel bir nesil çikti ortaya.
eğer ikinci dunya savasi etkili olduysa sovyetler birligi kadar kayip vermeyen iskandinav ulkelerindeki kadinlar niye o kadar guzel? sanirim cografya daha etkili bir faktör..

Arkadaşlar, youtube'da tam da bu konuya göre bir video izledim.

Karina, çok sempatik bir kadın bence. Hem kendisini hem de videolarını çok sevdim. :KK68:

İlginizi çekerse; videolarını önyargılı yaklaşmadan bir açıp izlemenizi tavsiye ederim.

Hepimizin faydalanacağı noktalar olabilir.

Dip not eklemek gerekirse; birinci video 11 ay öncesine ait.

Yani güncel olan videolarında türkçesi çok daha iyi. Karina'nın eşi türkmüş bu arada.

Türkçe öğrenmesini ve ilerletmesini takdir ediyorum doğrusu. :KK9:

Son düzenleme:
Bu kadar güzeller bütün dünya onları arzuluyor ama nedense maalesef fuhuş batağında olan çok kız var
Bende bunu anlamıyorum arkadaş
Madem öyle neden bu kadınlar mutlu olamıyor
Demek güzellik yetmiyor
Şahsi fikrim çok güzel kızları var genetik olarak boyları uzun fizikleri düzgün
Ama güzellik sarışın mavi göz demek değil
Bakımlılar mı bilmiyorum herkes kendine göre bakımlı .
Ayrıca Türk kadını gönülmüş ama kendine bakan çok kadın var
Artık kadınlarımız kendine bakıyor valla

Bu mevzuyu birde Rusya'da yaşayan Türk erkeklerinden dinlesek mi?

Meraklıları için; izlediğim ve beğendiğim bu videoları da konuya iliştirmek istedim.

Rus Kadını Gerçekten Güzel mi, Çirkin mi?

+

Türkiye ve Rusya arasındaki Farklar

(isterseniz direkt 2.54 - 3.10 arası ve 13.47 - 14.15 arasındaki maddelere bakabilirsiniz.)

+

Bu da bonus video olsun;

Rus Kızları Kıyafet Alışverişine Ne kadar Harcadı?

Son düzenleme:
'' Milyonlarca slav var stereotype yapmak çok yanlış tabii ki. Benim çok çok yakın arkadaşlarımdan biri rus, ikisi belaruslu, çok yakın bir arkadaşım 15 yıldır ukraynada yaşayan bir erkek, bunun dışında da hem rusyayla iş yaptım, hem de nedense her yerde hep kendime bi slav arkadaş buldum, kanım çekiyor resmen bu kızları. O yüzden epey yakından tanıma şansım oldu. bizim cahil boş erkekler neyini seviyor bilmiyorum ama ben neden çok sevdiğimi anlatayım.

Genel olarak çok disiplinliler, ev kadını olanı da disiplinli yönetici olanı da. bu bakım da onun bi parçası. bir iş saat 5'te yapılacaksa şu koltukta beş dakika daha yatıyım yeaaa yok. 5:00da yapılıyor taş yağsa yapılıyor. ikincisi, çok güçlüler. çok büyük bir çoğunluğu babasız, ben daha babasını bilen bir kişiyle tanıştım, anneleri büyütmüş hep, onlar da kendileri gibi işte bir şekilde imkansızlıklardan geçmiş oluyorlar. Hiç bunlar için ağlayıp zırlayanını görmedim granit gibiler dimdik duruyorlar. Arkalarında bir kuruş para verecek kimseleri yok ama imkan yaratıyorlar, işte yok gidip birinin evinde kalıyor, yok bulduğu küçük büyük her işte çalışıyor öyle servisle okula gidip gelip trafik bohu diye ağlayanı yok. bir öğrenci kız tanıyorum, parasını çıkarmak için yakın şehirlerdeki promosyon islerine gidiyor, barda çalışıyor, haftasonu gündüzleri de kaldığı yurt odasında ağda yapıyor, bilmem kaç senedir memleketine gitmemiş o parayla kursa giderim diyor. bi türk kızı öğrenciyken haaaayatttaaaa yapmaz öyle ağdaymış manikürmüş, hiç duymadım açıkçası. Hiç bir işi hakir görmüyorlar, en tırt işi bile düzgün bir şekilde yapıp parasını alıp gidiyor. Çok iyi para hesabı yapıyorlar, ne kazanır, nerden idare eder, en ucuza nasıl yemek yapar çakal gibi biliyorlar.

Bir kere denk geldim, -simona- akşamın bir saati işten geldi, kız araba galerisinde çalışıyor bütün gün ayakta durup araba anlatmış lak lak. biz orda bira içip koltukta yuvarlanırken spora gitti geldi, yarım saatte bir haftalık yemeğini yaptı biz hala cips yiyorduk. bir tanesi vegan, islim köfte tas kebabı evdekilerin canı ne istediyse alasını yapıp koyuyor önlerine, yemek sırasi bende aç mı kalsınlar diye. makine gibiler tak tak tak işliyorlar. hiç birini, ne evde, ne hastayken hiç bir şartta bakımsız görmedim. biz salak gibi yer ovalayıp mutfak temizlerken onlar kendilerine bakıyorlar kendilerini çok seviyorlar, kıymet veriyorlar.

Bir kız vardı, 3 ayda kendini baştan yarattı resmen kilosu dış görünümü saçı başı, kira ödeyecek parası yok diye benim arkadaşımın evinde kalıyordu, dışarda görsen ay topmodel sanki şoke olduk. kendilerine heeer şeyden çok önem veriyorlar, çok çok iyi bakıyorlar şartlar ne olursa olsun su koyvermiyorlar. erkeklerin parasını yiyorlar mı, çok çok nadir denk geldim ama evet onu da yapıyorlar. bunun da sebebi dediğim gibi yine çok imkansızlıklar içinden geldikleri için her şartı sonuna kadar kullanmaya çalışıyorlar, kınamıyorum, hiç o duruma düşmedim, bilmiyorum bu son çareleri midir. onlar da benim param benim param, senin paran benim param prensibini şakır şakır işleten kızlar. öyle üç beş kuruş para haftada bir yemek yemek içki açtırmak falan değil, baya böyle dükkan açtırmak, ev kirası ödetmek gibi sağlam para yiyorlar, yani üç beş kuruş için kendilerinden ödün vermiyorlar... ''

-------------
Bu yazı alıntıdır '' ece '' adlı süslü sözlük yazarına aittir.

Birkaç süslü sözlük anoniminin yorumları ise şöyle;

--------------

''Açılın, birçok rus kızla kankayım, kanka olmasam da her gün gördüklerim çok. bir kere, rus kızları sadece türkiye'de değil tüm dünyada beğeniliyor. slav ırkları ilgi görüyor genelde. nedeni sadece sarışın olmaları değil, ki hepsi sarışın değil. i̇nceler bir kere, yüzleri burunları falan dikkat ettiyseniz çoğunun taştan yontulmuş'' gibi. bunun üzerine feminenlik hat safhada. benim şahsen hoşlandığım bir şey değil, çünkü abartı geliyor ruslarınki bana ama erkekler seviyor işte. sürekli bakımlılar, topuklu giymeden dışarı adım atmıyorlar, ne giydiklerine, saçlarına, bakımlarına özen gösteriyorlar. sığ bir erkeğin 'kadın' tanımına birebir uyuyorlar yani. ''

+

'' Bir çok yarı rus ve rus arkadaşım oldu, şu an da en yakınlarımdan biri safkan rus. mutlaka deliler gibi spor yapıyorlar, hastalıktan halsizlikten ölüyor dahi olsalar full bakımlı ve makyajlılar. daima topuklu da var tabi. e alt yapıları da güzel, görüntüyü kurtardılar zaten. ''

güzel paylaşımlar var. bence asıl güzelliklerinin sırrı soğuk iklimde bulunmalarndan dolayı sürekli derilerinin gergin olması ve genler, bakımlı oldukları doğru ama şimdi dürüst olalım biz de bakımlıyız. onlar iklim ve gen olarak şanslılar

Meraba,

Aslında biraz yetiştirilme tarzı diyelim ben gözümle şahit oldum Rus kızı internetten bir erkek buldu annesine söyledi annesi de onun saçına fön çekiyodu hatta ona erkekle ilk tanıştığında sıcak olmasını kucağına oturmasını hep gülümsemesini söyledi düşünsenize bir Türk annenin kızına böyle tavsiye verdiğini. Hatta kadın kızına prezervatifini unutma bile diyo o kadar yani Rus kızlarının çantasında hiç prezervatif eksik olmaz. Bizim annelerimiz erkeklerden uzak olmamızı eteğimizi bacağımızı örtmemizi öğretiyor gerçekten de çok farklılar.

Ama dişiliğe gelince evet ben de genç kızken çok uyuz ve erkek gibi yürüyen bi kızdım cidden erkekler kadına benzeyen kadın istiyo özellikle de bizim erkeklerimiz öyle ve malesef kızlarımız çok itici yürüyo narin davranmıyolar bazıları asarım keserim tarzında konuşuyo falan. Dansa gelince hepsi kafasına göre istediğini seçiyo hatta hepsinin de dansla ilgilendiğini söyleyemiycem evde oturan tembel rus kızları da gördüm ben ama onların yemek yeme alışkanlıklar farklı ekmekçi değiller yeseler de bizim gibi kilolu değiller yedikleri genelde deniz ürünü balık yumurtası gibi iğrenç bişey yiyolar hep.
kısaca ruslar kızlarına or... olmayı öğretiyo . ben türk annelerinden de bu zihniyette yetismekten de çok memnunum eminim bir çok türk kızı da öyledir orana burana yağlar sürüp iki kırıtmakla kadın olmuyor yalnız .

Enteresandır ama sanatın içinde olan bir mesleğim olduğu için ruslarla da çalışma fırsatım olmuştu, inanırmısınız aralarında bir tane bile güzel olan rusa rastlamadım ☺ inanılmaz çapar donuk suratları,kötü giyimleri, az seyrek saçları, biçimsiz yüz hatları vardı. Bana öyle denk geldi ya da .Yani İzmir’de sokakta dolaşsanız onlardan çok daha güzel bir sürü kadına rastlardınız. Ha ben demiyorum tabiki rus kadınları güzel değildir diye. Bana göre ırka bakmıyor güzellik, zaten ırka bakacak olsa bana göre latin amerika ya da venezuela lı kadınlar daha çekici oluyor o ayrı konu... Bakımlı olmak tabiki önemli bakımlı olup çirkin olan kadın yoktur zaten bana göre. Ama bizim Türk kadınlarını da küçümsememek lazım gerçekten çok güzel kadınlarımız var biz bile kadın halimizle dönüp bakabiliyoruz. Öyle yani fikrimi söyleyeyim dedim ☺

Ha bir de birşey daha var, ülkemizde beyaz tenliliği, sarışınlığı “güzellik” unsuru olarak algılayan çoğunluk var. Çok yanlış değil mi bu ten rengiyle göz rengiyle güzellik olur mu güzellik hatlardadır ama ülkece sarışınlığa olan bir açlık var işte. Yoksa dışarda sarışınlık uğruna nice yanık saçlı hemcinslerimi görmezdik ☺️

Ha bir de birşey daha var, ülkemizde beyaz tenliliği, sarışınlığı “güzellik” unsuru olarak algılayan çoğunluk var. Çok yanlış değil mi bu ten rengiyle göz rengiyle güzellik olur mu güzellik hatlardadır ama ülkece sarışınlığa olan bir açlık var işte. Yoksa dışarda sarışınlık uğruna nice yanık saçlı hemcinslerimi görmezdik ☺
bence çok doğru, az olan şeyler daha değerli görünür, türk ,insanı da daha çok esmer olduğpu için beyaz ten sarı saş ilgi çekiyor. halbu ki biz rusyaya gitsek dbelki onlara göre daha çok tercih ediliriz :)

Ben de Rus kızlarıyla aynı evde yaşadım yıllarca giyimi de makyajı da onlardan öğrendim desem yeridir ve onlar için kişisel bakım rutin bişey. Bir defa her sabah duş alırlar bizim kızların bazıları hala haftada 2 duş alıyor. Duşta zaten sürüp sürüştürürler ciltlerine hep badem yağı ya da başka bir yağ sürüyolar ondan onları hiç parlamadan görmezsiniz. Bir de güneş koruma losyonu onlar için çok önemli. Dikkat ettiyseniz güneşe çıkınca amele yanığı olmaz onlar çünkü tüm vücutlarını koruyolar bizimkiler kısa kollu giyiyo güneş koruma losyonu olmadığından kıyafetin izi de çıkıyo :-D onlarda bu yok. Banyoda hep saçına hem ellerine hem ayaklarına tüm vücutlarına hatta bikini bölgeleri için kullandıkları ürünler bile ayrı. Bacak parlatıcısı diye birşey varmış bunu rus kızında görmüştüm bizimkiler bilmez bile. Bir de onlar giyimi ve yakıştırmayı beceriyo sünepe gibi değiller.

Ama birde onlarda birşey var 30 yaşına gelince ya da bazıları kocayı bulunca birden salarlar. Artık alan aldı satan sattı daha bakım yapmayayım zihniyeti çok. 30 dan sonra Türk kadını geçiyor rus kadınını sadece 30 a kadar güzeller bu da yapılarında var malesef :-) Ben şu anda 39 yaşındayım hala erkekler kafasını çevirip bakıyor ama 39 yaşında bir tane bile rus görmedim bir erkeğin kafasını çevirip bakabileceği yani ruslar geç yaşlanıyor lafı safsata Türk kadını daha geç yaşlanıyo. Resmimi de paylaştım kimse inanmaz 39 olduğuma. Ama bizim kızları biraz eleştircem özelikle genç kızları Ankarada gördüm çok sönükler kırıtmadan yürüyorlar paytak paytak erkeksi yürüyüş bir de manitasıyla yemeğe gitmiş manitanın karşısında cilve yok dişi hareket yok çocuk bacısıyla oturuyo sanki :-) erkeği heyecanlandırıcı hal ve hareketler yok tamam restorantta striptiz yap diyen yok zaten ama biraz dişi ol kızın bir yemek yiyişi var erkek gibi gülüş ya biri bizim kızlara öğretmeli artık Rus kızı böyle değil işte. Bir de Rus kızları yürümeyi biliyo kardeşim bizim kızlarda farkettim ne kadar güzel bir elbise de giyse kambur duruyo o elbiseyi taşımıyo da elbiseyle yürümeyi bilmek lazım yürümeyi bilmiyosan at o elbiseyi çöpe bir de kambur duruşun ne kadar itici olduğunu bizim kızlar anlamalı.

Uzun lafın kısası ben 40 yaşında bir bayanım Ankaradaydım bu Ağustosta inanın elinizi sallasanız 20lik bir kıza değecek Türkiyede nüfusun %62 si 30 yaş altıymış genç bolluğu ama annem ve teyzemler de fark etti bunu Türk erkeği genç kızlara bakmıyorrrrrrrr siz ne derseniz deyin yaşadık ve tecrübe edindik bunun sebebi gençler çok toy havasız ve özgüvensiz duruyolar sanki bir de olgun kadındaki dişilik kadınsılık yok genç kızda. İşte anlatmak istediğim de tam bu yani dişilik erkeğin gözünde yaşın bile önüne geçiyor Rus kızlarında Türk kızlarında olmayan dişi duruş dişi giyim dişi yrüyüş var. Bir kafede bir kız erkek gibi asarım keserim muhabbeti yapıyo falan bi erkek ona kız gözüyle bakamaz yani dişi olmak işin sırrı
bu kadar dişi olmak zorunda hissetmiyorum kendimi ya
abarttınız bence
sevdiğim adamın karşısında rahatça gülemeyeceksem de artık yani...

bence çok doğru, az olan şeyler daha değerli görünür, türk ,insanı da daha çok esmer olduğpu için beyaz ten sarı saş ilgi çekiyor. halbu ki biz rusyaya gitsek dbelki onlara göre daha çok tercih ediliriz :)
evet ama bana göre esmer ağırlıklı millet de olsak sarışınlık güzellik demek değildir yani, hatta ben sarışınlığı ne erkekde ne kadında beğenmem; bilmiyorum çapar geliyor. Kaşlı gözlü insan daha çok severim daha anlamlı oluyor yüz de güzelse bide ☺️
mesela ben esmer değilim tenim Beyaza yakın buğday ama gözlerim koyu saçlarım siyah, hollandalı biri vardı tatile gittiğm yerde; taktı bana adam mesela zor kurtuldum elinden 😂 öyle işte onlara göre bizim kadınlarımız orjinal geliyor tabi. Ama bana göre güzel insana herkes bakar millete ülkeye bakmaz bu iş ☺️

Bide dünya güzellik yarışmalarında hiç rus seçilmiyor bir tek benim mi dikkatimi çekiyor, hep esmer bayanlar venezuela colombia ağırlıklı 😄

.

:super:. :KK9:

R.png

.

R2.png

.

R3.png

kaynak: süslüsözlük

Son düzenleme:
  • Rus kadınların güzellik sırlarını merak eden bayanlar, Rusların pürüzsüz, beyaz tenli ve çok güzel olmalarının sırrı genlerinden gelmiyor. Porselen gibi pürüzsüz bir cilde sahip olan Rus kadınlarının güzellik sırları ve bu güzelliklerini korumak için uyguladıkları bakım yöntemleri.

• Rus Kadınların Porselen Gibi Ciltlerinin Sırrı

• Ruslar, güzelliklerini büyük ölçüde havyar tüketimine ve havyar özlü kremler kullanmalarına borçlular. Havyarın en büyük özelliği cildi tamir etmesidir bu sayede Rus bayanlar porselen ve bebeksi bir cilde kavuşuyorlar. Sizde haftada en az 1 kez havyar yiyerek ve geceleri havyar özlü kremlerle cildinizi bakım yaparak porselen gibi bir cilde kavuşabilirsiniz.

• Rusların Güzelliklerini Koruma Sırrı

• Somon balığını severek tüketirler. Somonun içinde yer alan ve DNA yapısını güçlendirici bir rol oynayan somon balığını tüketerek güzelliklerini koruyorlar. Aynı zamanda somon balıklarının sütlerinden elde edilen DNA ile ciltlerine özel bakım uygulayarak kırışıksız bir cilt elde ediyorlar.

• Rus Kadınların Güzel Vücutlarının Sırrı

• Hayatlarından şeker, tuz ve ekmek gibi besinleri çıkararak fazla yağ depolanmasını engelleyen Rus bayanların patates püresini sıklıkla tükettikleri bilinmektedir. Kullanımının abartılmaması gerekilen patates haşlaması ölçülü tüketildiğinde cilde iyi gelmektedir.

• Rus Kadınların Beyaz Teninin Sırrı

• Güneşe fazla maruz kalmayan Rus bayanlar bu sayede daha beyaz bir tene sahip oluyorlar. Özellikle soğuk iklimde yaşayan bu bayanlar soğuk havanın etkileri için çatlak kremi, havanın zararlı etkileri için ise peeling uygulamaları yapıyorlar.

• Rus Kadınların Güzellik Maskesi

• Bu maskeyi uygulamadan yeşil çay demleyin. Demlediğiniz yeşil çayı, pamuk toplarına uygulayarak cildinizi temizleyin.

• Gül yağı ( 1 yemek kaşıgeğı )
  • Badem yağı ( 1 yemek kaşığı )
  • Çinko oksit krem ( 1 yemek kaşığı )
  • Hazırlanışı: Çinko oksit kremin üzerine badem ve gül yağını ilave edip karıştırın, hazırlanan karışımı cildinize masaj yaparak yedirin. Cildinize uyguladığınız maskeyi 15 dakika sonra soğuk su ile yıkayarak temizleyin. Cilt hücrelerinin hızla yenilenmesini sağlayan bu maske haftada 1 defa uygulanmalıdır
Genetik olarak şanslılar..hepsi bu:)

X