Rüyada kız çocuğu görmek hamileliğe işaret midir

papatyam15

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2023
9
5
24
Eşimle çocuk istiyoruz bu ay 2. denememiz, neyse ben dün gece bir rüya gördüm.Rüyamda hem erkek hem kız çocuğu vardı 5/6 yaşlarında falan, sonra kız bana gelip sarıldı ben de ona sarıldım, adın ne senin diye sordum elvin dedi. Sabah uyanınca ismin anlamına baktım anlamı cennet çiçeği, umut gibi şeylerdi, anlamı hoşuma gitti açıkçası.Bata 8 gün var bu rüyanın anlamı nedir sizce.

Çocuk isteğiniz yüzünden bilinç altınız size bu rüyayı göstermiş ancak umarım gerçekleşir iyi günler :)

Böyle rüyaları senelerdir çocuk isteyen herkes görüyor nereden bildiğimi sormasanız da olur☺️ inşallah tüm kalbimle diliyorum rüyan gerçeğin habercisi olsun bizlere de dua edin

Hiç iyiye alamet olmadı mı?
YAni olmadi . her sey ayni. HAtta ruyalara anlam yuklemesek daha iyi.cunku surekli evlendigimi veya kiz cocugumun oldugunu goruyorm.hatta bir keresinde evdeki kuș bebege donusmustu falan . arastirdim irdeledim ve psikolojik olarak yipratti AY keske benimde karsima biri ciksaydi evlenseydim 😂 bence konu sahibi cok dusundugu icin gordu . cunku bende is ariyorum ruyamda surekli is buluyorum ama gercekte malesef bulamiyorum. Kafayi yememe ramak kaldi orasi ayri

X