Rüya Yorumlama ve Rüyalarla Gelen Mesajlar

Merhaba kafamı kurcalayan iki rüyam var konuyu görünce atladım hemen 🙈
1. Rüya
Kendimi eski evimde görüyorum, yanımda eski erkek arkadasım var hep benimle onu hissediyorum. Dışarıda yagmur yagıyor kedim kayıp onu aramak için kapıdan çıkıyorum, çıkarken 2 tane bembeyaz yan yana duran tavşanları görüyorum arkalarında kediler var tavşanları izliyorlar benim içim rahat etmiyor o iki tavşanı kucagıma alıp onlarla kedimi aramaya çıkıyorum. Biraz daha ilerleyince bir sürü tavşan görüyorum kahverengi kocaman tombul tavşan dikkatimi çekiyor. Yagmur çok yagıyor kedimin adını sesleniyorum kosa kosa geliyor sırılsıklam olmuş onu da kucagıma alıp eve gidiyorum, daha sonra erkek arkadasımla petshopta balık bakarken görüyorum 🙄🙄

2. Rüya
Bu rüyayı 2 kez gördüm aynı şekilde.
1. Si ameliyat odasundayım mideme ilgili problem var hem zayıflamak için ameliyat olacagım. Annem de başımda duruyor. Serum takılıyor sonra birden uyanıyorum ameliyat başarılı geçmiş karnımda dikiş izleri varmış gibi arıları hissediyorum.
2. Rüyamda da hem karnımdan hem ayak bilegimden ameliyat oluyordum yine ameliyat masasındayım bu sefer doktor bana gözlerini kapat başlıyorum diyor arkasında da annem var yine. Ameliyat bittiğinde uyanıyorum akrabalarım geçmiş olsuna geliyor topallayarak yürüyorum.

Uzun oldu ama yorumlarsan çok sevinirim 🙈

Merhabalar 😊 rüyaları nasıl yorumluyorsunuz acaba ? Ben genelde internetten bakıyorum ama bir sürü farklı farklı da anlamları oluyor. Okudukça insanın kafası karışabiliyor 😄

Merhabalar 😊 rüyaları nasıl yorumluyorsunuz acaba ? Ben genelde internetten bakıyorum ama bir sürü farklı farklı da anlamları oluyor. Okudukça insanın kafası karışabiliyor 😄
Hahahahaha genelde ben okuyorum canım 😂 @newplanet yorumlamaya çalışıyor. Ben hiç anlamam. At Murat demek, yeşil iyi demek. Benim rüya bilgim bundan ibaret 🙈

ben de dün gece kamyon sürüyordum rüyamda 😂
bu kadar hatırlıyorum. bu arada kamyon kullanmışlığım var ama ne alaka rüyamda bütün gece direksiyon salladım 😂

ben de dün gece kamyon sürüyordum rüyamda 😂
bu kadar hatırlıyorum. bu arada kamyon kullanmışlığım var ama ne alaka rüyamda bütün gece direksiyon salladım 😂
İnternetteki manası nedir bilmiyorum bakmak lazım ama benim içimden geçen şu oldu rüyanızla ilgili; eğer atlatmanız gereken zorlu bir durum varsa atlatıp feraha erişeceksiniz. Yoksa da yine de manevi ve ya maddi kazanımlar, açılımlar elde edeceksiniz. Tabi her şeyin en iyisini Allah bilir hayra çıksın rüyanız 😊

İnternetteki manası nedir bilmiyorum bakmak lazım ama benim içimden geçen şu oldu rüyanızla ilgili; eğer atlatmanız gereken zorlu bir durum varsa atlatıp feraha erişeceksiniz. Yoksa da yine de manevi ve ya maddi kazanımlar, açılımlar elde edeceksiniz. Tabi her şeyin en iyisini Allah bilir hayra çıksın rüyanız 😊
çok tatlısınız 😍 duymak istediğim şey buydu biliyor musunuz?
işsizlik maaşım bitti acilen iş bulmam lazım ama gebeyim diye kimse beni işe almaz diye korkuyorum
belki gebeliğim sağlıklı ilerleyip maddi sorunları da aşabilirim ❤️

çok tatlısınız 😍 duymak istediğim şey buydu biliyor musunuz?
işsizlik maaşım bitti acilen iş bulmam lazım ama gebeyim diye kimse beni işe almaz diye korkuyorum
belki gebeliğim sağlıklı ilerleyip maddi sorunları da aşabilirim ❤
İŞKUR'a başvurabilirsiniz. Benim çalıştığım kurumda işkur'dan kızlar çalışıyordu. gayet de hamile hamile çalıştı bir arkadaş. zaten işkur programları 6 ay oluyor bildiğim kadarıyla. doğumunuza denk gelir işten çıkışınız. asgari ücret de almış olursunuz hem.

İŞKUR'a başvurabilirsiniz. Benim çalıştığım kurumda işkur'dan kızlar çalışıyordu. gayet de hamile hamile çalıştı bir arkadaş. zaten işkur programları 6 ay oluyor bildiğim kadarıyla. doğumunuza denk gelir işten çıkışınız. asgari ücret de almış olursunuz hem.
mesleğim var çok şükür öğretmenim. fakat özelde çalışıyordum bu yıl bebek tedavisi için ara vermek istediğimi söyleyip çıkmıştım.
normalde hamile kalınca hemen gel demişlerdi ama malum koronadan dolayı özel okullar da bir garip halde...
konuşacağım önümüzdeki hafta, sadece içim sıkıldı
çok teşekkür ederim ilgilenip yazdığınız için 😍

mesleğim var çok şükür öğretmenim. fakat özelde çalışıyordum bu yıl bebek tedavisi için ara vermek istediğimi söyleyip çıkmıştım.
normalde hamile kalınca hemen gel demişlerdi ama malum koronadan dolayı özel okullar da bir garip halde...
konuşacağım önümüzdeki hafta, sadece içim sıkıldı
çok teşekkür ederim ilgilenip yazdığınız için 😍
pardoooooonnnnn bilmiyordum ☺ valla bizde laborant, hemşire filan bile çalışıyordu işkur'dan. özel hastanede çalışıp isyan edip işkur'a başvurmuştu arkadaş. bu arada ben de öğretmenim ama atanamayınca memur oldum 😅

pardoooooonnnnn bilmiyordum ☺ valla bizde laborant, hemşire filan bile çalışıyordu işkur'dan. özel hastanede çalışıp isyan edip işkur'a başvurmuştu arkadaş. bu arada ben de öğretmenim ama atanamayınca memur oldum 😅
yaaa ne güzel bu yıl ben de gireceğim kpssye tekrardan 4b falan olursa bile iyi
ya zaten özel okullar almazsa işkura giderim marketlere mağazalara başvuru yaparım illaki öğretmenlik yapacağım diye bir şey yok.

Ben korkunç rüya görünce ,rüya olduğunu anlayıp rüyayı değiştiriyorum 🤣🤣🤣
Haberci rüya da çok görürüm.
Mesela orta okulun son sınıfında okurken teee o zaman eşimi rüyamda gördüm, reglime çok varken rüyamda hamile olduğumu gördüm .

yaaa ne güzel bu yıl ben de gireceğim kpssye tekrardan 4b falan olursa bile iyi
ya zaten özel okullar almazsa işkura giderim marketlere mağazalara başvuru yaparım illaki öğretmenlik yapacağım diye bir şey yok.
insan keşke kendi mesleğini yapabilse ama her istediğimiz olmuyor maalesef. ben de 3 yıla yakın kolej ve dershane deneyiminden sonra (6-7-8-9-10-11-12. sınıflar, haftada 50 saate yakın) başlarım böyle işe deyip düz memurluğa atandım çok şükür. Allah gönlüne göre versin senin de ☺

insan keşke kendi mesleğini yapabilse ama her istediğimiz olmuyor maalesef. ben de 3 yıla yakın kolej ve dershane deneyiminden sonra (6-7-8-9-10-11-12. sınıflar, haftada 50 saate yakın) başlarım böyle işe deyip düz memurluğa atandım çok şükür. Allah gönlüne göre versin senin de ☺
amin valla benim 9 yıl oldu her türden öğrenci
dediğin gibi 40 küsür ders etüt derken buralara geldik.
tek iyi yanı korkmuyorum artık işten yapılabiliyor ölmüyorum diyorum 😂

X